Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, kjtzemis είπε

Σευχαριστω πολύ…jrpg ούτε εγώ είμαι φαν.

οσων αφορά τα Zelda έχει δικό του στορυ ο κάθε τίτλος ή υπάρχει μια συνέχεια από τα παλιά;;;

donkey Kong υπάρχει για switch και αν ναι αξίζει;;;

επισης διάβασα κάτι για συνδρομές κλπ;;;τι συνδρομή είναι αυτή και σε τι χρησιμεύει;;είναι πχ για online όπως αντίστοιχα το live/ps plus για τις άλλες κονσόλες ή ακόμα καλύτερα σαν gamepass;;;

Δικο τους story το καθενα οποτε μην αγχωνεσαι.Υπαρχει και το zelda: skyward sword το οποιο ειναι στα παλια στυλ 3d zelda.

Καλα πως ειναι δυνατον να ξεχασα το DK?Υπαρχει το εκπληκτικο donkey kong:tropical freeze .Προκειται για ενα απο τα καλυτερα 2d platform.

Δυστηχως και εδω για να παιζεις online θελεις το nintedno swtich online.Οπως αναφερεις δηλαδη ειναι σαν το live/ps plus.Δινει καθε τοσο δωρεαν nes-snes games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

44 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Δικο τους story το καθενα οποτε μην αγχωνεσαι.Υπαρχει και το zelda: skyward sword το οποιο ειναι στα παλια στυλ 3d zelda.

Καλα πως ειναι δυνατον να ξεχασα το DK?Υπαρχει το εκπληκτικο donkey kong:tropical freeze .Προκειται για ενα απο τα καλυτερα 2d platform.

Δυστηχως και εδω για να παιζεις online θελεις το nintedno swtich online.Οπως αναφερεις δηλαδη ειναι σαν το live/ps plus.Δινει καθε τοσο δωρεαν nes-snes games.

ολα αυτα τα παιχνιδια δλδ zelda,dk,mario χρειαζονται online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, kjtzemis είπε

ολα αυτα τα παιχνιδια δλδ zelda,dk,mario χρειαζονται online?

Οχι οχι, ειδικα τα συγκεκριμένα νομίζω δεν εχουν καν online features.

Κανενα παιχνίδι δεν χρειαζεται online, απλως σε καποια οπως το Splatoon, Mario Kart κλπ, αν θελεις να παιξεις εναντιον φιλων σου που δεν βρίσκονται στο σπιτι σου πχ, ή εναντίον αλλων τυχαιων παικτων, πρέπει να έχεις συνδρομή online. Που τελικα δεν ειναι κ τπτ τρελο, αν δεις ενα νημα εδώ,  μαζεύεται κοσμος και κανει οικογενειακή με 8 ευρω τον χρόνο (αν θυμάμαι καλα τοσο ειχαμε πληρωσει 😜)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θελω να προπαραγγειλω και εγω το νεο pokemon, με την εμπειρια σας ποιο θεωρειτε οτι ειναι το καλυτερο καταστημα να το κανω? Το πιο συνεπες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλαίσιο μακράν το πιο συνεπές. Από τα άλλα έχω φάει σε όλα φόλα με τα preorder ακόμα και να στην ακυρώνουν τελευταία στιγμή την παραγγελία. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, xristakos95 είπε

Επειδη θελω να προπαραγγειλω και εγω το νεο pokemon, με την εμπειρια σας ποιο θεωρειτε οτι ειναι το καλυτερο καταστημα να το κανω? Το πιο συνεπες? 

Αυτό ακριβώς που σου έγραψε και ο @chek2fire. Όσες φορές έχω προ παραγγείλει από Πλαίσιο, όλα ήταν κομπλέ. Τελευταία φορά έγινε με το Legends: Arceus που ήρθε με το preorder την ίδια ημέρα και όχι οι γνωστές δικαιολογίες τύπου ''Θα το παραλάβετε σε μετέπειτα ημερομηνία, κ.τ.λ.'' που μου έχει κάνει π.χ. το Public.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο bayonetta το preorder bonus έπρεπε να είναι μέσα στην 90(γερμανο), 95(παμπλικ) ή και 100(πλαισιο) ευρώ "συλλεκτική".  όχι να έχει μόνο artbook. μάλλον θα πάω σε αυτό

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νούμπικη ερώτηση, αλλά δεν βαριέστε, μισή ντροπή δική μου, μισή ντροπή δική σας:

Πώς κερδίζουμε platinum coins; Λινκ σε fb, Twitter κλπ έχω κάνει. Κάνω και τα εβδομαδιαία missions. Κάνω και κάνα story mission στο Fire Emblem Heroes που θα στερέψει κάποια στιγμή, αλλά για την ώρα μου αρκούν για να παίρνω avatars. 

Αν θελήσω να πάρω τίποτα από το store όμως, θέλει κάτι 500αρικα. Πώς τα αποκτούμε τα coins; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Malthador είπε

Νούμπικη ερώτηση, αλλά δεν βαριέστε, μισή ντροπή δική μου, μισή ντροπή δική σας:

Πώς κερδίζουμε platinum coins; Λινκ σε fb, Twitter κλπ έχω κάνει. Κάνω και τα εβδομαδιαία missions. Κάνω και κάνα story mission στο Fire Emblem Heroes που θα στερέψει κάποια στιγμή, αλλά για την ώρα μου αρκούν για να παίρνω avatars. 

Αν θελήσω να πάρω τίποτα από το store όμως, θέλει κάτι 500αρικα. Πώς τα αποκτούμε τα coins; 

Nintendo Support: How to Earn My Nintendo Points (Gold, Platinum, Etc)

Τα Platinum βέβαια πλέον είναι σχεδόν obsolete στη Nintendo.

Τα Gold τα βρίσκω πολύ χρήσιμα, γιατί παίρνω συχνά καλές εκπτώσεις αν αγοράζω περισσότερο digital.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gust είπε

Δηλαδή το preorder τα δίνει όλα αυτά ή μόνο ένα από αυτά στην τύχη?

Δεν βλέπω να αναφέρει κάπου ότι διαλέγεις κάποιο, αρα στην θεωρια τα δινει ολα αυτά.

Τώρα αν θέλετε να το επιβεβαιώσετε, μιλάτε με Πλαισιο, εγω το παιχνίδι απο εξωτερικό θα το πάρω,δεν ξέρω τι κανουν οι εδώ αλυσίδες, αν και το Πλαισιο σε pre orders Nintendo παιχνιδιών, εχει τα λιγότερα παρατράγουδα.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...