Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Για παιχνιδι της νιντεντο αδικα θα περιμενεις εκπτωση.Και αν πεσει η τιμη του θα ειναι χρονια μετα.Χτυπα το day one.Εχω παιξει το πρωτο στο 360 και το ελιωσα.Ηταν πολυ καλο.Φανταζομαι και το 2 ειναι πολυ καλο.

Πωω δικιο εχεις.Τωρα κοιταξα να δω ποσο εχει το bayonetta 2 και βλεπω δεν εχει πεσει σχεδον καθολου η τιμη του.Μπερδευτηκα με την platinum αλλα ξεχασα οτι ειναι ουσιαστικα παιχνιδι της ιδιας της nintendo.Παντως και το 2 παρα πολυ καλο,αξιζει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Για παιχνιδι της νιντεντο αδικα θα περιμενεις εκπτωση.Και αν πεσει η τιμη του θα ειναι χρονια μετα.Χτυπα το day one.Εχω παιξει το πρωτο στο 360 και το ελιωσα.Ηταν πολυ καλο.Φανταζομαι και το 2 ειναι πολυ καλο.

Τα Bayonetta έχουν συνέχεια εκπτώσεις δεν είναι παιχνίδια της Nintendo με την κλασική έννοια..

Παρόλα αυτά εγώ θα το πάρω day one για έμενα προσωπικά μάλλον θα είναι το goty μου, σίγουρα είναι αυτό που περίμενα περισσότερο μέσα στο 2022.

Ίσως το πάρω με game voucher μαζί με κάτι άλλο για να μου βγει στο 50αρικο καθώς πλέον προτιμώ φουλ τα digital  παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιχνιδια της Platinum με βαση την ως τώρα προιστορια, πέφτουν σε τιμή μονο τον πρώτο καιρο, και μετά μειωνεται η παραγωγή τους με αποτέλεσμα να μην τα βρίσκεις εύκολα, και αρα να εχουν τσιμπημένη τιμή.

Δεν ειναι μονο το B2, και με το Astral Chain η ιδια ιστορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Τα παιχνιδια της Platinum με βαση την ως τώρα προιστορια, πέφτουν σε τιμή μονο τον πρώτο καιρο, και μετά μειωνεται η παραγωγή τους με αποτέλεσμα να μην τα βρίσκεις εύκολα, και αρα να εχουν τσιμπημένη τιμή.

Δεν ειναι μονο το B2, και με το Astral Chain η ιδια ιστορια.

To Bayonetta 2 το έχω δει τουλάχιστον 5-6 φορές στα 30 ευρώ στο store.

Τα Zelda και Mario δεν τα έχω δει καμία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Vagosman είπε

για τα άθλια αγγλικά dub και πολλά της δώσανε , κανονικά δεν έπρεπε να ασχολούταν καν με αγγλικο dub 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι δεν τα βρήκανε για το 3ο παιχνιδι στο κομμάτι των αμοιβών, δεν ειναι σοβαρός λόγος για να γινει boycot ένα ολόκληρο παιχνιδι.

Κάπου το χανει το δικιο της(αν εχει).....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, Vagosman είπε

Ωραια  της προσφεραν χαμηλο μισθο,αυτη δεν δεχτηκε και καλα εκανε στην τελικη αφου θεωρει οτι αξιζει παραπανω.

Αλλα οταν βγαινεις και ζητας να κανουν boycott το παιχνιδι τοτε sorry κυρα μου εισαι απλα λαθος.Ολοι αυτοι που εφαγαν ωρες για να βγει το παιχνιδι,δηλαδη oι developers να μην δουν την δουλεια τους να γνωριζει επιτυχια επειδη εσυ διαφωνεις με το μισθο που σου προσφεραν??

Επισης διαβαζω εσπασε NDA που βγηκε και τα ειπε αυτα.Οκ god luck with that.

edit με προλαβες fulgore.Μετα απο αυτο θα αγοραστει το παιχνιδι day one 😛

 

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο περί μποϊκοτάζ είναι  εγωιστικό. Άμα ήταν έτσι τότε όλα τα προϊόντα της Activision έπρεπε να είχαν πατώσει μετά τα σκάνδαλα. Όλοι αυτοί που "νοιάζονται" θα το έχουν ξεχάσει μέχρι να βγει. Δεν λέω βέβαια, μαλάκια τους αυτό με την αμοιβή. Από ότι διαβάζω είναι πολύ λίγα αυτά τα λεφτά. 

ΥΓ. Δεν ξέρουμε και όλη την ιστορία. Από ότι είδα ο kamiya απάντησε ότι είναι ανακρίβειες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Choronzon είπε

για τα άθλια αγγλικά dub και πολλά της δώσανε , κανονικά δεν έπρεπε να ασχολούταν καν με αγγλικο dub 

Αυτο ακριβώς..

13 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Επισης διαβαζω εσπασε NDA που βγηκε και τα ειπε αυτα.Οκ god luck with that.

Εχει γινει μόδα δυστυχως , οταν δε παίρνουμε αυτο που θελουμε να βγαίνουμε και να κλαίμε στο Τουιτερ…

Οσοι πραγματικά λενε οτι θα το μποϊκοτάρουν το παιχνίδι δε με πείθουν με τη καμμία οτι θα το έπαιρναν εξαρχής,αλλα oh well 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η δικαιοσύνη μέσω των Social Media είναι νέα μόδα. Πιθανόν να μπορούσε να χαρακτηριστεί και ως αντιεπαγγελματική κίνηση. Κρίμα για το Β3 που χρειάζεται μεγαλύτερη δυναμική στο κομμάτι των πωλήσεων κάτι που μπορεί να το προσφέρει το NSW.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω και την αλήθεια, μπορεί να φανώ κακός τώρα, αλλά είναι δικό μας το πρόβλημα που δεν πληρώθηκε?? Επειδή αδικήθηκε ένας άνθρωπος, πρέπει να την πληρώσουν τόσοι άνθρωποι που δούλεψαν σκληρά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, adamv123 είπε

Να σας πω και την αλήθεια, μπορεί να φανώ κακός τώρα, αλλά είναι δικό μας το πρόβλημα που δεν πληρώθηκε??

Βασικά αρνήθηκε τον ρόλο στο 3ο παιχνιδι, δεν ειναι οτι εργάστηκε και δεν την πλήρωσαν, εκει θα υπήρχε όντως χοντρό πρόβλημα.

Και οχι μονο αυτό αλλά κάνει και προσωπική επίθεση σε αυτη που πήγε στην θέση της(Jennifer Hale),οτι δεν εχει δικαιωμα να υπογράφει αυτόγραφα, γιατι δεν ειναι αυτη η original φωνή της bayonetta....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...