Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Με την ευκαιρία τι χαρακτηριστικά κοιτάμε στις κάρτες μνήμης και αν έχετε κάποια vfm να προτείνετε.

Αργότερα αν πάρω μεγαλύτερη κάρτα μπορώ να μεταφέρω τα αρχεία;

Τουλάχιστον class 10 Α1 η Α2 και δε θα υπαρχει πρόβλημα,θα τρέχει μια χαρα..

Μετα κανονικά μπορεις με ενα card reader να μεταφέρεις αρχεία στη καινούργια SD 

Kingston,Sandisk,Samsung μάρκες με ποιοτικές SD, αναλόγως τη τιμή προτιμήστε οποια βολεύει τη τσέπη σας 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 9/1/2023 στις 8:43 ΠΜ, mAs_81 είπε

Kingston,Sandisk,Samsung μάρκες με ποιοτικές SD, αναλόγως τη τιμή προτιμήστε οποια βολεύει τη τσέπη σας 

Αυτή 9Ε τα 64gb είναι καλή επιλογή ή να πάω στα 17Ε για 128gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ObeyWario! είπε

Αυτή 9Ε τα 64gb είναι καλή επιλογή ή να πάω στα 17Ε για 128gb

Οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα , ξεκίνησα με 128, πηρα 256, κ τωρα εχει γεμίσει και μαλλον με βλεπω για 512..

Αν σκοπεύεις να εχεις κυρίως digital game library, πάρε μια μεγάλη και δε θα το μετανιώσεις..

128 γίγα , ειναι το μίνιμουμ πιστεύω 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα digital παιχνίδια που έχω αγοράσει που μπορώ να τα δω? Επειδή κάποια που τα θέλω αλλά δεν σκοπεύω να τα παίξω άμεσα, όταν τα βρίσκω προσφορά τα αγοράζω, κατεβαίνουν στην κονσόλα και καπάκι τα σβήνω να μην πιάνουν χώρο για να τα κατεβάσω ξανά να τα παίξω όταν θα έχω χρόνο. Στο nintendo e-shop στο προφιλ μου στην επιλογή Redownload τα έχει όμως έχει μαζί στη λίστα και τα διάφορα δωρεάν κατεβασμένα παιχνίδια καθώς και δεκάδες demo οπότε χάνεται η μπάλα. Μπορώ να δω κάπου μόνο τα αγορασμένα? Μου φαίνεται απίστευτο να μην υπάρχει κάποια τέτοια επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2023 στις 10:29 ΠΜ, mAs_81 είπε

Οσο πιο πολυ τοσο πιο καλα , ξεκίνησα με 128, πηρα 256, κ τωρα εχει γεμίσει και μαλλον με βλεπω για 512..

Αν σκοπεύεις να εχεις κυρίως digital game library, πάρε μια μεγάλη και δε θα το μετανιώσεις..

128 γίγα , ειναι το μίνιμουμ πιστεύω 

Έχεις δίκιο, είχα ξεκινήσει από 64 και έχω φτάσει στα 512 και πιεζομαι ;) . Αλλά δεν πάω παραπάνω , σβήνω ότι δεν θέλω και είμαι οκ. Και έχω και 30 παιχνίδια σε κασέτα!!!

9 ώρες πριν, letom είπε

Τα digital παιχνίδια που έχω αγοράσει που μπορώ να τα δω? Επειδή κάποια που τα θέλω αλλά δεν σκοπεύω να τα παίξω άμεσα, όταν τα βρίσκω προσφορά τα αγοράζω, κατεβαίνουν στην κονσόλα και καπάκι τα σβήνω να μην πιάνουν χώρο για να τα κατεβάσω ξανά να τα παίξω όταν θα έχω χρόνο. Στο nintendo e-shop στο προφιλ μου στην επιλογή Redownload τα έχει όμως έχει μαζί στη λίστα και τα διάφορα δωρεάν κατεβασμένα παιχνίδια καθώς και δεκάδες demo οπότε χάνεται η μπάλα. Μπορώ να δω κάπου μόνο τα αγορασμένα? Μου φαίνεται απίστευτο να μην υπάρχει κάποια τέτοια επιλογή.

Εκεί που είπες στο redownload. Τα έχει όλα μαζί δυστυχώς. Δεν υπάρχει συγκεκριμένα η επιλογή που λες, αν και θα ήταν πολύ καλή ως επιλογή για να μην ψαχνεις. Δυστυχώς δεν :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαν του νεου Zelda εχουμε  νεο fire emblem, bayonetta origins και το kirby remaster.

Aυτα μου ερχονται απο ανακοινωθεντα-επιβεβαιωμενα παιχνιδια.

Μετα παμε στις φημες metroid prime remaster,fzero,νεο donkey kong.Θα το ξαναγραψω θεωρω και σιγουρο νεο παιχνιδι mario για να πεσει μαζι με την ταινια .

Θα μαθουμε περισσοτερα στο επερχομενο direct λογικα.Αν δεν ανακοινωθει την επομενη εβδομαδα τοτε παμε για Φεβρουαριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Se7en92 said:

guys απο τη μαμα νιντεντο το μονο που εχουμε να περιμενουμε για το 23 ειναι το καινουριο zelda?

 

1 hour ago, dekulinkgr said:

Περαν του νεου Zelda εχουμε  νεο fire emblem, bayonetta origins και το kirby remaster.

 

+ Pikmin 4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, NickTG είπε

από public preorder ούτε lacta σοκολάτα τόσο αναξιόπιστοι είναι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 minutes ago, chek2fire said:

από public preorder ούτε lacta σοκολάτα τόσο αναξιόπιστοι είναι 

Γενικά μέχρι τώρα την καλύτερη εικόνα την έχω από Πλαίσιο αλλά και από Public πέρα από 1 φορά λάθους  διαθεσιμότητας δεν έχω κάποιο παράπονο. 

Στην τελική αν κάποιος θεωρεί ότι δεν θα το φέρουν απλά δεν κάνει παραγγελία. 

 

................... 

 

Επίσης έχω και μια παραγγελία από το amazon για τη Divine Edition. 

Μιας και θα είναι δεύτερη αν έρθει του Public αν κάποιος τη θέλει, στην τιμή που θα μου βγει, ας στείλει ένα PM. 

Επεξ/σία από NickTG
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...