Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

υπάρχουν ήδη βίντεο στο YouTube από legit reviewers , μάλιστα κάποιοι έχουν day one patched εκδοση αποτι διαβάζω .εγώ είδα το βίντεο στο nintendolife .το παιχνίδι είναι όντως σε sub 30 σε αρκετά σημεία , ειναι οφθαλμοφανές και θα έλεγα ενοχλητικό εκτός και αν είσαι μικρό παιδί η casual και δεν ενδιαφέρεσαι / δεν ξέρεις κάτι καλύτερο ( δε το λέω υποτιμητικά ) .

πέντε παιχνίδια ποκεμον σε πέντε χρόνια από μια όχι και τόσο μεγάλη ομάδα ανάπτυξης , πιστεύω κάπου τεντωσαν και τα κάναν σ@&€α

τα περί αδύναμου hardware στη συγκεκριμένη περίπτωση αποτελούν δικαιολογίες . βαρύτερα παιχνίδια παίζουν μια χαρά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choronzon είπε

υπάρχουν ήδη βίντεο στο YouTube από legit reviewers , μάλιστα κάποιοι έχουν day one patched εκδοση αποτι διαβάζω .εγώ είδα το βίντεο στο nintendolife .το παιχνίδι είναι όντως σε sub 30 σε αρκετά σημεία , ειναι οφθαλμοφανές και θα έλεγα ενοχλητικό εκτός και αν είσαι μικρό παιδί η casual και δεν ενδιαφέρεσαι / δεν ξέρεις κάτι καλύτερο ( δε το λέω υποτιμητικά ) .

πέντε παιχνίδια ποκεμον σε πέντε χρόνια από μια όχι και τόσο μεγάλη ομάδα ανάπτυξης , πιστεύω κάπου τεντωσαν και τα κάναν σ@&€α

τα περί αδύναμου hardware στη συγκεκριμένη περίπτωση αποτελούν δικαιολογίες . βαρύτερα παιχνίδια παίζουν μια χαρά .

Δυστυχώς είναι η αλήθεια, η Gamefreak πρακτικά δεν ξέρει να φτιάχνει παιχνίδια...

Όλο δικαιολογίες και πολλοί τους υπερασπίζονται. :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ το dual pack από Game Explorers μιάς και ήταν από τα πρώτα καταστήματα που δήλωσαν ότι περιλαμβάνει το steelbook. Για όποιον θυμάται στο dual pack των BD SP δεν περιελάμβαναν το steelbook.

Το ευχάριστο της υπόθεσης ήταν πως μου έστειλαν μαζί και έναν κωδικό για τα παιχνίδια SW & SH για το Shiny Eternatus λόγω ενός event που μόλις τώρα έμαθα πως έτρεχε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ από Δευτέρα...

Πώς γίνεται να μου έφεραν Day 1 το GoW και μάλιστα σε ημέρα απεργίας ενώ την Violet μου την καθυστέρησαν δεν ξέρω...

Αύριο θα την δώσουν σε κουριερ.

Κωτσόβολος.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει δύο παραγγελίες, η μία για Αθήνα και η άλλη για Δωδεκάνησα από Πλαίσιο μιας και δεν ήξερα που θα βρίσκομαι την ημέρα κυκλοφορίας. 

Πριν ακυρώσω, εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης 25/11, την άλλη Παρασκευή δλδ, οπότε καλά είσαι ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά για να πω τον πόνο μου... Violet προπαραγγελία με Steelbook από Πλαίσιο, ήρθε χωρίς το  Steelbook.

Καλή τύχη στο να βγάλω άκρη.

Επεξ/σία από FeVerSeCtioN
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπερνοντας τα τεχνικα θεματα, το παιχνιδι σκοτωνει. Πρωτη περιοχη εχω μαζεψει 50+ τελειωνοντας το τουτοριαλ

απιστευτος κοσμος και ζωντανος, πολυ διαφορετικο απο pla oμως ειδικα στα battles

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

προσπερνοντας τα τεχνικα θεματα, το παιχνιδι σκοτωνει. Πρωτη περιοχη εχω μαζεψει 50+ τελειωνοντας το τουτοριαλ

απιστευτος κοσμος και ζωντανος, πολυ διαφορετικο απο pla oμως ειδικα στα battles

Έχω ακούσει ότι τα σχέδια στα νέα pokemon είναι χάλια, ισχύει; 😛

Χειρότερα και από gen 5 δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...