Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα συμφορουμίτες και χρόνια πολλά.

Θα χρειαστώ να κάνω αντικατάσταση του FPC Connector. Είναι ο lego connector στο motherboard στον οποιο κουμπώνει το SD card slot.

Ξέρετε κάποιον αξιόπιστο τεχνικό στην περιοχή της Αθήνας ή κάποιο μαγαζί με το οποίο έχετε θετική εμπειρία σε δύσκολη επισκευή?

Σας ευχαριστώ παιδιά εκ των προτέρων. Ρωτάω για να μην πέσω σε άσχετους όντας άσχετος και εγώ.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, gaos74 είπε

Καλησπέρα συμφορουμίτες και χρόνια πολλά.

Θα χρειαστώ να κάνω αντικατάσταση του FPC Connector. Είναι ο lego connector στο motherboard στον οποιο κουμπώνει το SD card slot.

Ξέρετε κάποιον αξιόπιστο τεχνικό στην περιοχή της Αθήνας ή κάποιο μαγαζί με το οποίο έχετε θετική εμπειρία σε δύσκολη επισκευή?

Σας ευχαριστώ παιδιά εκ των προτέρων. Ρωτάω για να μην πέσω σε άσχετους όντας άσχετος και εγώ.  

Δεν εχω πάει , αλλα εχω ακούσει καλα λόγια 

https://www.theconsoleclub.gr/el/service/gaming-consoles-5730/service-nintendo-switch-5984

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,έχει άποψη κανεις για το yonder η το hokko life?Θελω να αγοράσω ένα από τα δυο για να χαλαρώνω.Παίζω zbotw τώρα και το θέλω για μετά.Αν δεν είναι καλά να πάω σε animal crossing αργότερα.

Επισης είδα στο store έχει τα dark siders προσφορά.Είναι καλά;Και αν ναι πιο από όλα να χτυπήσω μιας και δεν έχω παίξει κανένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/12/2022 στις 6:25 ΜΜ, bad_freddy είπε

Δες και Snipperclips, διασκεδαστικό, ιδιαίτερο αλλά θέλει και λίγο σκέψη.

φοβερό το snipperclips, και για σκέψη πάρα πολύ ωραία puzzles το Death Squared, εμείς τα λιώσαμε και τα δυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά !!!

Επειδή ενδιαφέρομαι να αγοράσω την κονσόλα Nintendo Switch Had (Blue & Red Joy-Con) η ερώτηση μου είναι εάν αυτή η έκδοση  έχει κάποια μειονεκτήματα σε σχέση με άλλες εκδόσεις Nintendo switch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποία έκδοση πλην της OLED είναι ίδιες.

Και οι OLED πλην της καλύτερης οθόνης έχει νομίζω και μεγαλύτερη built-in μνήμη αποθήκευσης.

Στο λογισμικό τους όλα το ίδιο είναι και δεν υπάρχουν μειονεκτήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά . Σκεφτομαι να ξανα μπω στον κοσμο της Nintendo μετά απο 30+ χρόνια ..τελευταια κονσολα ηταν ενα NES :D. Για αγορα ενος switch τι πρεπει να προσεξω; Αυτο εδω μου κάνει; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dream21 είπε

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά . Σκεφτομαι να ξανα μπω στον κοσμο της Nintendo μετά απο 30+ χρόνια ..τελευταια κονσολα ηταν ενα NES :D. Για αγορα ενος switch τι πρεπει να προσεξω; Αυτο εδω μου κάνει; 

 

Τέλειο…Κριμα που πήρα το lite πρόσφατα.🥹

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dream21 είπε

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά . Σκεφτομαι να ξανα μπω στον κοσμο της Nintendo μετά απο 30+ χρόνια ..τελευταια κονσολα ηταν ενα NES :D. Για αγορα ενος switch τι πρεπει να προσεξω; Αυτο εδω μου κάνει; 

 

μια χαρά είναι ειδικά αν δεν σε καίει το φορητό. απλά, αν έχεις payzy, θα μπορούσες να πας εδώ. βγαίνει +37 αλλά έχεις και το mario kart και 3 μήνες switch online

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dream21 είπε

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά . Σκεφτομαι να ξανα μπω στον κοσμο της Nintendo μετά απο 30+ χρόνια ..τελευταια κονσολα ηταν ενα NES :D. Για αγορα ενος switch τι πρεπει να προσεξω; Αυτο εδω μου κάνει; 

 

Μην κάνεις το λάθος και παρεις οτιδήποτε άλλο εκτός από το oled μοντέλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά! Σκέφτομαι να πάρω την κονσόλα για τα παιδιά μου! Αυτή τη στιγμή έχουμε ένα Xbox και μας έχει βολέψει το ultimate pass. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για τις συγκεκριμένη  κονσόλα; OK να παίρνουμε ένα με δύο παιχνίδια το χρόνο που τους ενδιαφέρει αλλά στα υπόλοιπα; Τι ισχύει;

Μόλις τώρα, thomasko7 είπε

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά! Σκέφτομαι να πάρω την κονσόλα για τα παιδιά μου! Αυτή τη στιγμή έχουμε ένα Xbox και μας έχει βολέψει το ultimate pass. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για τις συγκεκριμένη  κονσόλα; OK να παίρνουμε ένα με δύο παιχνίδια το χρόνο που τους ενδιαφέρει αλλά στα υπόλοιπα; Τι ισχύει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, thomasko7 είπε

Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά! Σκέφτομαι να πάρω την κονσόλα για τα παιδιά μου! Αυτή τη στιγμή έχουμε ένα Xbox και μας έχει βολέψει το ultimate pass. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για τις συγκεκριμένη  κονσόλα; OK να παίρνουμε ένα με δύο παιχνίδια το χρόνο που τους ενδιαφέρει αλλά στα υπόλοιπα; Τι ισχύει;

 

Το συνδρομητικό μοντέλο στο Switch λειτουργεί διαφορετικά από το Game Pass. Από τη μία είναι πιο φθηνό αλλά δεν παρέχει καινούργια games, κατά κύριο λόγω βάζουν games από παλιότερες κονσόλες της.

Στο basic plan (Nintendo Switch Online) έχει τίτλους από NES και SNES.

Στο premium plan (Nintendo Switch Online + Expansion Pack) έχει τα παραπάνω συν τίτλους από N64 και Sega Mega Drive. Επίσης ανά διαστήματα προσθέτουν DLC από διάφορα games, προς το παρόν έχει από Mario Kart 8, Animal Crossing και Splatoon 2.

Πέρα από games έχει και κάποια άλλα έξτρα όπως cloud saves, online play κλπ. Μπορείς να τα βρεις όλα αναλυτικά εδώ: https://www.nintendo.com/switch/online/nintendo-switch-online/expansion-pack/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...