Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, haris013 είπε

υπάρχει κάποιο site για φθγνότερη αγορά παιχνιδιών? με ενδιαφέρει το zelda botw, xenoblade chronicles 1 και κανα κλασικό μαριο. παιζουν ολα στο 50αρικο κοντα απο αμαζον. ειναι οκ τιμη η εχουν παιξει χαμηλοτερα;

Οι αγγελίες του Ινσόμνια.

4 ώρες πριν, xristakos95 είπε

Και εγω απο πλαισιο, το τρακερ γραφει οτι ειναι σε σταδιο συλλογης και οτι εκτιμαται οτι θα παραδοθει εως ακι τις 18/11(Πατρα). Δεν με εχουν παρει καποιο τηλεφωνο ελπίζω να παραλαβω οντως παρασκευη

Εμένα στο τηλέφωνο με είπαν οτι αύριο θα παραλάβω αλλα στο site γράφει οτι ακόμα είναι στο στάδιο τιμολόγησης.

EDIT: "Η παραγγελία σου έχει ήδη δρομολογηθεί για παράδοση στο χώρο σου με εκτιμώμενη ημερομηνία έως τις 21/11/2022."

Επεξ/σία από vaggospro
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Charismo είπε

Το πρωί μου τιμολόγησε το Public το Dualpack της Scarlet Violet. Δεν έχουν απαντήσει ακόμα για steelbook και έστειλα κι άλλο ερώτημα. Άντε να δούμε.

Το public έδινε φιγούρα, το Plaisio έδινε Steelbook, αλλά και πάλι σιγά μην ξέρουν τι τους γίνεται στα public, και εμένα τιμολογήθηκε και δώθηκε σε courier,πάλι καλά έβαλα αντικαταβολή, από Πλαίσιο θα το πάρω σίγουρα,το είχα δεδομένο και την ώρα που έκανα και στα 2 καταστήματα,είναι καλό συγκριτικό αυτό μεταξύ τους κάθε φορά όμως το Πλαίσιο με βγάζει ασπροπρόσωπο και με τα preorder bonus δεν είχα πότε θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stafftw είπε

Το public έδινε φιγούρα, το Plaisio έδινε Steelbook, αλλά και πάλι σιγά μην ξέρουν τι τους γίνεται στα public, και εμένα τιμολογήθηκε και δώθηκε σε courier,πάλι καλά έβαλα αντικαταβολή, από Πλαίσιο θα το πάρω σίγουρα,το είχα δεδομένο και την ώρα που έκανα και στα 2 καταστήματα,είναι καλό συγκριτικό αυτό μεταξύ τους κάθε φορά όμως το Πλαίσιο με βγάζει ασπροπρόσωπο και με τα preorder bonus δεν είχα πότε θέμα.

Το θέμα είναι πως η φωτογραφία στην παραγγελία μου ακόμα Steelbook edition γράφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Charismo είπε

Το θέμα είναι πως η φωτογραφία στην παραγγελία μου ακόμα Steelbook edition γράφει.

Εμένα δε γράφει κάτι άλλο πέρα από το game, βέβαια πήρα τη Violet αν αυτό μετραει για κάποιο λόγο στο μυαλό τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stafftw είπε

Εμένα δε γράφει κάτι άλλο πέρα από το game, βέβαια πήρα τη Violet αν αυτό μετραει για κάποιο λόγο στο μυαλό τους

Α ίσως γι'αυτό. Εγώ πήρα το Dualpack το οποίο ερχόταν στην Ευρώπη με steelbook, αλλά δεν είχα νέα για το steelbook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Charismo είπε

Α ίσως γι'αυτό. Εγώ πήρα το Dualpack το οποίο ερχόταν στην Ευρώπη με steelbook, αλλά δεν είχα νέα για το steelbook.

Ναι το dualpack αν θυμάμαι έλεγε steelbook, δεν είδα καν στο αρχικό post οτι το έγραφες, μάλλον πρέπει να πάω σε οφθαλμίατρο, έχω καιρό! Πάντως για να στο βγάζει σημαίνει πως τους το έστειλε η Ν (cd media) πακέτο επομένως δε νομίζω να έχεις θέμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Charismo είπε

Το πρωί μου τιμολόγησε το Public το Dualpack της Scarlet Violet. Δεν έχουν απαντήσει ακόμα για steelbook και έστειλα κι άλλο ερώτημα. Άντε να δούμε.

Δεν ειναι ξεχωριστο το steelbook στο dual pack αλλα συμπεριλαμβανεται στην συσκευασια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, christos_75 είπε

Δεν ειναι ξεχωριστο το steelbook στο dual pack αλλα συμπεριλαμβανεται στην συσκευασια.

Ισχύει για όλες τις εκδόσεις του dual pack στην Ευρώπη? 

Διότι εάν ισχύει τότε η καλύτερη προσφορά ήταν του public που έδινε και μία μικρή φιγούρα σε σχέση με τα άλλα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Dreyar είπε

Ισχύει για όλες τις εκδόσεις του dual pack στην Ευρώπη? 

Διότι εάν ισχύει τότε η καλύτερη προσφορά ήταν του public που έδινε και μία μικρή φιγούρα σε σχέση με τα άλλα καταστήματα.

Ολοι στην Ευρωπη την ιδια εκδοση περνουμε αρα ναι ολα τα dual pack εχουν steelbook.

την φιγουρα την ειχε μονο στις απλες εκδοσεις και οχι στο dual pack.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως τζάμπα το κράξιμο για public. Μέχρι τώρα οι προπαραγγελιες από εκεί έχουν έρθει στην ώρα τους. Το steelbook του Elden Ring το είχαν στείλει κάνα 2-3 μέρες μετά. 

Το πλαίσιο να φοβάστε. Οπότε θέλει στελνει με διακίνησις μεταφορική, και με γενική δέμα παραδόξως άργησε πιο πολύ από το σύνηθες (1 μέρα πιο μετά η αποστολή από την τιμολόγηση, και 1 μέρα έμεινε στάσιμο κδ Λάρισας) 

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά με το Πλαίσιο ποτέ δεν βγάζω άκρη, στο τηλέφωνο χθες με είπαν οτι σήμερα θα παραλάβω, στο email λέει οτι το έστειλαν χθες, σήμερα που τους κάλεσα με είπαν οτι το έστειλαν το πρωί (σήμερα) και οτι θα παραλάβω μέχρι Δευτέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Πάντως τζάμπα το κράξιμο για public. Μέχρι τώρα οι προπαραγγελιες από εκεί έχουν έρθει στην ώρα τους. Το steelbook του Elden Ring το είχαν στείλει κάνα 2-3 μέρες μετά. 

Το πλαίσιο να φοβάστε. Οπότε θέλει στελνει με διακίνησις μεταφορική, και με γενική δέμα παραδόξως άργησε πιο πολύ από το σύνηθες (1 μέρα πιο μετά η αποστολή από την τιμολόγηση, και 1 μέρα έμεινε στάσιμο κδ Λάρισας) 

Εμενα παντως μιας και ειδα για λαρισα εχει βαλει slt samaras μεταφορικη και δουλευω δε ξερω πως θα τους πετυχω να το παρω. Δεν εχω λαβει ακομα ενημερωση απο τη κουριερ. Το οτι βαζουν μεταφορικες μακρια απο το κεντρο της πολης δεν ειναι και οτι καλυτερο. Συν τοις αλλοις οταν προπαραγγελνεις δεν εχει επιλογη παραλαβη απο το καταστημα

Επεξ/σία από nikpap2000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...