Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Choronzon είπε

https://images.app.goo.gl/86UvmVxWAxNS3g7U8

Ένα ούζι ίσως είναι καλύτερο !!

Πέρα από τη πλάκα, έψαξα μέχρι  και ali express , δε βρήκα κάτι 😔😔

Και εγώ εκεί έψαξα και βρήκα μόνο για το wii. Παρήγγειλα τελικά αυτό  που μου έδειξες αφού δεν υπάρχει κάτι άλλο, αλλά από το Ali. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκε χτες το δωρεάν expansion του into the breach ,και πραγματικά έχει πολύ υλικό. ...

Επίσης θα υπάρξει και κυκλοφορία σε φυσικαλ αλλά παραγγελίες μέχρι στιγμής μόνο από USA 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλε η nintendo UK περί της προπαραγγελιας για Xenoblade chronicles X3 collectors και μου είπαν ότι δεν θα υπάρξει. Αντίθετα το πλάνο άλλαξε στο ότι θα πάρεις το παιχνίδι κανονικά με κανονική τιμή τώρα και αργότερα θα κυκλοφορήσει κανονικό collectors items only πακέτο χωρίς το παιχνίδι σε κόστος περί των 30 λιρών οπότε ακόμα και αν δεν έχεις το παιχνίδι θα μπορείς να πάρεις τα collectors items ξεχωριστά. 

Για Ελλάδα δεν ξέρω τι θα παίξει αλλά προβλέπω παρόμοιο σενάριο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 hours ago, ikaruga24 said:

Μου έστειλε η nintendo UK περί της προπαραγγελιας για Xenoblade chronicles X3 collectors και μου είπαν ότι δεν θα υπάρξει. Αντίθετα το πλάνο άλλαξε στο ότι θα πάρεις το παιχνίδι κανονικά με κανονική τιμή τώρα και αργότερα θα κυκλοφορήσει κανονικό collectors items only πακέτο χωρίς το παιχνίδι σε κόστος περί των 30 λιρών οπότε ακόμα και αν δεν έχεις το παιχνίδι θα μπορείς να πάρεις τα collectors items ξεχωριστά. 

Για Ελλάδα δεν ξέρω τι θα παίξει αλλά προβλέπω παρόμοιο σενάριο. 

Και εδώ η επίσημη ανακοίνωση.

Περίεργο και εξαιρετικά ενοχλητικό, μιας και στα υπόλοιπα regions θα κυκλοφορήσει κανονικά στην ημερομηνία της. Δηλαδή προλαβαίνουν να στείλουν κόπιες στην Αμερική, αλλά δεν προλαβαίνουν στην Ευρώπη; 

Καταναλωτές Β' κατηγορίας για ακόμα μια φορά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Malthador είπε

Και εδώ η επίσημη ανακοίνωση.

Περίεργο και εξαιρετικά ενοχλητικό, μιας και στα υπόλοιπα regions θα κυκλοφορήσει κανονικά στην ημερομηνία της. Δηλαδή προλαβαίνουν να στείλουν κόπιες στην Αμερική, αλλά δεν προλαβαίνουν στην Ευρώπη; 

Καταναλωτές Β' κατηγορίας για ακόμα μια φορά.

 

Εδώ Αγγλία είμαι σίγουρος ότι σχετίζεται με τις μεταφορές. Άπειρα προβλήματα περί αυτού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕχειΈχει παίξει κανείς το Kholat στο Switch?

Παίζει σε καλή τιμή και πάντα έλεγα να το τσιμπήσω σε PS4 παλιότερα. 

Ήθελα να δω αν στο switch παλεύεται γιατί  διαβάζω ανάμικτα reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά με πείσατε αγόρασα το OLED 🤣 Κάνα παιχνιδάκι σε καλή τιμή έχετε να προτείνετε? Αγόρασα από το store Cuphead και blasphemous, ωστόσο ψάχνω κάνα ακόμα οικονομικό. Ιδανικά θα ήθελα κάτι για local co op που να μπορείς να παίξεις μόνο με τα joycon.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsakitsan95 είπε

Τελικά με πείσατε αγόρασα το OLED 🤣 Κάνα παιχνιδάκι σε καλή τιμή έχετε να προτείνετε? Αγόρασα από το store Cuphead και blasphemous, ωστόσο ψάχνω κάνα ακόμα οικονομικό. Ιδανικά θα ήθελα κάτι για local co op που να μπορείς να παίξεις μόνο με τα joycon.

καλοριζικο και καλο λιωσιμο!!!

Για local co op  εγω θα προτεινω mario kart 8 και switch sports .Δεν ειναι βεβαια και οικονομικα.Για αλλα co-op καλυτερα να μιλησει καποιος πιο ειδημων.

Εγω θα σου γραψω και  τα must have παιχνιδια της κονσολας , τα οποια ειναι κυριως single player βεβαια:

zelda:botw , mario odyssey(εχει co-op αλλα δεν ειναι κατι το τρομερο) , luigis mansion 3(εχει και αυτο co-op αρκετα αξιολογο αλλα δεν νομιζω γινεται με ενα Joycon) , donkey kong : tropical freeze , zelda : links awakening .

Για πιο οικονομικα καλυτερα δες εδω για αλλαγη region

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, tsakitsan95 είπε

Κάνα παιχνιδάκι σε καλή τιμή έχετε να προτείνετε?

My Friend Pedro. Ενα τραγικα εθιστικο παιχνιδι για εναν τυπο που μακελευει ο,τι κινειται και εχει φιλο μια μπανανα. Τον Pedro. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, stormrain είπε

My Friend Pedro. Ενα τραγικα εθιστικο παιχνιδι για εναν τυπο που μακελευει ο,τι κινειται και εχει φιλο μια μπανανα. Τον Pedro. 

Θα το τσεκάρω ευχαριστώ πολύ!

 

4 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

καλοριζικο και καλο λιωσιμο!!!

Για local co op  εγω θα προτεινω mario kart 8 και switch sports .Δεν ειναι βεβαια και οικονομικα.Για αλλα co-op καλυτερα να μιλησει καποιος πιο ειδημων.

Εγω θα σου γραψω και  τα must have παιχνιδια της κονσολας , τα οποια ειναι κυριως single player βεβαια:

zelda:botw , mario odyssey(εχει co-op αλλα δεν ειναι κατι το τρομερο) , luigis mansion 3(εχει και αυτο co-op αρκετα αξιολογο αλλα δεν νομιζω γινεται με ενα Joycon) , donkey kong : tropical freeze , zelda : links awakening .

Για πιο οικονομικα καλυτερα δες εδω για αλλαγη region

 

Ευχαριστώ πολύ! Να δούμε τι θα πρώτο λιώσουμε, χρόνος να υπάρχει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...