Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

guys το ps5 controller συνδεεται με το switch με το 8bitdo το καφε?

ωραια τα νεα ποκεμον

σε κρατανε με την ιστορια

αλλα απο γραφικα και κινηση χαλια

τι λαγκαρισμα τρωνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.Ξερετε μήπως πως γίνεται να αλλάξω region στο switch?

Αποτι θυμάμαι για να γίνει αλλαγή πρέπει να έχεις 0 υπόλοιπο στον λογαριασμό.

Πώς μπορώ να το κάνω αυτό όμως αφού δεν μου επιτρέπει να κάνω καμιά αγορά μέσω πιστωτικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2022 στις 11:22 ΠΜ, Se7en92 είπε

guys το ps5 controller συνδεεται με το switch με το 8bitdo το καφε?

Ναι με το usb adapter 2 της 8bido παιζει κανονικα. Εχω ενα dualsense Και επαιξα εχθες κανα 3ωρο bayonetta 3. ΠΑιζει μονο docked Ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Se7en92 είπε

Δηλαδή το καφέ που έχω εγώ δεν παίζει να συνδέεται Ε?

Αν εχεις αυτον : https://www.8bitdo.com/wireless-usb-adapter/  Κανονικα παιζει αλλα δες το λιγο εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εγω εχω τον κερραμιδιτον παλιο μαλλον,τον συνδεσα εκανα τα βηματα της συνδεσης μεσω blutooth και ενω λειτουργει κανονικα στο μενου σε ολα και με ολα τα πληκτρα και το home,δεν παιζει ingame,τι κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποιανου του 8bito?οχι περσι το αγορασα,πως το κανω?

 

επισης δοκιμασα και με ps4 controller και π[αλι δεν παιζει

(στο καινουριο κιρμπι αν παιζει ρολο το αναφερω)

 

edit εκανα ενα update απο το σαιτ και παλι ingame τπτ,εντωμεταξυ απο το ps4 controller στο παιχνιδι λειτουργει και το capture αλλα τα κουμπια οχι

 

 

ακυρο οτι να ναι ηταν ενα βημα ακομα,επρεπε να παω στα σετινκς της κονσολας και να επιλεξω το προ κοντρολερ πατωντας l2 r2,ολα καλα τωρα ενα αλλο,μπορω να ανοιγω και να κλεινω την κονσολα απο το ps4 controller?????η πρεπει παντα να την ανοιγω απο τα joycons και μετα να πιανω το πσ4 controller

Επεξ/σία από rudigarcia222
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο τα μεσανυχτα το 2ο trailer της ταινιας.Παλι χωρις game information.Απορω ποτε εχουν σκοπο να δειξουν το επομενο mario παιχνιδι που θα κανει tie in  με την ταινια.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα αγοράσει το ori που είναι σε προσφορά μετά από ερώτηση εδώ πέρα και οφείλω να πω ότι είναι πολύ ωραίο. Άλλη ερώτηση τώρα που σας βρήκα :) . Εχω το fifa 18 kai fifa 21, θέλω να πάρω και το fifa 23. Ξέρω ότι θα μου πείτε ότι αλλάζουν μόνο τα ρόστερ ουσιαστικά, αλλά για μένα που έχω παίξει κάτι ποδοσφαιρακια των αρχών του 80's (το "πλακέ" που έβαζες διαγώνια τα γκολ, πλην του αγώνα με την Αργεντινή κτλ κτλ) , μου μοιάζουν εξωφρενικά τα γραφικά και βασικά δεν με νοιάζει πως "φαίνεται " κάτι. Απλά έψαξα να βρω αν θα έχει το world cup 22 αυτό που παίζει τώρα  και είδα ότι το έχουν όλες οι κονσόλες πλην switch. Ψάχνοντας όμως στο νετ, διάβασα αλλού ότι υπάρχει, αλλού ότι θα το φέρουν και αλλού ότι δεν θα έρθει το world cup ως update προφανώς. Τελικά τι ισχύει? Το έχει κανείς να μου πει ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Se7en92 είπε

Δηλαδή το καφέ που έχω εγώ δεν παίζει να συνδέεται Ε?

Παίζει και με το καφέ. Με το ίδιο setup είμαι κι εγώ (dualsense - 8bitdo).

Απλά φρόντισε πριν την 1η χρήση του adapter να του κάνει firmware update για να πάρει την ενημέρωση για το compatibility του dualsense και κάποια άλλα stability updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

GOLF IS NOW AVAILABLE IN NINTENDO SWITCH SPORTS VIA A FREE UPDATE  

 

Play on 21 holes from across the Wii Sports series, and take on the world in online Survival Golf where eight players compete to avoid elimination



 

 

https://www.nintendolife.com/news/2022/11/nintendo-switch-sports-golf-update-now-live-heres-whats-included

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Kapws είπε

Παίζει και με το καφέ. Με το ίδιο setup είμαι κι εγώ (dualsense - 8bitdo).

Απλά φρόντισε πριν την 1η χρήση του adapter να του κάνει firmware update για να πάρει την ενημέρωση για το compatibility του dualsense και κάποια άλλα stability updates.

to εκανα,ολα λειτουργουν κομπλε στα παιχνιδια,να σε ρωτησω,μπορεις να κανεις και turn on την κονσολα??

δηλ να σταματησω να ακουμπαω τα τζοικονς ουτε για να το ανοιγω.Γιατι ενω την κλεινω απο τον controller δεν ανοιγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, rudigarcia222 είπε

to εκανα,ολα λειτουργουν κομπλε στα παιχνιδια,να σε ρωτησω,μπορεις να κανεις και turn on την κονσολα??

δηλ να σταματησω να ακουμπαω τα τζοικονς ουτε για να το ανοιγω.Γιατι ενω την κλεινω απο τον controller δεν ανοιγει 

turn on μόνο με official nintendo joycon μπορείς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...