Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, liakos18 είπε

Αφού «κληρονόμησα» ένα Switch από τον συγκάτοικο, μόλις χθες αγόρασα το BOTW. Ευχηθείτε μου καλό λιώσιμο! 😁

Καλό λιώσιμο, είναι παιχνιδάρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίδες ψιλοακυρη ερωτηση. Ειδα θα βγει το Plague Tale Requiem στο Switch, αλλα σε cloud version. 

Γενικά τα cloud versions ειναι playable ή υπάρχει θεμα? Καλη σύνδεση εχω, αλλα επειδη δεν εχω παίξει κατι αλλο σε cloud, ειπα να ρωτήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stormrain είπε

Παίδες ψιλοακυρη ερωτηση. Ειδα θα βγει το Plague Tale Requiem στο Switch, αλλα σε cloud version. 

Γενικά τα cloud versions ειναι playable ή υπάρχει θεμα? Καλη σύνδεση εχω, αλλα επειδη δεν εχω παίξει κατι αλλο σε cloud, ειπα να ρωτήσω. 

Μια εποχή που ειχα δοκιμάσει το Control σε Cloud Version ήταν παρα πολύ καλή εμπειρία. Θεωρητικά δε θα έχεις θέμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 χρονια. την αποδειξη στην ζηταει οταν συμπληρωνεις την φορμα

--> Για να γίνει χρήση της εγγύησης, θα πρέπει να γίνει αναφορά του προβλήματος της συσκευής του, εντός 24 μηνών από την ημερομηνία αγοράς του, στο CD Media S.E – Τμήμα Σερβις Nintendo Για τη δήλωση απαιτούνται τα στοιχεία του καταναλωτή, η ημερομηνία αγοράς της συσκευής και η προσκόμιση αντιγράφου της απόδειξης αγοράς, η οποία αναγράφει ευκρινώς το κατάστημα αγοράς και τη συσκευή.

image.png.694abd573d84470e038aa2c656a131b0.png

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, christos_75 είπε

2 χρονια. την αποδειξη στην ζηταει οταν συμπληρωνεις την φορμα

--> Για να γίνει χρήση της εγγύησης, θα πρέπει να γίνει αναφορά του προβλήματος της συσκευής του, εντός 24 μηνών από την ημερομηνία αγοράς του, στο CD Media S.E – Τμήμα Σερβις Nintendo Για τη δήλωση απαιτούνται τα στοιχεία του καταναλωτή, η ημερομηνία αγοράς της συσκευής και η προσκόμιση αντιγράφου της απόδειξης αγοράς, η οποία αναγράφει ευκρινώς το κατάστημα αγοράς και τη συσκευή.

image.png.694abd573d84470e038aa2c656a131b0.png

Τι γινεται εαν δεν υπαρχει αποδειξη; Το κερδισα σε διαγωνισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, liakos18 είπε

Αφού «κληρονόμησα» ένα Switch από τον συγκάτοικο, μόλις χθες αγόρασα το BOTW. Ευχηθείτε μου καλό λιώσιμο! 😁

Βλέπω ότι υπάρχει ένα DLC. Από το λίγο που το έψαξα όλοι λένε ότι αξίζει αλλά δεν έχω καταλάβει αν θα ήταν καλύτερα να το πάρω από την αρχή ή όταν ολοκληρώσω το αρχικό παιχνίδι (ή έστω προχωρήσω αρκετά). Ποια είναι η γνώμη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Τι γινεται εαν δεν υπαρχει αποδειξη; Το κερδισα σε διαγωνισμο.

Δύσκολη ερώτηση... Μίλα καλύτερα με αυτούς που έκαναν το διαγωνισμό μήπως σου δώσουν αντίγραφο τιμολογίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liakos18 είπε

Βλέπω ότι υπάρχει ένα DLC. Από το λίγο που το έψαξα όλοι λένε ότι αξίζει αλλά δεν έχω καταλάβει αν θα ήταν καλύτερα να το πάρω από την αρχή ή όταν ολοκληρώσω το αρχικό παιχνίδι (ή έστω προχωρήσω αρκετά). Ποια είναι η γνώμη σας;

Απο τα λιγα που εχω διαβασει, καλυτερα στην αρχη. Και εγω θα αγορασω το φουλ πακετο για πρωτο μου παιχνιδι. Ανετα βγαζει 150+ ωρες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, liakos18 είπε

Βλέπω ότι υπάρχει ένα DLC. Από το λίγο που το έψαξα όλοι λένε ότι αξίζει αλλά δεν έχω καταλάβει αν θα ήταν καλύτερα να το πάρω από την αρχή ή όταν ολοκληρώσω το αρχικό παιχνίδι (ή έστω προχωρήσω αρκετά). Ποια είναι η γνώμη σας;

Πάρε το DLC αφού φτάσεις το παιχνίδι στη μέση περίπου, αν θυμάμαι καλά δεν έχει τίποτα έξτρα στην αρχή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα φώτα σας, άρχισε το pro controller να μου κάνει νερά στο left stick αλλά οχι το κλασσικό drift των joycon...

Δηλαδή ολα δουλεύουν άψογα σε όλες τις κατευθύνσεις εκτός προς τα πάνω που σε τυχαίες στιγμές είναι σαν να κάνει κόντρα προς τα πίσω το controller (ο χειρισμός ingame οχι το ίδιο το χειριστήριο) αλλά μόνο προς αυτή τη κατεύθυνση.

Το παρατήρησα προχτές στο Sunbreak όπου ο ήρωας πήγαινε μια γρήγορα μια σιγά αλλά το επιβεβαίωσα και μέσω του calibration όπου η τελεία πάει πάνω κανονικά αλλά σε τακτά διαστήματα "πρόσπαθει" να γυρίσει προς το κέντρο χωρίς εγω να εχω αφήσει το stick.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Παιδιά τα φώτα σας, άρχισε το pro controller να μου κάνει νερά στο left stick αλλά οχι το κλασσικό drift των joycon...

Δηλαδή ολα δουλεύουν άψογα σε όλες τις κατευθύνσεις εκτός προς τα πάνω που σε τυχαίες στιγμές είναι σαν να κάνει κόντρα προς τα πίσω το controller (ο χειρισμός ingame οχι το ίδιο το χειριστήριο) αλλά μόνο προς αυτή τη κατεύθυνση.

Το παρατήρησα προχτές στο Sunbreak όπου ο ήρωας πήγαινε μια γρήγορα μια σιγά αλλά το επιβεβαίωσα και μέσω του calibration όπου η τελεία πάει πάνω κανονικά αλλά σε τακτά διαστήματα "πρόσπαθει" να γυρίσει προς το κέντρο χωρίς εγω να εχω αφήσει το stick.

Drift θεωρείται. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Στις 7/7/2022 στις 3:39 ΜΜ, stormrain είπε

Παίδες ψιλοακυρη ερωτηση. Ειδα θα βγει το Plague Tale Requiem στο Switch, αλλα σε cloud version. 

Γενικά τα cloud versions ειναι playable ή υπάρχει θεμα? Καλη σύνδεση εχω, αλλα επειδη δεν εχω παίξει κατι αλλο σε cloud, ειπα να ρωτήσω. 

Έχω δοκιμάσει control και guardians of the galaxy σε πενηντάρα wind με πραγματική ταχύτητα στα 40 Mbps.Καλη εμπειρία 

Βέβαια με το όλο θέμα του cloud δε συμφωνώ καθόλου αλλά αυτό είναι προσωπικη άποψη 

4 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Παιδιά τα φώτα σας, άρχισε το pro controller να μου κάνει νερά στο left stick αλλά οχι το κλασσικό drift των joycon...

Δηλαδή ολα δουλεύουν άψογα σε όλες τις κατευθύνσεις εκτός προς τα πάνω που σε τυχαίες στιγμές είναι σαν να κάνει κόντρα προς τα πίσω το controller (ο χειρισμός ingame οχι το ίδιο το χειριστήριο) αλλά μόνο προς αυτή τη κατεύθυνση.

Το παρατήρησα προχτές στο Sunbreak όπου ο ήρωας πήγαινε μια γρήγορα μια σιγά αλλά το επιβεβαίωσα και μέσω του calibration όπου η τελεία πάει πάνω κανονικά αλλά σε τακτά διαστήματα "πρόσπαθει" να γυρίσει προς το κέντρο χωρίς εγω να εχω αφήσει το stick.

Drift δυστυχώς .Κάπως έτσι αρχίζει.ρωτα cd media ανά αναλαμβάνουν , εμένα στα joy con μου κάναν καλή δουλειά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...