Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Το ποκεμον σναπ είναι φανταστικό !

Και μια ερώτηση, έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο αξεσουάρ για Bluetooth να προτείνει? Θέλω επιτέλους να παίζω με τα airpods, καμιά ιδέα @Malthador

Εγω πηρα αυτο:

Skull&Co AudioStick

όταν το έψαχνα και έβλεπα reviews , το GuliKit ήταν το αμέσως επόμενο σε ποιότητα κατασκευής / ήχου .. Μεγάλο plus το ότι μπαίνει σε συνδυασμό με αρκετές grip cases..

Ειμαι αρκετά ευχαριστημένος με το δικό μου ,νμζ ειναι must have για το switch..Οταν το’ χα πάρει μου’χε βγει 26,6ευρω και ήρθε χωρίς τελωνείο ευτυχώς..

Δεν εχω παρατηρήσει καποιο lag με το switch , το μονο που λίγο με χαλάει ειναι ότι δεν μπορω να αυξομειώσω το volume απο τα ακουστικά μου-μονο απο το switch:αλλα μπορει να φταίνε και τα JBL Τ460BT ακουστικά μου οποτε οκ..

Πιστεύω ότι θα παίζει με τα AirPods σου χωρίς κανένα πρόβλημα..

Για να πάρεις μια ιδέα

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Εγω πηρα αυτο:

Skull&Co AudioStick

όταν το έψαχνα και έβλεπα reviews , το GuliKit ήταν το αμέσως επόμενο σε ποιότητα κατασκευής / ήχου .. Μεγάλο plus το ότι μπαίνει σε συνδυασμό με αρκετές grip cases..

Ειμαι αρκετά ευχαριστημένος με το δικό μου ,νμζ ειναι must have για το switch..Οταν το’ χα πάρει μου’χε βγει 26,6ευρω και ήρθε χωρίς τελωνείο ευτυχώς..

Δεν εχω παρατηρήσει καποιο lag με το switch , το μονο που λίγο με χαλάει ειναι ότι δεν μπορω να αυξομειώσω το volume απο τα ακουστικά μου-μονο απο το switch:αλλα μπορει να φταίνε και τα JBL Τ460BT ακουστικά μου οποτε οκ..

Πιστεύω ότι θα παίζει με τα AirPods σου χωρίς κανένα πρόβλημα..

Για να πάρεις μια ιδέα

 

 

Αυτό φαίνεται ωραίο, αλλά δε το βλέπω αμαζον και θα με φάει το τελωνείο εδώ. Το πρόβλημα είναι ότι έχω grip case πάνω, λες να κουμπώνει🤔🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το audiostick σίγουρα κουμπώνει και με skull&co και με orzly που ειχα εγω και γενικά επειδή εχει μακρύ «φισακι» κουμπώνει άνετα σε πολλά γκριπ.

Απο αυτόν τον seller εχω ξανά ψωνίσει αρκετες φορές και δεν εχει περάσει κατι τελωνείο , συν ότι τωρα βάζει και το VAT το δικό μας οποτε φαντάζομαι ότι δεν θα υπαρχει πρόβλημα..όμως επειδή ειναι φρέσκια η αλλαγή με τα τελωνεία και τις αποστολές εξωτερικού,ρωτα και άλλου-μη σε πάρω στο λαιμό μου..

Πάντως οπως ειπα και πριν αν δεν έβρισκα σε καλή τιμή το audiostick , το gulikit ήταν η δεύτερη μου επιλογή..

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Το audiostick σίγουρα κουμπώνει και με skull&co και με orzly που ειχα εγω και γενικά επειδή εχει μακρύ «φισακι» κουμπώνει άνετα σε πολλά γκριπ.

Απο αυτόν τον seller εχω ξανά ψωνίσει αρκετες φορές και δεν εχει περάσει κατι τελωνείο , συν ότι τωρα βάζει και το VAT το δικό μας οποτε φαντάζομαι ότι δεν θα υπαρχει πρόβλημα..όμως επειδή ειναι φρέσκια η αλλαγή με τα τελωνεία και τις αποστολές εξωτερικού,ρωτα και άλλου-μη σε πάρω στο λαιμό μου..

Πάντως οπως ειπα και πριν αν δεν έβρισκα σε καλή τιμή το audiostick , το gulikit ήταν η δεύτερη μου επιλογή..

 

Στη Σουηδία πέφτει πάντα τσεκούρι με τελωνείο δεν αξίζει το ρίσκο με τπτ 😢

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Στη Σουηδία πέφτει πάντα τσεκούρι με τελωνείο δεν αξίζει το ρίσκο με τπτ 😢

Δεν ξερω αν ισχύει ίδιο πετσόκομμα κι απο Αμερική , παντως αν θες να αποφύγεις την Κίνα , η skull&co έχουν Eshop εκεί ..

Αν και απο κει πέφτει τσεκούρι,σου ειπα απο Αμαζον αυτα που ξεχώρισα εγω..Γτ ειναι και το γκριπ στη μέση….

Σιγουρα το AudioStick ειναι το καλύτερο,αλλα θα κανεις τη δουλειά σου και με άλλο..Απλα νμζ θέλει λιγο μελέτη ποια μπαίνουν άνετα σε γκριπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Δεν ξερω αν ισχύει ίδιο πετσόκομμα κι απο Αμερική , παντως αν θες να αποφύγεις την Κίνα , η skull&co έχουν Eshop εκεί ..

Αν και απο κει πέφτει τσεκούρι,σου ειπα απο Αμαζον αυτα που ξεχώρισα εγω..Γτ ειναι και το γκριπ στη μέση….

Σιγουρα το AudioStick ειναι το καλύτερο,αλλα θα κανεις τη δουλειά σου και με άλλο..Απλα νμζ θέλει λιγο μελέτη ποια μπαίνουν άνετα σε γκριπ..

Thx, θα τα τσεκαρω όταν τελειώσω από δουλειά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες! Έχω παραγγείλει το Binbok joy con slim που βγήκε στα 54 € με μεταφορικά. Ξέρει κανένας αν θα χρειαστεί να πληρώσω τελωνείο, και αν ναι, πόσα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alexwolf1991 είπε

Καλησπέρα παίδες! Έχω παραγγείλει το Binbok joy con slim που βγήκε στα 54 € με μεταφορικά. Ξέρει κανένας αν θα χρειαστεί να πληρώσω τελωνείο, και αν ναι, πόσα?

 

Πιο πολλες πληροφορίες γι αυτα θα βρεις Εδώ ..

..αλλα οταν σου’ρθει μοιράσουν εντυπώσεις γι αυτο εδω 😜

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 06/09/2021 at 14:39, najinblue3 said:

Το ποκεμον σναπ είναι φανταστικό !

Και μια ερώτηση, έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο αξεσουάρ για Bluetooth να προτείνει? Θέλω επιτέλους να παίζω με τα airpods, καμιά ιδέα @Malthador

Audiostick προτείνω κι εγώ, εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια την Skull & Co. Τώρα με τελωνεία δεν ξέρω τι παίζει, δεν έχω πάρει κάτι από Κίνα μετά την 1η Ιουλίου, ίσως να έχει δυσκολέψει το πράγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για οποιον δεν το εχει δει ακομα το Πλαισιο εχει pre order με steelbook για το Pokemon dual pack

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/nintendo-pokemon-brilliant-diamond-shining-pearl-dual-pack-nintendo-switch_3750655?qId=52029ef28211607e8d9eef8d86480c65&qIx=products

 

και τα Media Markt δινουν pin για το απλο Pokemon Shining Pearl. Λογικα αντιστοιχα και το Brilliant Diamond.

 

https://www.mediamarkt.gr/product/gaming/games/nintendo-switch-games/pokemon-shining-pearl-nintendo-switch/1618571

 

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, christos_75 είπε

για οποιον δεν το εχει δει ακομα το Πλαισιο εχει pre order με steelbook για το Pokemon dual pack

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/nintendo-pokemon-brilliant-diamond-shining-pearl-dual-pack-nintendo-switch_3750655?qId=52029ef28211607e8d9eef8d86480c65&qIx=products

 

και τα Media Markt δινουν pin για το απλο Pokemon Shining Pearl. Λογικα αντιστοιχα και το Brilliant Diamond.

 

https://www.mediamarkt.gr/product/gaming/games/nintendo-switch-games/pokemon-shining-pearl-nintendo-switch/1618571

 

Εντωμεταξύ στο Πλαίσιο έχει εξαντληθεί...Ελπίζω να μην έχουμε τα θέματα που έχουμε με τις συλλεκτικές κάθε φορα και να μη βρίσκουμε πάλι διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stafftw είπε

Εντωμεταξύ στο Πλαίσιο έχει εξαντληθεί...Ελπίζω να μην έχουμε τα θέματα που έχουμε με τις συλλεκτικές κάθε φορα και να μη βρίσκουμε πάλι διαθέσιμο.

το πρωι παντως ηταν διαθεσιμο.

 

τωρα ειδα οτι εχει τα απλα με την φιγουρα.

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/nintendo-pokemon-shining-pearl-nintendo-switch_3749088?qId=7b326924294d8603abb6f7ac3aa777e5&qIx=products

 

edit 14.35 --> ξανα διαθεσιμο με Steelbook

image.png.fe25f44b8ebca779f947b090c7a79237.png

 

 

image.png.fa77cb5bae8313c74b25d682f271593e.png

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Fulgore είπε

Στο εξωτερικό δίνει και τα 2 δώρα αλλα στην Ελλάδα μόνο το 1 :P

 

 

dual pack ομως δεν εχει ... :P

 

 

image.png.2cdc38fccd1a656b003a6db9013a60bd.png

 

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...