Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tην πεμπτη στις 11:05 , direct για την επερχομενη ταινια mario.Αν το poster ειναι ενδεικτικο του artstyle τοτε εγω εγκρινω.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παλικάρια.

Άσχετος με Nintendo και σκέφτομαι αγορά του lite. 

Να σας ρωτίσω... αγοράζεται το ετήσιο online κανονικά από το site με 40€ ή παίζει τίποτα από άλλες χώρες ή eneba και τα σχετικά όπως κάνουμε με το xbox?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει στο Switch Lite η επιλογή ''All Software'' ώστε να δείχνει τα παιχνίδια στην αρχική σε κάθετο mode και όχι σε οριζόντα γραμμή;;

 

131qwf.png

 

Ακόμα, όλα τα bluetooth ακουστικά είναι συμβατά με το switch ?

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

Καλησπέρα παλικάρια.

Άσχετος με Nintendo και σκέφτομαι αγορά του lite. 

Να σας ρωτίσω... αγοράζεται το ετήσιο online κανονικά από το site με 40€ ή παίζει τίποτα από άλλες χώρες ή eneba και τα σχετικά όπως κάνουμε με το xbox?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δες οπως λες eneba και g2a. Επισης και το θεμα εδω και διαμοιρασμο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσα (μάλλον .. :P ) με τις αγορές για τώρα. Έδωσα ένα 50αρικο για να έχω κανένα παιχνίδι στο switch lite που πήρα και βρέθηκα με 8 παιχνίδια:

- Cat Quest II
- Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom - The Prince's Edition
- Ni no Kuni: Wrath of the White Witch™
- Feudal Alloy
- Little Nightmares II
- Child of Light® Ultimate Edition
- Torchlight II
- Jet Kave Adventure

Δεν τα λες και άσχημα, μιας και με είχε αγχώσει φίλος, switch μόνο cfw μου έλεγε, αλλιώς θα πάει ο κούκος αηδόνι... μια χαρά όμως με τις προσφορές που είχε τώρα..

 

Έχει παίξει κανείς το Ni no Kuni™ II: Revenant Kingdom - The Prince's Edition να μου πει αν όντως έχει κολλήματα στο Switch όπως διάβασα ή ήταν παλαιότερα και έχει διορθωθεί;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία μου έχει μπει η ιδέα να πάρω ένα switch για τον χειμώνα για λίγο gaming. Το online δεν θα έλεγα οτι με ενδιαφέρει τόσο μιας και κανένας φίλος μου δεν έχει, είναι καλή ιδέα να πάρω ένα στα 250-270 που τα δίνουν με cfw ή να το αποκλείσω; Επίσης τι πρέπει να προσέξω σε μια τέτοια αγορά;

Όχι και τίποτα άλλο αλλά βλέπω κάτι 50-60αρια σε μερικά παιχνίδια που δεν είμαι διατεθείμενος να δώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Jack Black για Bowser. Ηταν γνωστό αυτό και δεν είχα ιδέα εγώ ή τώρα το μάθαμε;

Ντάαααααξεεεειι ρε σεις, δεν είναι Live Action, animated είναι. NTAAAAAΞΞΞΕΙΙΙ, και μια τρομάρα την είχα πάρει.

Επεξ/σία από papp0us
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ηταν γνωστο εδω και καιρο.Μου αρεσε αυτο που εδειξαν,οπως και η μουσικη απλα υπεροχη.Κοji kondo αλλωστε.

Τωρα περιμενουμε να ανακοινωσουνε και το επομενο mario παιχνιδι που βασιζεται στην ταινια.Το θεμα ειναι αν θα ειναι 2d ή 3d.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Ηταν γνωστο εδω και καιρο.

Χαχαχα,γαματο !

Γνωστο,ξεγνωστο εγω πάντως ένιωσα μια ανακούφιση οταν το ειδα γτ τους εχει φοβηθεί το μάτι μου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως δεν είναι άσχημο. Συνήθως τα αρνητικά σχόλια έχουν να κάνουν με την φωνή του Chris Pratt αλλά προσωπικά δεν την βρίσκω ενοχλητική ή αταίριαστη. Εντάξει δεν είναι η κλασική όπως στα videogames αλλά δεν είναι και μεγάλο ζήτημα.. Πως κάνουν έτσι κάποιοι; Λες και από εκεί κρίνεται η ζωή τους... Ωραίο είναι που θα ξεκινάει από το μηδέν και θα τα δείχνει όλα. Δηλαδή δεν είναι ότι ξεκινάει η ταινία και ο Mario είναι ΗΔΗ στο mushroom kingdom και ξέρει για την πριγκίπισσα κλπ. Βέβαια να δούμε και αν θα πουν κάτι για την ιστορία των μωρών Mario και Luigi (Yoshi's Island 1) αλλά φοβάμαι μήπως τα μπερδέψουν. Γενικά, αν κρίνω και από τα likes, άρεσε στον κόσμο και έχει και καλό αριθμό προβολών - πάνω από 2 εκ. προβολές στο επίσημο teaser και 4,5 εκ προβολές στο direct. 

Επεξ/σία από nkarafo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ήρθε το νιερ !!!

ξςφραγκιασμα αυτό το μήνα , trails from zero και chaos head /Noah από Amazon ( πανάκριβα ) , αυτό και προς το τέλος του μήνα persona 5 ( επίσης ακριβό ). 

η αλήθεια είναι ότι εξαιτίας του deck το σουιτς είχε μαζέψει σκόνη τώρα τελευταία αλλά θα ξαναρχίσω δυναμικά χαχχαχαα . 

το τρέιλερ του Μάριο πολύ ωραίο , η φωνή του Κρις πρατ μου φάνηκε καλή , λίγο με τον μπαουζερ μου έκατσε  κάπως περίεργα . βέβαια από τη στιγμή που θα έχει τον toad μέσα θα είναι σίγουρα αριστούργημα !!!😊😊😊

 

 

 

received_476313291092079.jpeg

Επεξ/σία από Choronzon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τώρα είδα το trailer του Mario και εγώ νόμιζα ότι θα ακόυω τον Andy Dwyer αντί του Mario αλλά εντάξει μια χαρά την προσάρμοσαν τη φωνή. Ωραίο φαίνεται εκ πρώτης όψεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...