Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Choronzon είπε

δε τελειώνει και ο ποελμος στην Ουκρανία να βγει το παιχνίδι ρε παιδί μου 

Bro μου δε ξέρω αν το λες ειρωνικά ή όχι, απλά το θεωρώ λίγο υποκριτικό... στον κόσμο κάθε μέρα γίνονται πόλεμοι, αλλά είμαι σίγουρος βγήκανε πολλά call of duty, age of empires, κλπ ανά τα χρόνια. Με ή χωρίς αναφορές στη Ρωσία ως κράτος.

Και σίγουρα στην Nintendo απολαμβάνουν τα πλούτη τους, δεν ιδρώνει και το αυτί τους τόσο για το τι γίνεται στην άλλη άκρη του κόσμου. Απλά για το τυπικό της υπόθεσης έβγαλαν την ανακοίνωση.

Anyway :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Bro μου δε ξέρω αν το λες ειρωνικά ή όχι, απλά το θεωρώ λίγο υποκριτικό... στον κόσμο κάθε μέρα γίνονται πόλεμοι, αλλά είμαι σίγουρος βγήκανε πολλά call of duty, age of empires, κλπ ανά τα χρόνια. Με ή χωρίς αναφορές στη Ρωσία ως κράτος.

Και σίγουρα στην Nintendo απολαμβάνουν τα πλούτη τους, δεν ιδρώνει και το αυτί τους τόσο για το τι γίνεται στην άλλη άκρη του κόσμου. Απλά για το τυπικό της υπόθεσης έβγαλαν την ανακοίνωση.

Anyway :P 

ειρωνικά το λέω μαν , συμφωνώ μαζί σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Αυτά που ακούγονται περισσότερο είναι τα εξής:

- Metroid Prime Trilogy remaster/remake

- Zelda WW και TP remaster (γενικά παίζει πολύ έντονη φημολογία για Zelda content, φαντάζομαι είναι επειδή έρχεται το BotW2)

- Νέο 2D Mario ή νέο 2D Donkey Kong

- Gameboy/Color/Advance στο NSO+

 

Προσωπικά θα ήθελα ένα Xenoblades Chronicles X port, αυτό είναι το μόνο που θεωρώ ότι λείπει, όλα τα άλλα έχουν έρθει από την σειρά.

Λίγες ώρες έμειναν, για να δούμε.

Πάλι ''μέσα'' πέσανε οι leakers 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις τις ημερομηνίες για Zelda / bayonetta, αρκετα meh το direct απο μενα….

…αυτα τα farm sims ειναι τοσο διάσημα?Παιζει ακομα ο κόσμος φαρμβιλ??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι το Direct καταγράφεται θετικά γενικώς. Προσωπικά κρατάω τα Octopath Traveler 2, Pikmin 4 , ίσως το Fire Emblem Engage και φυσικά την ημερομηνία του επόμενου Zelda με το αναπάντεχο και ενδιαφέρον όνομα Tears of the Kingdom. Επίσης, την έκπληξη του GoldenEye το οποίο βέβαια αφορά κυριώς όσους είχαμε λιώσει με το multiplayer στο Ν64.

Μοιάζει λογικό να μην έδειξε τα remastered Zelda TP/WW και Metroid Trilogy αφού υπάρχουν αρκετοί νέοι τίτλοι στη ροή και εκτιμώ πως οι ανακοινώσεις τους θα γίνουν στην αρχή του επόμενου έτους για να γεμίσουν τα όποια κενά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κανω το πιο ακυρο μπασιμο στο ελληνικο ιντερνετ και θα πω οτι πριν απο λιγο αφησα το pokemon Arceus. Αργησα να το παιξω το ξερω. Τελειωσα το main story τα παρατησα ομως σε μια πολυ δυσκολη end game μαχη εγραψα 31 ωρες. Δεν ολοκληρωσα το pokedex ποτε δεν το κανω (ουτε ο Ash Ketchum το εκανε). Ενδιαφερουσα ιδεα αλλα φορεα αδειος ο κοσμος ρε παιδια θα ηθελα ενα μικροτερο χαρτη αλλα πιο πλουσιο
 

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η nintendo μας προετοιμάζει με όλα αυτά που γίνονται και τώρα (αυξήσεις κτλ) οπότε σου λέει πάρε farm / life simulator ώστε να κάνεις εκεί την ζωή που θες. 😛

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10/10 δίνω στο direct παιδιά. Πως αλλιώς θα μπορούσα άλλωστε; Αφού επίτηδες περίμενα να τελειώσει και να το τρέξω μόνο σε αυτά που με ενδιέφεραν οπότε δεν είδα στιγμή από τα υπόλοιπα. 10/10 λοιπόν εύκολα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...