Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Εννοούσα να βαλεις στο usb του dock σου το dongle των ακουστικών και μα ακούς εσυ wireless αλλα μονο οταν εχεις το switch στο dock.

Εδω το ειδα

Να σου πω την αλήθεια βάζω ακουστικά Bluetooth

Από την άλλη η κεραία των ακουστικών της Sony έχει μηδενικό lag, οπότε ίσως αξίζει να το δοκιμάσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πως σας φάνηκε το Splatoon 2,5;; Όλο τις ίδιες πίστες παίζω με το 2!! Σε καμία περίπτωση αυτό δεν είναι νέο παιχνίδι. DLC στην καλύτερη το χαρακτηρίζεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω αυριο παραλαμβανω.Θα το παιξω/λιωσω και θα σου πω.Παντως θυμαμαι και το splatoon 2 το φωναζαν splatoon 1,5 οταν ειχε κυκλοφορησει.

Για μενα παντως και μονο που κανανε το salmon run 24/7 ειναι μεγαλη υποθεση.

Επισης

Αυτο σχετικα με κατι φημες,που βγαλανε καποιοι οχι και τοσο εγκυροι leakers οτι μπορει να αναβληθει το φημολογουμενο direct της αλλης εβδομαδας λογου του θανατου της Ελισαβετ.Τωρα μαλλον παμε για τριτη το βραδυ με ξημερωματα τεταρτης,αν προκειται για general direvt εκτος και αν προκειται για mini οποτε θα πεσει απογευμα.

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/9/2022 στις 10:03 ΜΜ, dekulinkgr είπε

Αν και δεν χρειαζοταν τα reviews για να αποφασισω για το παιχνιδι μιας και εχει γινει preorder εδω και καιρο παντα καλοδεχουμενα ενα ωραιο παιχνιδι να παιρνει θετικες κριτικες.

Αποθεωνουν ολοι το single player campaign.Βεβαια το παιχνιδι το παιρνει καποιος για το multiplayer και οχι για το single player οσο γαματο και να ειναι.

Παντως ελπιζω να το υποστηριξουν οσο περισσοτερο γινεται και να μην το παρατησουν οπως το splatoon 2.Ηδη κανανε το αυτονοητο και εχουν το salmon run 24/7 και οχι timed event.Οσοι δεν εχετε παιξει το splatoon και παιζετε multiplayer παιχνιδια παρετε το οπωσδηποτε.Αντε να ερθει η παρασκευη.

ειναι τοσο καλο? Δεν εχω παιξει καθολου τη σειρα και ψηνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

ειναι τοσο καλο? Δεν εχω παιξει καθολου τη σειρα και ψηνομαι

Κοιτα εγω δεν παιζω online multiplayer παιχνιδια αλλα το splatoon ειναι η εξαιρεση.Εχει παρα πολυ εθιστικο  gameplay και μου αρεσει που ουσιαστικα ο σκοπος ειναι να βαψεις το πατωμα και οχι να παρεις ενα σωρο kills.Υπαρχει το εκπληκτικο octo expansion free αν εχεις nso+expansion αλλα λογικα χρειαζεται και το base game για να μπορεις να το παιξεις γαμωτη.Να δοκιμαζες δηλαδη το single player που ουσιαστικα ειναι σαν tutorial για το multi player.

Τωρα γαμωτη τι να σου πω μην σε παρω στο λαιμο μου.Εχουμε διαφορετικα γουστα στα games ,ας πουμε  το monster hunter που το αποθεωνεις συνεχως,οσες φορες το δοκιμασα δεν ξερω δεν μου εκανε κλικ .Νομιζω ειχε να κανει με το Movement του χαρακτηρα.Ειμαι παρα πολυ περιεργος σε αυτο το θεμα δυστηχως.Θελω η μετακινηση του χαρακτηρα να ειναι απολαυση απο μονο του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Κοιτα εγω δεν παιζω online multiplayer παιχνιδια αλλα το splatoon ειναι η εξαιρεση.Εχει παρα πολυ εθιστικο  gameplay και μου αρεσει που ουσιαστικα ο σκοπος ειναι να βαψεις το πατωμα και οχι να παρεις ενα σωρο kills.Υπαρχει το εκπληκτικο octo expansion free αν εχεις nso+expansion αλλα λογικα χρειαζεται και το base game για να μπορεις να το παιξεις γαμωτη.Να δοκιμαζες δηλαδη το single player που ουσιαστικα ειναι σαν tutorial για το multi player.

Τωρα γαμωτη τι να σου πω μην σε παρω στο λαιμο μου.Εχουμε διαφορετικα γουστα στα games ,ας πουμε  το monster hunter που το αποθεωνεις συνεχως,οσες φορες το δοκιμασα δεν ξερω δεν μου εκανε κλικ .Νομιζω ειχε να κανει με το Movement του χαρακτηρα.Ειμαι παρα πολυ περιεργος σε αυτο το θεμα δυστηχως.Θελω η μετακινηση του χαρακτηρα να ειναι απολαυση απο μονο του.

το ΜΗ εντομεταξυ παιζει να εχει τον καλυτερο χειρισμο εβερ σε οποιοδηποτε παιχνιδι 😀

αλλα το σπλατουν λεω να το δοκιμασω φαινεται πολυ φαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Πολύ ενδιαφέρον, θυμίζει έντονα Rayman.. 

 

Δεν με τρελαινει το συγκεκριμενο artwork, αλλα platform με τους αγαπημενους ηρωες? Θα το παρω day 1 :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, najinblue3 είπε

το ΜΗ εντομεταξυ παιζει να εχει τον καλυτερο χειρισμο εβερ σε οποιοδηποτε παιχνιδι 😀

αλλα το σπλατουν λεω να το δοκιμασω φαινεται πολυ φαν!

Μετα τα 3d mario ομως😁😁.Επαιξα λιγο splatoon 3 τωρα το απογευμα.Ενταξει πηγα σχετικα γρηγορα lvl4 που σου ξεκλειδωνει ολα τα accesories.Οπως ηταν λογικο βρισκει αμεσως ατομα για τα turf war.Δεν δοκιμασα ουτε το αγαπημενο salmon run αλλα ουτε και το campaign.Το βραδακι πιστευω να ασχοληθω παραπανω.

Τωρα οι πρωτες εντυπωσεις ειναι κλασσικο splatoon οποτε εγω ειμαι ευχαριστημενος.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως δεν έχει τόσο σημασία για τους περισσοτερους αλλά στο αμαζον Γαλλίας το απλό σουιτς ( όχι το ολεντ ) παίζει στα 266 ευρώ .πιστεύω είναι καλή τιμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nintendo Co., Ltd. (HQ: Kyoto, Minami-ku, Japan; Representative Director and President: Shuntaro Furukawa) announced that domestic sales of the Splatoon 3 game for the Nintendo Switch system have surpassed 3.45 million units* in the first three days since its launch on September 9, 2022. This is the highest domestic sales level for any Nintendo Switch software within the first three days.

Αφορα αποκλειστικα οπως λεει την Ιαπωνια.Εκει η σειρα εχει γινει φαινομενο.Παντως το αξιζει με το παραπανω πραγματικα.

Χθες ασχοληθηκα παραπανω με το παιχνιδι.Το salmon run ειναι οσο εθιστικο το θυμαμαι.Επισης το campaign φαινεται πως εχει πεσει πολυ δουλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

Εγω παντως το χωβ απο Παρασκευη. Δεν θα πω οτι επαιξα αρκετα. Απλα πηγα lvl 4. Ομως αυτο που με εκνευρισε ειναι οτι σε αρκετα ματσακια φαγαμε ακυρο γιατι καποιος εχασε το connection και εληξε το παιχνιδι. Επισης σε ενα turf war στην ληξη του παιχνιδου και ενω πηραμε victory , εφαγα disconnect και δεν πηρα τους ποντους αφου ειχε ηδη ληξει και εδειχνε τους χαρακτηρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω lvl 5 το αφησα.Αυτο που αναφερεις με το disconnect το επαθα και εγω μια φορα.Δοκιμασα και τα νεα οπλα,katana και bow.Η katana καλη ηταν ,το bow δεν με ενθουσιασε ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...