Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
7 hours ago, Te0sX said:

Μετά απο 6-7 τερματισμούς του Teenage Mutant Ninja Turtles έχω να πω πως είναι ένα πάρα πολύ καλοσχεδιασμένο, χαλαρό και κλασσικό παιχνίδι που παίζεται άνετα, είτε θες να χαλαρώσεις 5-6 λεπτά με μια πίστα (ενώ είσαι τουαλέτα 😅) είτε κάτσεις για 1-2 ωρίτσες για ένα arcade game. Ο χειρισμός και οι κινήσεις ειναι πολύ ωραία, εμφανισιακά έκαναν εξαιρετική δουλειά για το στυλ που ήθελαν, και η μουσική είναι απλά επική!!!!! Έπαθα πλάκα την πρώτη φορά που το επαιζα, κάθε πίστα έχει το κομμάτι της και ειδικά 3-4 απο αυτά σου ξεχωρίζουν, θες να τις ξαναπαίξεις για την μουσική τους😆 και έχω ήδη κατεβάσει το OST. Ειδικά σε μια μάχη προς το τέλος να πω (σιγα το σποιλερ) δίνουν Wu-Tang Clan vibes 😎

Αυτό υποστηρίζει couch co-op;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Malthador Ναι, κανονικά. Μέχρι 6 άτομα είτε online είτε couch co-op. Και θέλει περίπου 2:30-3 ώρες να τερματιστεί σε co-op. Για εμένα σίγουρα αξίζει τα λεφτά του. Όσοι λένε στο steam πως ειναι πολύ σύντομο μάλλον δεν κατάλαβαν τι είδος παιχνίδι αγόρασαν. Άνετα το παίζεις ξανα και ξανα.

 

 

Επεξ/σία από Te0sX
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Malthador είπε

Αυτό υποστηρίζει couch co-op;

Φυσικά. Τερματίστηκε ηδη δις 

Επαιξα μεχρι και 6απλο ονλαιν. 

Για game pass ηταν ταμαμ. Υοοθετω η εκδοση στο switch θα είναι ιδία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος κάτοχος του oled να μου πει αν το tablet έχει καμία προστατευτικη μεμβράνη τοποθετημένη από εργοστάσιο ή είναι γυμνό όπως το απλό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, rovgio είπε

Γνωρίζει κάποιος κάτοχος του oled να μου πει αν το tablet έχει καμία προστατευτικη μεμβράνη τοποθετημένη από εργοστάσιο ή είναι γυμνό όπως το απλό? 

Έχει φιλμάκι, εγώ του πέρασα και τζάμι από πάνω. Αξίζει η μικρή πτώση ποιότητας στην απεικόνιση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ikaruga24 είπε

Έχει φιλμάκι, εγώ του πέρασα και τζάμι από πάνω. Αξίζει η μικρή πτώση ποιότητας στην απεικόνιση. 

Οκ αφού δεν είναι τελείως γυμνό μια χαρά τότε, αλλά ναι το τζαμακι είναι must. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο το χθεσινο splatfest.Μου ειχε λειψει.Αντε να κυκλοφορησει το splatoon 3 για να ξαναλιωσω.Ο πιο αναμενομενος τιτλος για το υπολοιπο της χρονιας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπέρα, η αδερφή μου είχε ένα nitendo switch του 2016 και τωρα πηρε καινούργιο του παιδιού της οποτε και μου έδωσε το παλιό. Το θέμα είναι ότι έχει ξεχάσει τον κωδικό parental control και το email που είχε συνδέσει δεν υπάρχει πια.

Πως μπορώ να το κανω hard reset ώστε να το προσαρμοσω στα δικά μου μέτρα για το δικό μου παιδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, darkHorse1990 είπε

Παιδια καλησπέρα, η αδερφή μου είχε ένα nitendo switch του 2016 και τωρα πηρε καινούργιο του παιδιού της οποτε και μου έδωσε το παλιό. Το θέμα είναι ότι έχει ξεχάσει τον κωδικό parental control και το email που είχε συνδέσει δεν υπάρχει πια.

Πως μπορώ να το κανω hard reset ώστε να το προσαρμοσω στα δικά μου μέτρα για το δικό μου παιδι;

https://www.techradar.com/how-to/how-to-hard-reset-a-nintendo-switch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγγείλει κανένας το switch oled splatoon edition από Ελλάδα? Έχω προπαραγγελια από πλαίσιο αλλά μέχρι σήμερα δεν έχω κάποια ενημέρωση κ κυκλοφορεί 31/8. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

Πρόσφατα αποφάσισα να αγοράσω joy cons  για το switch  μου και διαπίστωσα ότι δε πωλούνται τα μπλε/κόκκινο, ο συνδιασμός δλδ που συνοδεύει τη κονσόλα, παρά μόνο τα κόκκινο/μπλε.

Δηλαδη δε βρίσκω αριστερό μπλε και κόκκινο δεξί.

Παρατήρησα επίσης πως πωλούνταν παλαιότερα ξεχωριστά τα χρώματα που αναζητώ, αλλά πλέον δέντρα βρίσκω.

Γνωρίζετε αν υπάρχουν σα πακέτο ή ξεχωριστά πλέον;

Ευχαριστώ για το χρόνο,

Mousteris

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και αυριο μπαινει ο Σεπτεμβρης ηδη εχει ξεκινησει η φημολογια για νεο,επιτελους,direct.Οι φημες αναφερουν πως θα προβληθει  12 με  16 σεπτεμβρη.Λογικο φαινεται μιας και ειναι η 1η εβδομαδα μετα την κυκλοφορια του splatoon 3.

Αναφερουν επισης πως θα δουμε τα ports του wind wakerhd και twilight princesshd.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...