Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, dekulinkgr είπε

Μιας και αυριο μπαινει ο Σεπτεμβρης ηδη εχει ξεκινησει η φημολογια για νεο,επιτελους,direct.Οι φημες αναφερουν πως θα προβληθει  12 με  16 σεπτεμβρη.Λογικο φαινεται μιας και ειναι η 1η εβδομαδα μετα την κυκλοφορια του splatoon 3.

Αναφερουν επισης πως θα δουμε τα ports του wind wakerhd και twilight princesshd.

Η ώρα του παιδιού ξεκινάει για άλλη μια φορά. Πολλές μεταφορές γενικώς που αναφέρονται πως είναι έτοιμες και η Ν τις κρατάει για να συμπληρώσει το πρόγραμμα της όπως κρίνει. Έχουν ακουστεί επίσης New Donkey Kong by Tokyo Team (από πέρυσι), κάτι σε F-Zero, Pikmin 4, Metroid HD, Metroid Prime 4 (first look), Captain Toad 2, Golden Eye Remake (σε συνεργασία με MS, παλιά φήμη), κάτι σε Golden Sun (σχετικά νωρίς ακόμα) και ένα κάρο άλλα κατά καιρούς.

Θα κάνω την υπέρτατη "πρόβλεψη". NSW 2/Pro που θα είναι home version only σε τιμή oled και λίγο παραπάνω. Μετά από δύο χρόνια θα κυκλοφορήσει και η αντίστοιχη Lite ή Ηybrid έκδοση αναλόγως τις καταστάσεις. Το βλέπω έρχεται....lol

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Μακαρι να ισχυουν ολα οσα αναφερεις.Παντως ελπιζω επιτελους να δουμε gameboy games στο nso.

Και αυτό έχει ακουστεί εδώ και καιρό (game boy family systems) αλλά δεν επιβεβαιώθηκε ποτέ. Έχουν ειπωθεί πολλά ακόμα και κάτι σε starfox. Υπάρχουν  παλιότερες φήμες σχετικά με Remake+New Fire Emblem.

Προσωπικά είμαι αρκετά δύσπιστος. Δεν περιμένω να επαληθευτούν τα περισσότερα. Επίσης αρκετοί leakers δεν έχουν αναρτήσει τίποτα εδώ και καιρό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

7 λεπτά πριν, alexcas777 είπε

Τα 3d.pulse της Sony δεν συνδέονται στο switch? Ενω μου εμφανίζει ένδειξη δεν ακούω τίποτα υπάρχει κάποια ρύθμιση που πρεπει να κάνω?

Docked διαβασα πως το dongle δουλευει..Wireless δε ξερω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fulgore είπε

 

Αν και δεν χρειαζοταν τα reviews για να αποφασισω για το παιχνιδι μιας και εχει γινει preorder εδω και καιρο παντα καλοδεχουμενα ενα ωραιο παιχνιδι να παιρνει θετικες κριτικες.

Αποθεωνουν ολοι το single player campaign.Βεβαια το παιχνιδι το παιρνει καποιος για το multiplayer και οχι για το single player οσο γαματο και να ειναι.

Παντως ελπιζω να το υποστηριξουν οσο περισσοτερο γινεται και να μην το παρατησουν οπως το splatoon 2.Ηδη κανανε το αυτονοητο και εχουν το salmon run 24/7 και οχι timed event.Οσοι δεν εχετε παιξει το splatoon και παιζετε multiplayer παιχνιδια παρετε το οπωσδηποτε.Αντε να ερθει η παρασκευη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2022 στις 10:44 ΜΜ, mAs_81 είπε

 

Docked διαβασα πως το dongle δουλευει..Wireless δε ξερω

 

αν βάλεις jack δουλεύουν στα πάντα, αλλά την κεραία του δεν έχω σκεφτεί να τη βάλω στο switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσο μεγάλη ζήτηση έχουν τα Splatoon παιχνιδια στην Ελλάδα για να μιλάμε για καθυστέρηση.

Πιο πολύ το bayonetta φοβάμαι μιας και στο προηγούμενο 2 είχε αρκετά κακη διαθεσιμότητα μετά τον πρώτο καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, logistoulis είπε

αν βάλεις jack δουλεύουν στα πάντα, αλλά την κεραία του δεν έχω σκεφτεί να τη βάλω στο switch

Εννοούσα να βαλεις στο usb του dock σου το dongle των ακουστικών και μα ακούς εσυ wireless αλλα μονο οταν εχεις το switch στο dock.

Εδω το ειδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...