Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, dream21 είπε

Το oled για οσο αναφορα στο handheld gaming;

Ξεκάθαρα ναι. Πριν βιαστείς να απαντήσεις ότι δεν θα παίζεις handheld , μόλις το πιάσεις στα χέρια σου θα αλλάξεις άποψη ειδικά και αν υπάρχουν κι άλλοι στο σπίτι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Ξεκάθαρα ναι. Πριν βιαστείς να απαντήσεις ότι δεν θα παίζεις handheld , μόλις το πιάσεις στα χέρια σου θα αλλάξεις άποψη ειδικά και αν υπάρχουν κι άλλοι στο σπίτι .

εαν με δουν να παιζω στο σπιτι η γυναικα μου δεν θα ασχοληθει καν.. το κραξιμο στην ηλικια κοντα στα 50 που βρισκομαι θα το φαω απο την κόρη μου και το γιό μου διοτι οποτε ασχολουμαι μου λενε οτι εχω μεινει κολλυμενος στην δεκαετια του 80 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dream21 είπε

εαν με δουν να παιζω στο σπιτι η γυναικα μου δεν θα ασχοληθει καν.. το κραξιμο στην ηλικια κοντα στα 50 που βρισκομαι θα το φαω απο την κόρη μου και το γιό μου διοτι οποτε ασχολουμαι μου λενε οτι εχω μεινει κολλυμενος στην δεκαετια του 80 🤣

Κράξε τους και εσύ για τα fortnite/cod/κτλ που παίζουν. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, pollop είπε

Μονο με chip

Ελλάδα Αθήνα η Θεσσαλονίκη αναλαμβάνει κανείς κάτι τέτοιο ;; Αν γνωρίζετε κάτι για να ψάξω αν είναι !! Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dream21 είπε

Λοιπον πηρα την αποφαση για OLED.. ερωτηση 335€ τελικη τιμη με μεταφορικα απο amazon.it η 379€ απο Γερμανο και επιστροφη 25% ;

αν μπορείς να το πάρεις απο τον γερμανο γιατί δεν πας σε κάποιο bundle που με το 25% βγαίνει στα 315; το σκέτο βγαινει με την επιστροφη στα 285. παιρνεις παιχνίδι δηλαδή με 30 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 minutes ago, dream21 said:

Λοιπον πηρα την αποφαση για OLED.. ερωτηση 335€ τελικη τιμη με μεταφορικα απο amazon.it η 379€ απο Γερμανο και επιστροφη 25% ;

Τα 379 με 25% επιστροφή είναι 285 τελικά. 

Φυσικά πας σε αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, marius.t είπε

αν μπορείς να το πάρεις απο τον γερμανο γιατί δεν πας σε κάποιο bundle που με το 25% βγαίνει στα 315; το σκέτο βγαινει με την επιστροφη στα 285. παιρνεις παιχνίδι δηλαδή με 30 ευρω

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τα 379 με 25% επιστροφή είναι 285 τελικά. 

Φυσικά πας σε αυτό. 

Τους πήρα τηλέφωνο το απογευμα σημερα και μου ειπαν οτι εγω πληρωνω τα 379€ και σε 5 ημερες μου πιστωνουν το 25% σε € για επομενες αγορες στο payzy account μου.

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Just now, dream21 said:

Τους πήρα τηλέφωνο το απογευμα σημερα και μου ειπαν οτι εγω πληρωνω τα 379€ και σε 5 ημερες μου πιστωνουν το 25% σε € για επομενες αγορες.

Έτσι είναι, πληρώνεις όλο το ποσό και παίρνεις πίσω 95 ευρώ στην χρεωστική της payzy. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Malthador είπε

Έτσι είναι, πληρώνεις όλο το ποσό και παίρνεις πίσω 95 ευρώ στην χρεωστική της payzy. 

και να παρω με την διαφορα 2 παιχνιδια σωστα; Επεσε παραγγελια με παραλαβη μεθαυριο απο το καταστημα γερμανος στην περιοχη μου.

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...