Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την κυκλοφορία του Zelda όμως τον Μάιο του 23 θεωρώ ότι είναι πολύ ύποπτη ημερομηνία. Μάρτιο το μηχάνημα θα έχει κλείσει το 6ο έτος (πως περνάει έτσι ο καιρός) με νέο zelda που πιθανώς να είναι και συνοδεία στο μάλλον επόμενο σύστημα όποιο και αν είναι και όπως και να λέγεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με το Direct θα συμφωνήσω με τα προηγούμενα σχόλια πως ήταν κουραστικό από πλευράς ροής λόγω των πολλών RPG/Sim. Γενικώς περιεχόμενο είχε και κάλυψε τον Ιανουάριο - Φεβρουάριο με δύο νέες ανακοινώσεις. Περίμενα κάτι παραπάνω με βάση όσα είχαν ακουστεί.

Πάνω σε μελλοντικά πλάνα θα περιμένουμε την επόμενη χρονιά όπως φαίνεται. Πάντως πιστεύω πως η Ν θα συνεχίζει να υποστηρίζει το  NSW ακόμα και δύο χρόνια μετά την κυκλοφορία του επόμενου συστήματος. Κάτι παρόμοιο έγινε και με το 3DS και ακόμα καλύτερα την ίδια μετάβαση βλέπουμε στις τωρινές και προηγούμενης γενιάς κονσολών. Το ερώτημα είναι πόσα χρόνια στοχεύει να κρατήσει ενεργό η Ν το σύστημα. Αν είναι 8 τότε νέο σύστημα περιμένω ότι θα ανακοινωθεί σε διάστημα λιγότερο από ένα χρόνο. Αν είναι 10 τότε οδεύουμε σε άλλη μια έκδοση.

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη μου επαφή με την σειρά Splatoon .Δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο πολύ 

Ήταν αυτό που έψαχνα .Επιτέλους ένα fast paced παιχνίδι με πολύ ιδιαίτερο gameplay,όπου κάθε match διαρκεί μερικά λεπτά.

Είχα βαρεθεί τόσο καιρό που κάθε fps/tps ήταν battle royale η στο στυλ counter/valorant που περιμένεις πόση ώρα σε ένα σημείο .

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ σε λίγο το κάνω εγκατάσταση. 

To direct μου άρεσε αρκετά από αυτά που είδα λόγο και του jrpg χαρακτήρα που είχε. Περιμένω το fire emblem και φυσικά σε hunting για τον κολέκτορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Θύμα κι εγω joycon drift μετά απο 5 χρόνια χρήσης (παραδόξως πολύ κράτησαν).

Έχει κάποιος να προτείνει δοκιμασμένο - αξιόπιστο repair kit απο Amazon ή αλλού?

Εχω χαθεί με τόσες πολλές επιλογές είναι η αλήθεια και δεν ξέρω μήπως κάποια απο αυτά είναι φόλα ποιοτικά.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, christos_75 είπε

Ναι

Public και Media Markt φιγουρα

https://www.public.gr/product/gaming/games/nintendo-switch/nintendo-switch-game--pokemon-violet/1701435

image.png.2ee05117faca124bada219d608e09a33.png

Πλαισιο steelbook. αναμενουμε

 

Γνωρίζουμε σίγουρα ότι στο Plaisio Θα βγει το steelbook?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, christos_75 είπε

συνηθως το Πλαισιο το εχει το steelbook , και στο Arceus steelbook ειχε και το Public την Pokeball.

 

ΟΚ, σε ευχαριστώ, θα το τσεκάρω κι εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Διαβάζοντας μερικά πράγματα για το τελευταίο direct και γενικότερα παρατηρώντας τις αντιδράσεις, είμαι πολύ μπερδεμένος στο γιατί δεν ανακοίνωσαν κάποιο Ζelda remake/remaster για τις γιορτές με το TotK να βγαίνει σε 9 μήνες.

Έχουν έτοιμη την μηχανή για Οracle remakes από τη μία και οι ΗD εκδόσεις WW/TP δεν απαιτούν καμιά σοβαρή δουλειά για να γίνουν ported από την άλλη. Δεν έχει λογική το ότι δεν ανακοίνωσαν κάτι για τα Χριστούγεννα, εκτός κι αν το κρατάνε για πιο μετά.

Οκ, Nintendo είναι, ότι θέλει κάνει, αλλά για ακόμα μια φορά απλά δεν βγάζει νόημα όλο αυτό. Πολλά λεφτά με ελάχιστο κόστος θα έβγαζαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Καλησπέρα,

Θύμα κι εγω joycon drift μετά απο 5 χρόνια χρήσης (παραδόξως πολύ κράτησαν).

Έχει κάποιος να προτείνει δοκιμασμένο - αξιόπιστο repair kit απο Amazon ή αλλού?

Εχω χαθεί με τόσες πολλές επιλογές είναι η αλήθεια και δεν ξέρω μήπως κάποια απο αυτά είναι φόλα ποιοτικά.

Ευχαριστώ.

Βγαίνει λίγο ακριβό απ' όσο βλέπω αλλά τουλάχιστον είναι από γνωστό και ποιοτικό seller, αλλιώς πάρε ότι θες από το skroutz.

https://eustore.ifixit.com/products/nintendo-switch-joy-con-joystick?variant=32049095114833

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Δεν έχει λογική το ότι δεν ανακοίνωσαν κάτι για τα Χριστούγεννα, εκτός κι αν το κρατάνε για πιο μετά.

Εχουν τα νέα pokemon για τις γιορτές(1 εβδομάδα πριν το BF βγαινουν), ξέρεις τι πωλήσεις θα κάνουν πάλι.

Κριμά για το bayonetta 3 που βγαινει λίγες ημέρες νωρίτερα.

3 ώρες πριν, KaRouLi είπε

Γνωρίζουμε σίγουρα ότι στο Plaisio Θα βγει το steelbook?

Σε κάθε pre order κυκλοφορία, αναγράφεται από κάτω στο site των μεγάλων αλυσίδων το pre order δώρο.

Να δούμε πάλι φέτος τι παρατράγουδα θα έχουμε σίγουρα με τις προπραγγελίες απο Public και Πλαισιο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...