Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Και να ρθουν, τα σαπάκια θα δόσουν. Δύσκολο να δόσουν μεγάλους τίτλους πέρα των mario & dk.

Δεν διαφωνω.Ας ερθουν πρωτα,αν ερθουν βεβαια και μετα βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

φημες για gameboy τιτλοι στο nso .

Καιρος ηταν,εφοσον επαληθευτει βεβαια.

Υπέρβαση έκανε πάλι η Nintendo.. Ούτε gba games έτσι για τα μάτια του κόσμου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Υπέρβαση έκανε πάλι η Nintendo.. Ούτε gba games έτσι για τα μάτια του κόσμου.. 

Αχάριστε! Άντε μην εισηγηθώ ο ίδιος στη μαμα νιντέντο και αντί για δωρεάν με τη συνδρομή στα δώσει κανά 80ρι τη δεκάδα και μόνο physical (με χαρτάκι dl εννοείται) συλλεκτική έκδοση, γιατί πολύ αέρα πήρατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Αχάριστε! Άντε μην εισηγηθώ ο ίδιος στη μαμα νιντέντο και αντί για δωρεάν με τη συνδρομή στα δώσει κανά 80ρι τη δεκάδα και μόνο physical (με χαρτάκι dl εννοείται) συλλεκτική έκδοση, γιατί πολύ αέρα πήρατε!

Κάτι τέτοιες γενναίες κινήσεις κάνει η Nintendo, και σιγά σιγά πριν το καταλάβουμε, σε 20 χρονάκια θα παίζουμε τσάμπα παιχνίδια απο το Gamecube, με τη συνδρομή του Nintendo Online. Τότε να δώ όσους παραπονιέστε που θα κρυφτείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Bourdoulas είπε

Επιτέλους!!1! Το όνειρο μου να παίξω το Castelian θα γίνει πραγματικότητα!!!!1!1!

Και για όσους είχαν commodore την δεκαετία του 80 γνωστό σαν nebelus https://en.wikipedia.org/wiki/Nebulus_(video_game)

εγώ έτσι το έμαθα. Η πλάκα είναι ότι πριν κανα δυο μήνες ήρθε το φιλαράκι που παίζαμε τότε, μιλάμε για 1987-88 έτσι; και γερόντια πια βγάλαμε κανα δυο πίστες σε emulator.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Στο Αnimal Crossing ο παικτης μου ειναι ο δημιουργος του νησιου και οι κορες μου εχουν σε δικα τους account τους παικτες τους. Θα στειλω την κονσολα στην αντιπροσωπεια για καποιο προβλημα που εχω. Με το backup που κανω για το save θα ειναι ΟΚ και για τους υπολοιπους παικτες; Αν μου σβησουν τα παντα και κανω επαναφορα του save επανερχονται και οι υπολοιποι παικτες που παιζουν με αλλα account;

Επεξ/σία από fou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Υπέρβαση έκανε πάλι η Nintendo.. Ούτε gba games έτσι για τα μάτια του κόσμου.. 

Λιγο δυσκολα για gba αφου βγαίνει ηδη Advanced wars remake και το αρθρο λέει οτι ετοιμαζονται και αλλα remake απο gba

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/8/2021 στις 3:20 ΜΜ, Malthador είπε

Ως τώρα στις διακοπές με δύο games ασχολήθηκα κατά βάση.

Το δεύτερο είναι το Great Ace Attorney Chronicles, το οποίο για εμένα βρίσκεται άνετα στο top 10 των καλύτερων NSw games και σίγουρα είναι το καλύτερο της σειράς. Απορώ που δεν το είχαν βγάλει νωρίτερα στην Δύση, μιλάμε ο Phoenix δεν πιάνει μία μπροστά στον Ryunοsuke και ο Phoenix είναι από τους χαρακτήρες που αγαπάω πολύ. Όσοι θέλετε δικηγοριλίκι σε Βικτωριανό setting δέστε το οπωσδήποτε.

Το έχεις πάρει digital? Κοιτάω για retail και ειδικά Ελλάδα δεν υπάρχει πουθενά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2021 στις 4:42 ΜΜ, Fulgore είπε

 

Ναι ρε! Επιτέλους! Αν και ακόμα τους το κρατάω μανιάτικο που ούτε καν μυρισαμε Xenoblade Chronicles X ακόμα. Φυσικά δεν χάνω ακόμα την ελπίδα μιας και ίσως το δούμε κάποια στιγμή ή ως definitive edition. Πραγματικά engineered to perfection παιχνίδι και ιστορία παρά τα προβλήματα του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφοσον το επιβεβαιωνει και το eurogamer  ειναι θεμα χρονου επιτελους να προστεθουν gameboy παινχιδια στο nso.

Λογικα στο επομενο direct,που λογικα θα το δουμε καποτε τον σεπτεμβρη,θα ανακοινωθει.

Θελω οπωσδηποτε το tetris day one.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Εφοσον το επιβεβαιωνει και το eurogamer  ειναι θεμα χρονου επιτελους να προστεθουν gameboy παινχιδια στο nso.

Βασικά NintendoLife και Eurogamer ανήκουν στην ReedPop company (Cosplay Central, Dicebreaker, Eurogamer, Gamer's Edition, Jelly Deals, GamesIndustry Japan, Metabomb, NintendoLife, Pure Xbox, Push Square, -Rock, Paper, Shotgun-, USgamer, VG247 και VGC).

Είναι σαν να επιβεβαιώνουν τον εαυτό τους ένα πράμα. Δεν σημαίνει πως δεν ισχύει αλλά το "και το eurogamer" που αναφέρεις δεν δίνει μεγαλύτερη βαρύτητα στην φήμη.

Τώρα για το επόμενο direct ήδη την επόμενη εβδομάδα έχει κλείσει το PS και την μεθεπόμενη η ΤΗQ Nordic. Ακολουθεί και το Tokyo Game Show στις 30 Σεπτεμβρίου. Η Ν θέλει όμως οι άλλοι δεν την αφήνουν!

Λογικά η Ν δεν θα θέλει να στρέψει αλλού τα βλέμματα πέρα από το Metroid Dread που θα συνοδεύει την κυκλοφορία του NSW Oled επομένως direct θα παιχτεί γύρω σε αυτήν την περίοδο. Βέβαια Ν και λογική ΔΕΝ συνάδουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ποκεμον σναπ είναι φανταστικό !

Και μια ερώτηση, έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο αξεσουάρ για Bluetooth να προτείνει? Θέλω επιτέλους να παίζω με τα airpods, καμιά ιδέα @Malthador

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...