Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω γνώμες για το Switch Sports, με ενδιαφέρει μόνο local multiplayer με φιλικά ζευγάρια που δεν είναι και πολύ έμπειρα με gaming γενικότερα. Δεν με πειράζει αν δεν υπάρχει single player content, με ενδιαφέρει μόνο αν έχει πλάκα με φίλους στο σπίτι, και μέχρι πόσα άτομα μπορούν να παίξουν στο κάθε παιχνίδι. 

Επίσης, τα motion controls είναι βολικά ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
33 minutes ago, alexwolf1991 said:

Ψάχνω γνώμες για το Switch Sports, με ενδιαφέρει μόνο local multiplayer με φιλικά ζευγάρια που δεν είναι και πολύ έμπειρα με gaming γενικότερα. Δεν με πειράζει αν δεν υπάρχει single player content, με ενδιαφέρει μόνο αν έχει πλάκα με φίλους στο σπίτι, και μέχρι πόσα άτομα μπορούν να παίξουν στο κάθε παιχνίδι. 

Επίσης, τα motion controls είναι βολικά ή όχι?

Το Switch Sports είναι το ιδανικότερο game για να παίζεις παρέα με non-gamer φίλους. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, είναι πολύ fun και σε σηκώνει από τον καναπέ. Ειδικά αν μάθετε καλά το tennis θα ρίξετε άπειρο ιδρώτα.

Ναι, μόνο με motion controls παίζονται τα games και ιδανικά σε όρθια στάση. Μάλιστα υποστηρίζει και couch co-op τετραπλό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Malthador είπε

Το Switch Sports είναι το ιδανικότερο game για να παίζεις παρέα με non-gamer φίλους. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, είναι πολύ fun και σε σηκώνει από τον καναπέ. Ειδικά αν μάθετε καλά το tennis θα ρίξετε άπειρο ιδρώτα.

Ναι, μόνο με motion controls παίζονται τα games και ιδανικά σε όρθια στάση. Μάλιστα υποστηρίζει και couch co-op τετραπλό.

Καλή φάση! Επειδή έχω μόνο ένα ζευγάρι joy cons και μετά έχω τα joy cons της binbok, ξέρεις αν μπορώ να παίξω και με 3rd party joy cons ή το έχουν περιορίσει μόνο στα official?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, alexwolf1991 said:

Καλή φάση! Επειδή έχω μόνο ένα ζευγάρι joy cons και μετά έχω τα joy cons της binbok, ξέρεις αν μπορώ να παίξω και με 3rd party joy cons ή το έχουν περιορίσει μόνο στα official?

Δεν βρίσκω λόγο γιατί να μην μπορείς, αν και εφόσον υποστηρίζουν κανονικά motion controls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στα παιδια. 

Ρε σεις εχει κανεις να προτεινει κανα grip για το oled? Στο v1 ειχα της skull&co.. αλλα δε στελουν ελλαδα? τι γινεται.. Επειτα περιμενα κανα 1μιση μηνα . Οσοι εχετε εμπειρια σας ευχαριστω προκαταβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Καλησπερα στα παιδια. 

Ρε σεις εχει κανεις να προτεινει κανα grip για το oled? Στο v1 ειχα της skull&co.. αλλα δε στελουν ελλαδα? τι γινεται.. Επειτα περιμενα κανα 1μιση μηνα . Οσοι εχετε εμπειρια σας ευχαριστω προκαταβολικα.

Από Ali?

 

https://a.aliexpress.com/_mMYsBFS

 

Ότι έχω Skull&Co είναι από αυτό το seller , ρίξε μια μάτια 

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vag.patrick είπε

Καλησπερα στα παιδια. 

Ρε σεις εχει κανεις να προτεινει κανα grip για το oled? Στο v1 ειχα της skull&co.. αλλα δε στελουν ελλαδα? τι γινεται.. Επειτα περιμενα κανα 1μιση μηνα . Οσοι εχετε εμπειρια σας ευχαριστω προκαταβολικα.

Ακόμα έχουν κλειστές τις αποστολές για Ελλάδα; Εγώ από το επίσημο site είχα αγοράσει το grip για το OLED αλλά όντως μετά από κάποια στιγμή για κάποιο απροσδιόριστο λόγο που δεν μου είπαν ποτέ στο email που τους είχα στείλει, σταμάτησαν να στέλνουν. Αλλά αυτό έγινε πριν κανένα εξάμηνο.

Δες από Aliexpress που σου πρότεινε ο @mAs_81.  Δεν έχω αγοράσει κάτι σχετικό με το Switch αλλά έχω παραγγείλει κάτι άλλα πραγματάκια απο εκεί και ήρθαν μέσα σε ένα μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Από Ali?

 

https://a.aliexpress.com/_mMYsBFS

 

Ότι έχω Skull&Co είναι από αυτό το seller , ρίξε μια μάτια 

θα το τσεκαρω ευχαριστω πολυ παιδια

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/9/2022 στις 5:07 ΜΜ, alexwolf1991 είπε

Καλή φάση! Επειδή έχω μόνο ένα ζευγάρι joy cons και μετά έχω τα joy cons της binbok, ξέρεις αν μπορώ να παίξω και με 3rd party joy cons ή το έχουν περιορίσει μόνο στα official?

Μιας και έχεις τα joycons της binbok, είσαι ευχαριστημένος; Σε σχέση με το σκουπίδι της Nintendo είναι καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω ψωνίσει από το επίσημο τους shop sto ebay παλιότερα που είχα ένα κουπόνι για αγορές στο ebay.Λέει ακόμα ότι στέλνει Ελλάδα.

https://www.ebay.com/str/skllnco

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Γιατί;

 

Ούτε εμένα μ κανε κλικ σα σχέδιο αλλά δίνει μια νέα τροπή (όπως και με τα region variants). Απ ότι κατάλαβα (βάση και με λεγόμενα άλλων χρηστών) θα υπάρχουν και υποείδη των ήδη υπάρχων πόκεμον χωρίς να σου στερούν το αρχικό και να περιορίζεται σε regions. Στη προκειμένη περίπτωση είναι ένα digglet που είτε εξελίχθηκε μες τη θάλασσα είτε είναι ο πρώτη μορφή του πριν βγει στη στεριά. Ο λόγος που αγαπήσαμε τα ποκεμον ως παιδιά είναι η φανταστική προσομοίωση του πραγματικού φυσικού κόσμου και πως μπορούσαμε να τα έχουμε σα "κατοικίδια" (τώρα μας φαίνονται κάπως γιατί γίναμε vgc tryhards αλλά είναι μια πολύ όμορφη προσθήκη που θα εμπλουτίσει το κόσμο).

Επεξ/σία από I'm_busy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 28/09/2022 at 15:32, vag.patrick said:

Καλησπερα στα παιδια. 

Ρε σεις εχει κανεις να προτεινει κανα grip για το oled? Στο v1 ειχα της skull&co.. αλλα δε στελουν ελλαδα? τι γινεται.. Επειτα περιμενα κανα 1μιση μηνα . Οσοι εχετε εμπειρια σας ευχαριστω προκαταβολικα.

κορυφαία ποιότητα:

https://www.skroutz.gr/s/36220040/Spigen-Thin-Fit-Case-για-Nintendo-Switch-OLED-Black.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...