Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρατησα τα παντα και αρχισα το coromon, παρα πολυ γκειμ αν ψαχνεστε για monster taming γκειμ. Θυμιζει παλιο καλο ποκεμον αλλα δεν ειναι copy-pasta, διαφορετικα μεκανικς ειδικα στο shiny hunt και στο battle system

30 ωρες in και δεν εχω βαρεθει, σε αντιθεση με το sw/sh, ριξτε του καμια ματια ειδικα σε εκπτωση αν μπει

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15 ώρες πριν, SoFGR είπε

ηρθε η limited edition του GC neogrip  της  skull&co 2 βδομαδες αφου εκανα την παραγγελια μεσω aliexpress ( αυτη την περιοδο  δεν δεχονται παραγγελιες απο το κανονικο site για Ελλαδα :@

ειναι ψιλοβελτιωμενο  σε συγκριση με τα περσινα neogrip, γινεται dock πιο ευκολα αφου εχει ενα εκατοστο λιγοτερο παχος και γλιστρανε ταυτοχρονα πιο δυσκολα τα joycon στο πλαι,  με τα custom thumcaps και button stickers δεν ασχοληθηκα μιας και δεν παιζουν ουτε  ασπρα ουτε γκρι joycon  αυτη την στιγμη ... 

 

 

20220729_220625.jpg


Φαινεται τέλεια , με γεια !

Ο,τι Skull&co εχω ειναι απο Ali…δεν εχω μετανιώσει τπτ απ´οτι πηρα , απ´αποψη ποιότητας και λοιπά-μονο το audiostick που πλέον μου ειναι άχρηστο για το switch ,αλλα meh…

 

Επίσης , λατρεύω τη φωτό σου , σε περίπτερο εισαι ?? 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Επίσης , λατρεύω τη φωτό σου , σε περίπτερο εισαι ?? 😁

Εγώ θα έλεγα ότι είναι προποτζής. Αλλά το σταματάω εδώ γιατί είμαστε offtopic. 😁

Επεξ/σία από maniacos93
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το switch OLED έρχεται μαζί με θήκη μεταφοράς στη συσκευασία? Ή πρέπει να αγοραστεί ξεχωριστά? Θήκη εννοώ μόνο για το switch, όχι και για το dock κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, letom είπε

Παιδιά το switch OLED έρχεται μαζί με θήκη μεταφοράς στη συσκευασία? Ή πρέπει να αγοραστεί ξεχωριστά? Θήκη εννοώ μόνο για το switch, όχι και για το dock κλπ.

Oχι δεν εχει.Αγοραζεις ξεχωριστα.Η επισημη της nintendo στα 20 ευρω ειναι αρκετα καλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Παρατησα τα παντα και αρχισα το coromon, παρα πολυ γκειμ αν ψαχνεστε για monster taming γκειμ. Θυμιζει παλιο καλο ποκεμον αλλα δεν ειναι copy-pasta, διαφορετικα μεκανικς ειδικα στο shiny hunt και στο battle system

30 ωρες in και δεν εχω βαρεθει, σε αντιθεση με το sw/sh, ριξτε του καμια ματια ειδικα σε εκπτωση αν μπει

Δοκιμασε και το καινουργιο digimon survive, απο bandai πολυ καλο παιχνιδακι με monsters, χθες το αρχισα, στο προτεινω διοτι απο τα post σου που εχω διαβασει πολλες φορες, παρατηρησα σου αρεσουν monster hunter games σαν εμενα, με το coromon ασχοληθηκα και εγω αλλα λιγο.

Επεξ/σία από nkiop
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, mAs_81 said:

Επίσης αν δε σε πειράζει να περιμένεις , απο Ali express , εχει Skull&co bundle και αλλα..

Κοιτα εδω

Δεν βιάζομαι γιατί έχω το απλό το switch. Ψήνομαι όμως για μετάβαση στο oled κάποια στιγμή σύντομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Se7en92 είπε

Με το zelda breath of the wild 2 τι γινεται?

Τίποτα καινούργιο. Το πρώτο μισό του 23 είπαν απλά ότι θα κυκλοφορήσει... 

Καλύτερα έτσι θα έλεγα. Η λίστα με τα switch games που πρέπει να αγοραστούν έχει μεγαλώσει επικίνδυνα και δεν είναι και φθηνά τα άτιμα. 😀

Επεξ/σία από p07apo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και συγνώμη αν έχει απαντηθεί, για joy con με drifting εκτός εγγύησης, που απευθυνόμαστε στην Αθήνα; Υπάρχει κάποιο προτεινόμενο μαγαζί;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις τι παιζει με public και pokemon scarlet/violet dual pack γιατι στην περιγραφη δεν αναφερεται steelbook ενω στην φωτογραφια εχουν την εκδοση steelbook του εχω στειλει e-mail και περιμενω αλλα θελω να μαθω αν υπαρχει καμια ιδεα και εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, lak10 είπε

ξερει κανεις τι παιζει με public και pokemon scarlet/violet dual pack γιατι στην περιγραφη δεν αναφερεται steelbook ενω στην φωτογραφια εχουν την εκδοση steelbook του εχω στειλει e-mail και περιμενω αλλα θελω να μαθω αν υπαρχει καμια ιδεα και εδω

Το ίδιο κι εγώ. Έκανα προπαραγγελία και ακριβώς για το λόγο που αναφέρεις τους έχω στείλει εδώ και ένα μήνα Mail χωρίς να λάβω απάντηση.

Ελπίζω να είναι το Steelbook, αλλιώς δεν θα παραλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...