Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vag.patrick είπε

Καλησπερες,

Εχει παρει κανεις xenoblade 3?

Εχω παιξει περιπου ενα 20ωρο. Αν εχεις παιξει τα προηγουμενα κ σου αρεσαν το αγοραζεις με κλειστα ματια. Μου φαινεται ευκολοτερο απο τα προηγουμενα μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Charismo είπε

Το ίδιο κι εγώ. Έκανα προπαραγγελία και ακριβώς για το λόγο που αναφέρεις τους έχω στείλει εδώ και ένα μήνα Mail χωρίς να λάβω απάντηση.

Ελπίζω να είναι το Steelbook, αλλιώς δεν θα παραλάβω.

εχω  κανει εκδηλωση ενδιαφεροντος και στο console club. θυμαμαι οτι το dual pack diamond και pearl το πηρα σε μια πρσοφρα απο κοτσοβολο που βγηκε 10 το βραδυ 80 ευρω απο 120 αλλα δεν εχει steelbook μικρο το κακο για τετοια εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lak10 είπε

εχω  κανει εκδηλωση ενδιαφεροντος και στο console club. θυμαμαι οτι το dual pack diamond και pearl το πηρα σε μια πρσοφρα απο κοτσοβολο που βγηκε 10 το βραδυ 80 ευρω απο 120 αλλα δεν εχει steelbook μικρο το κακο για τετοια εκπτωση

Έχω κάνει κι εγώ εκδήλωση στο Console Club τηλεφωνικά.

Βέβαια κάτι τέτοια καταστήματα φοβάμαι πως δίνουν πιο μπροστά σε δικούς τους. Δεν ξέρω κατά πόσο τηρούν πραγματικά προτεραιότητα.

Άλλου δεν έχω βρει προπαραγγελία για Steelbook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Charismo είπε

Έχω κάνει κι εγώ εκδήλωση στο Console Club τηλεφωνικά.

Βέβαια κάτι τέτοια καταστήματα φοβάμαι πως δίνουν πιο μπροστά σε δικούς τους. Δεν ξέρω κατά πόσο τηρούν πραγματικά προτεραιότητα.

Άλλου δεν έχω βρει προπαραγγελία για Steelbook.

https://www.germanos.gr/product/gaming/games/nintendo-switch-games/pokemon-scarlet-pokemon-violet-dual-pack-steelbook-edition-nintendo-switch/?productId=20415417&fname=skuColor&fvalue=-128022028068878142&gclid=Cj0KCQjw852XBhC6ARIsAJsFPN1TqevZy6AU6KsX14ZxdMP12hPt49O135OFyy8Cq-JgacGYRtLDpMQaAo2PEALw_wcB

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, lak10 είπε

Ευχαριστώ για το link.

Το κακό ωστόσο με το Γερμανό είναι πως ζητάει προπληρωμή στις προπαραγγελίες και πολλές φορές δεν καταφέρνει να τις εκπληρώσει κιόλας. Γενικά πάντα επιλέγω αντικαταβολή σε προπαραγγελίες, ειδικά τόσους μήνες πριν την κυκλοφορία, γιατί τα πιστόλια πάνε κι έρχονται και στην πίστωση σου βγάζουν την πίστη.

Επεξ/σία από Charismo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, thanasis00 είπε

Καλησπέρα και συγνώμη αν έχει απαντηθεί, για joy con με drifting εκτός εγγύησης, που απευθυνόμαστε στην Αθήνα; Υπάρχει κάποιο προτεινόμενο μαγαζί;

 

Μπορεις να το κανεις και μόνος σου αλλα αν δεν το'χεις,

ρώτα για τιμές στο Console Club , δεν εχω παει κατι για φτιαξιμο αλλά εχω ακούσει καλά λογια..

Δες εδώ

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rovgio είπε

Εχω παιξει περιπου ενα 20ωρο. Αν εχεις παιξει τα προηγουμενα κ σου αρεσαν το αγοραζεις με κλειστα ματια. Μου φαινεται ευκολοτερο απο τα προηγουμενα μεχρι στιγμης.

Ενδιαφέρομαι και γω για την άποψη σου (και όποιου γνωρίζει) γιατί κοιτάω να το πάρω με τόσο θετικές κριτικές που έχει αλλά η αλήθεια είναι οτι το πρώτο και μοναδικό JRPG που εχω παίξει και πραγματικά με ενθουσίασε ήταν το DQ XI. Το XC3 σε οσα video reviews/twitch gameplays εχω δεί μου φαίνεται κάπως υπερβολικά περίπλοκο σε gameplay-μηχανισμούς κλπ. σε σχέση με το DQ τουλάχιστον αλλά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό και στη πραγματικότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Ενδιαφέρομαι και γω για την άποψη σου (και όποιου γνωρίζει) γιατί κοιτάω να το πάρω με τόσο θετικές κριτικές που έχει αλλά η αλήθεια είναι οτι το πρώτο και μοναδικό JRPG που εχω παίξει και πραγματικά με ενθουσίασε ήταν το DQ XI. Το XC3 σε οσα video reviews/twitch gameplays εχω δεί μου φαίνεται κάπως υπερβολικά περίπλοκο σε gameplay-μηχανισμούς κλπ. σε σχέση με το DQ τουλάχιστον αλλά δεν ξέρω αν ισχύει αυτό και στη πραγματικότητα.

Έχω παίξει κ εγώ το DQ XI κ είναι εκπληκτικό. Οι μηχανισμοί είναι περίπλοκοι αν δεν έχεις ασχοληθεί ξανά με xenoblade αλλά έχει πολύ αναλυτικά tutorials κ δεν θα σου πάρει πολύ χρόνο να μπεις στο νόημα. Τεχνικά μπορεί να σου φανεί κατώτερο από το DQ αλλά έχει πολύ μεγαλύτερο κόσμο κ συμβαίνουν περισσότερα στην οθόνη ταυτόχρονα. Πιστεύω αξίζει να το δοκιμάσεις, μόλις αφιερώσεις ένα 10ωρο θα κολλησεις μετά. Έχει κ εξαιρετικό story κ μιλάμε για μέσο όρο 100 ώρες παιχνιδιού. Σε σχέση με τα προηγούμενα είναι κ το πιο φιλικό για νέους παίκτες. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/8/2022 στις 3:59 ΜΜ, Charismo είπε

Έχω κάνει κι εγώ εκδήλωση στο Console Club τηλεφωνικά.

Βέβαια κάτι τέτοια καταστήματα φοβάμαι πως δίνουν πιο μπροστά σε δικούς τους. Δεν ξέρω κατά πόσο τηρούν πραγματικά προτεραιότητα.

Άλλου δεν έχω βρει προπαραγγελία για Steelbook.

Δυστυχώς για το συγκεκριμένο μαγαζί το έχω προσέξει και εγώ. Ανοίγουν οι προπαραγγελίες για ένα game και σε ούτε 5 λεπτά γράφει εξαντλημένο. Δεν έχω καταφέρει ποτέ να κάνω προπαραγγελία στο συγκεκριμένο κατάστημα.

Όσον αφορά τα νέα Pokemon, εγώ έχω κάνει προπαραγγελία από της 19 Ιουνίου από το Amazon Αγγλίας το double pack μαζί με το Steelbook. Το αναφέρω για όποιον ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ωραίο το Risen,αν τελικά έρθει..

αλλα,επι της ευκαιρίας :

Spoiler

ΦΕΡΤΕ ΤΟ WARHAMMER 40K SPACE MARINE ρε παιδιά να γίνει της αίρεσης στο switch!!!! 

όσοι πιστοί στον God Emperor of Mankind , υπογράψτε :

https://www.ipetitions.com/petition/warhammer-40000-space-marine-on-switch

..τώρα που έρχεται το 2 ίσως να το δούμε σιγά σιγά..

..Emperor protects..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...