Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο Κωτσόβολος δινει 50ευρώ δωροεπιταγή με αγορά κονσόλας. Συμπεριλαμβάνεται και το Oled model

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/konsoles-nintendo-switch/235415-console-nintendo-switch-oled-model

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θεμα ειναι μετα το φιασκο με το ps5 εμπιστευομαστε τον Κωτσο??Βεβαια σιγα την ζητηση που θα εχει το oled στην χωρα μας σε σχεση με το ps5.Ελεγα να περιμενω απο πλαισιο να βγαλει preorder αλλα ειναι καλη προσφορα αυτη του κωτσου.

Δεν μας σχολιασες και το νεο trailer του metroid @Fulgore ,εκτος βεβαια και αν δεν το ειδες για να αποφυγεις spoilers.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, mansa2k είπε

The Legend of Zelda translated into Ancient Greek by fan hack

LegendofZeldaAncientGreek.png

Καιρός ήταν! Χρειάστηκαν μόνο 35 χρόνια.

Πόσο πολύ παίζει να ταιριάζουν τα αρχαία ελληνικά σε τέτοιου είδους RPG! 

Όσο για το Metroid, κάθε trailer ανεβάζει το hype στα ύψη και απ' ότι κατάλαβα απ' τα σχόλια όχι μόνο για μας τους πιο παλιούς φανς, φουλ ευχάριστο για την επιβίωση της σειράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Δεν μας σχολιασες και το νεο trailer του metroid @Fulgore ,εκτος βεβαια και αν δεν το ειδες για να αποφυγεις spoilers.

Προσωπικά απέχω από σχολιασμό μέχρι να βγουν τα reviews καλού κακού,αν και το παιχνιδι το έχω κανει ηδη pre order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Fulgore είπε

Προσωπικά απέχω από σχολιασμό μέχρι να βγουν τα reviews καλού κακού,αν και το παιχνιδι το έχω κανει ηδη pre order.

Και εγω εννοειται οτι εχω κανει preorder.Τωρα οσο αφορα τις βαθμολογιες προβλεπω να κυμανθει μεταξυ 80-90.Θα δουμε reviews του στυλ πολυ καλο παιχνιδι αλλα δεν φερνει κατι καινουργιο στο genre οπως αλλα προσφατα παιχνιδια.

Επισης θα δουμε πολυ που θα κραζουν οτι ειναι πολυ action paced,αυτο με βαση οτι εχουμε δει μεχρι στιγμης,παρα isolation φαση.

Και γενικα πλεον νομιζω οτι τα 2d metroid θα ειναι περισσοτερο action ενω τα prime θα καλυψουν την εξερευνηση-isolation κομματι.

Οπως και να εχει απεχουμε ενα μηνα και κατι μερες απο την κυκλοφορια του οποτε υπομονη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια την αμαρτια  μου θα την πω παρατησα το astral chain στο 11 mission παροτι το επαιζα στο easy μαλλον εχω χασει την φορμα μου αλλα πραγματικα αυτο το boss μου εσπασε τα νευρα. Παμε τωρα στο marvel ultimate  alliance

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο Κωτσόβολος δίνει δωροεπιταγή 50άρικο με προ-παραγγελία του OLED μοντέλου (μεταξύ άλλων).

Αμφιβάλλω ότι θα γίνει honored, μιας και ισχύει τώρα για τις εκπτώσεις υποτίθεται, αλλά ποτέ δεν ξέρεις, εγώ έβαλα μια προ-παραγγελία με αντικαταβολή για να δω πως θα εξελιχθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια μικρή συμπλήρωση,αλλα η επιταγή αφορά επόμενη αγορά διπλάσιας τουλάχιστον αξίας και φαντάζομαι θα έχει και μικρό χρονικό περιθώριο εξαργύρωσης.

Οσοι ενδιαφέρεστε να το ρωτήσετε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχουν καλά sales atm πρόλαβα το ashen -60%

Slay the spire, monster sanctuary και ένα σωρό ακόμα. @Malthadorτο είχα ρωτήσει κ παλιά τι λες να κάνουμε ένα νημα για προσφορές ? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, najinblue3 said:

@Malthadorτο είχα ρωτήσει κ παλιά τι λες να κάνουμε ένα νημα για προσφορές ? 

Nintendo Switch - Προσφορές για την κονσόλα και τα games της

done

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dekulinkgr είπε

φημες για gameboy τιτλοι στο nso .

Καιρος ηταν,εφοσον επαληθευτει βεβαια.

Και να ρθουν, τα σαπάκια θα δόσουν. Δύσκολο να δόσουν μεγάλους τίτλους πέρα των mario & dk.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...