Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
9 ώρες πριν, tsakitsan95 είπε

Θα το τσεκάρω ευχαριστώ πολύ!

 

Sorry ξεχασα να διευκρινισω πως δεν ειναι co op το συγκεκριμενο, αλλα ειναι εξαιρετικο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/7/2022 στις 5:36 ΜΜ, tsakitsan95 είπε

Τελικά με πείσατε αγόρασα το OLED 🤣 Κάνα παιχνιδάκι σε καλή τιμή έχετε να προτείνετε? Αγόρασα από το store Cuphead και blasphemous, ωστόσο ψάχνω κάνα ακόμα οικονομικό. Ιδανικά θα ήθελα κάτι για local co op που να μπορείς να παίξεις μόνο με τα joycon.

Καλορίζικο φίλε.

Από προσωπική εμπειρία με τα coop προτείνω ανεπιφύλακτα το Super Mario Party, το Super Mario 3D World, Boomerang Fu και εννοείται και το Luigis Mansion 3 που αναφέρθηκε, τα οποία παίζουν με τα joy cons.

Επεξ/σία από -WISE-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Καλησπερα και καλη εβδομαδα.

Το Live A Live το πηρε κανεις?

Φανταστικο jrpg φιλε μου στο προτεινω να το παρεις αφοβα, ιδιαιτερα εαν σου αρεσαν τα octopath traveler και απο τα πιο παλια, τα chrono trigger και chrono cross και δεν ειναι κουραστικο στην διαρκεια του, 20 με 25 ωρες ειναι απο οτι εχω διαβασει, εγω ειδη εχω αφιερωσει κανα 5ωρο και εχω μπολικο παιχνιδι ακομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Fulgore είπε

 

Δεν περιμένω κάτι λιγότερο από αριστούργημα (και σίγουρα με UI που θα τραβάς τα μαλλιά σου). Ακόμα δεν το πιστεύω ότι σε λίγο θα έχουμε Persona 5R αλλά το Xenoblade chronicles X είναι άφαντο. Εκτός και αν υπολογίζουμε σε Definitive έκδοση του όπου θα πέσει συγχώρεση. Δεν μπορώ να το πιστέψω με τίποτα ότι τέτοιο top tier παιχνίδι δεν θα το φέρουν στο σημερινό μηχάνημα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, nkiop είπε

Φανταστικο jrpg φιλε μου στο προτεινω να το παρεις αφοβα, ιδιαιτερα εαν σου αρεσαν τα octopath traveler και απο τα πιο παλια, τα chrono trigger και chrono cross και δεν ειναι κουραστικο στην διαρκεια του, 20 με 25 ωρες ειναι απο οτι εχω διαβασει, εγω ειδη εχω αφιερωσει κανα 5ωρο και εχω μπολικο παιχνιδι ακομα.

Περιμενω σημερα παραλαβη. Με ειχε ψησει πολυ αν και αυτη τη βδομαδα βγαινει το XC3 , ομως αυτο θα ναι τεραστιο..... Εδω εχω ακομα ζελατινα το Elden ring....Ευχαριστω για τις πληροφοριες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα! Ξεκίνησα το ocarina of time στο Nintendo online. Τα κουμπιά με μπερδεύουν (πιο εύκολα το έπαιζα σε emulator θυμάμαι). Μήπως αλλάζουν; Μπα ε…. Κάποιο control mapping. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, sp3cial said:

Καλημέρα! Ξεκίνησα το ocarina of time στο Nintendo online. Τα κουμπιά με μπερδεύουν (πιο εύκολα το έπαιζα σε emulator θυμάμαι). Μήπως αλλάζουν; Μπα ε…. Κάποιο control mapping. 

Είναι χάλια τα κουμπιά στα N64 games, το έχουμε πει ξανά. Μπορείς να φτιάξεις pre-set από το mapper της κονσόλας:

Home Screen -> Settings -> Controllers and Sensors -> Change Button Mapping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήραν τηλ. να μου πούνε ότι η προπαραγγελία XC3 θα αργήσει γιατί η αποθήκες του προμηθευτή είναι στη Ρουμανία πλέον και θα έχουν λίγα κομάτια day1.. (μέχρι και 2 βδομάδες καθυστέρηση). Preorder απο απρίλιο btw... καλά κρασιά!

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως διάβαζα κάτι κριτικές στο metacritic και πραγματικά το συγκεκριμένο παιχνίδι το εκθειάζουν!! Από τα καλύτερα rpgs ever και καταπληκτική δουλειά της Monolith και είναι επικό και αφήνει μια υπέροχη κληρονομιά στο gaming και κάτι τέτοια! Πρέπει να είναι τελικά πάρα πολύ καλό! Εγώ δεν έχω δει πολλά βίντεο λόγω spoilers και ένα trailer που είχα δει, δεν μου γέμιζε πολύ το μάτι. Εντάξει το έχω προπαραγγείλει και το hype έχει ανέβει κατακόρυφα. Το 2 πάντως μου άρεσε πολύ και το 1 το έχω ως δεύτερο καλύτερο rpg μετά το παλιό ff7. Το Χ το αγόρασα αλλά κάπου το εγκατέλειψα.. :-( Μπορεί και λάθος μου αλλά θέλουν πολλές ώρες αυτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ηρθε η limited edition του GC neogrip  της  skull&co 2 βδομαδες αφου εκανα την παραγγελια μεσω aliexpress ( αυτη την περιοδο  δεν δεχονται παραγγελιες απο το κανονικο site για Ελλαδα :@

ειναι ψιλοβελτιωμενο  σε συγκριση με τα περσινα neogrip, γινεται dock πιο ευκολα αφου εχει ενα εκατοστο λιγοτερο παχος και γλιστρανε ταυτοχρονα πιο δυσκολα τα joycon στο πλαι,  με τα custom thumcaps και button stickers δεν ασχοληθηκα μιας και δεν παιζουν ουτε  ασπρα ουτε γκρι joycon  αυτη την στιγμη ... 

 

 

20220729_220625.jpg

Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...