Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 28/2/2023 στις 11:53 ΠΜ, KaRouLi είπε

Αγοράζουμε τα VC pokemon games στο 3ds shop τώρα που κλείνει ή κάνουμε υπομονή για το NSO? 

Να ενδώσω στο FOMO? :P 

δε νομιζω να τα δουμε στο NSO συντομα, ποσο τα εχει ατμ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

δε νομιζω να τα δουμε στο NSO συντομα, ποσο τα εχει ατμ ?

9,99 έκαστο. 

Δεν ανέφεραν τίποτα στο Pokemon day. Λογικά θα τα ανακοινώσουν σε κάποιο direct, το οποίο θα αργήσει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

9,99 έκαστο. 

Δεν ανέφεραν τίποτα στο Pokemon day. Λογικά θα τα ανακοινώσουν σε κάποιο direct, το οποίο θα αργήσει?

Υπαρχει μια φημη οτι θα παρουμε gen 1 σε δυο μηνες αλλα δε το πολυπιστευω, για 9,99 θα με κανεις να τα παρω και εγω τωρα στο 3ds 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lak10 είπε

εχει σταλει σε κανεναν το metroid απο you.gr?

Σε εμένα ακόμα τίποτα, είναι ακόμα στο έλεγχος παραγγελίας.

Και το περίμενα πως και πως για το σκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Υπαρχει μια φημη οτι θα παρουμε gen 1 σε δυο μηνες αλλα δε το πολυπιστευω, για 9,99 θα με κανεις να τα παρω και εγω τωρα στο 3ds 😛

Έχω την εντύπωση ότι με Yellow & Crystal + ένα ακόμ από gen2, είμαστε καλυμμένοι πλήρως για εκείνον που θέλει να έχει full pokedex gen1+2. Εγώ έχω ήδη την Yellow, λέω να κάνω το ψυχικό και να τσιμπήσω Crystal & Silver για να είμαι safe 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Μωρ λες?Να το δω κ να μη το πιστέψω !

Shadowdrop το metroid prime,ενω το εχει και καθεται τουλαχιστον εναν χρονο,τωρα το metroid fusion.Δημιουργει hype οποτε ειμαστε πολυ κοντα.Βασικα η προβλεψη μου ειναι πως θα κυκλοφορησει με το νεο συστημα day one.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 minutes ago, dekulinkgr said:

Shadowdrop το metroid prime,ενω το εχει και καθεται τουλαχιστον εναν χρονο,τωρα το metroid fusion.Δημιουργει hype οποτε ειμαστε πολυ κοντα.Βασικα η προβλεψη μου ειναι πως θα κυκλοφορησει με το νεο συστημα day one.

Shadowdrop το Metroid Prime 2 τον Απρίλιο, shadowdrop το Metroid Prime 3 τον Μάιο και direct στην Ε3 του Ιουνίου όπου θα ανακοινωθεί το NSw 2.0 με release date το Νοέμβριο, μαζί με Metroid Prime 4.

Όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Malthador είπε

Shadowdrop το Metroid Prime 2 τον Απρίλιο, shadowdrop το Metroid Prime 3 τον Μάιο και direct στην Ε3 του Ιουνίου όπου θα ανακοινωθεί το NSw 2.0 με release date το Νοέμβριο, μαζί με Metroid Prime 4.

Όχι;

Αυτο θα ηταν το ιδανικο σεναριο!!!Οσο αφορα ομως τα prime 2,3 δεν γνωριζουμε αν θα ειναι αντιστοιχης ποιοτητας remastered σαν το πρωτο prime ή απλα ενα hd upscale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, dekulinkgr said:

Αυτο θα ηταν το ιδανικο σεναριο!!!Οσο αφορα ομως τα prime 2,3 δεν γνωριζουμε αν θα ειναι αντιστοιχης ποιοτητας remastered σαν το πρωτο prime ή απλα ενα hd upscale.

Έλα τώρα που πιστεύεις αυτά που λένε, ήδη έτοιμη έχουν όλη την τριλογία σε remasters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως και δε σχολιάσατε αυτό; 

https://www.nintendolife.com/news/2023/03/nintendo-reveals-official-mar10-day-switch-console-bundle

Περιμέναμε game Mario παρέα με την ταινία, αντίθετα βγήκε bundle, και επιλέγεις ένα από τα τρία games (μην τους πουμε και κιμπαριδες).Δεν είχε ξαναβγεί και παλιότερα ένα κόκκινο Mario themed? Τι άρμεγμα κάνει πια αυτή η Ν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...