Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

to εκανα,ολα λειτουργουν κομπλε στα παιχνιδια,να σε ρωτησω,μπορεις να κανεις και turn on την κονσολα??

δηλ να σταματησω να ακουμπαω τα τζοικονς ουτε για να το ανοιγω.Γιατι ενω την κλεινω απο τον controller δεν ανοιγει 

Όπως λέει και ο @vaggospro αυτό δυστυχώς, δε γίνεται!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Μετα απο αυτο το μονο που εχω να πω ειναι οτι θελω επιγοντως νεο παιχνιδι mario!!

Και η Ν σε αυτό στοχεύει επομένως θα σκάσει μύτη όταν θα έρθει η ώρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται να έχουν κάνει εξαιρετική δουλειά! Πόσο ωραία έχουν ενσωματώσει τα κονσεπτ των παιχνιδιών μέσα στην ταινία, ειδικά τις φάσεις που χάνεις. Απορώ πως θα προλάβουν να τα δείξουν όλα αυτά σε λιγότερο από μιάμιση ώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Splatoon 3 αξίζει να το πάρω για solo, ή μήπως το βαρεθώ γρήγορα; Το έχει κανείς να μου πει εντυπώσεις;

Παιχνιδαρα ειναι.Για μενα μαζι με το elden ring ειναι τα φετινα μου goty.Τωρα αν αξιζει μονο για το single player δυστηχως οχι.Εχει εξαιρετικο campaign αλλα το παιχνιδι ειναι για online multi.Aν εχεις nso και σου αρεσουν τα online pultiplayer shooters τοτε χτυπα το!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Παιχνιδαρα ειναι.Για μενα μαζι με το elden ring ειναι τα φετινα μου goty.Τωρα αν αξιζει μονο για το single player δυστηχως οχι.Εχει εξαιρετικο campaign αλλα το παιχνιδι ειναι για online multi.Aν εχεις nso και σου αρεσουν τα online pultiplayer shooters τοτε χτυπα το!

 

Θα παίζω και online εννοείται απλά δεν έχω άλλα φιλαράκια με switch να το παίζουμε μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Θα παίζω και online εννοείται απλά δεν έχω άλλα φιλαράκια με switch να το παίζουμε μαζί.

Δεν υπαρχει προβλημα .Εχει παρα πολυ κοσμο και θα βρισκεις συνεχεια match up.Εγω που το λιωνω δεν παιζω με κανεναν γνωστο μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Δεν υπαρχει προβλημα .Εχει παρα πολυ κοσμο και θα βρισκεις συνεχεια match up.Εγω που το λιωνω δεν παιζω με κανεναν γνωστο μου.

Τέλεια, με έπεισες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδες εχω παθει πλακα με το Kirby! Σχεδον το τελειωσα και μπορω να πω πως αυτο και το Zelda ειναι απο τα παιχνιδια που εχω απολαύσει περισσότερο στο Switch. O ορισμος του fun!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...