Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτελους.Βεβαια καποιοι αναφερουν οτι ισως ειναι partner direct και οχι "κανονικο".Για να δουμε.

Bγηκε σημερα και το Pocky & Rocky .Θελω οπωσδηποτε να το παιξω αλλα μου φαινονται πολλα τα 30 ευρω που ζητανε.Βεβαια δεν ειναι καμια αρπαχτη καθως εχει πεσει οντως πολυ δουλεια.Το εχει παρει κανεις να μας πει εντυπωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
12 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Επιτελους.Βεβαια καποιοι αναφερουν οτι ισως ειναι partner direct και οχι "κανονικο".Για να δουμε.

Bγηκε σημερα και το Pocky & Rocky .Θελω οπωσδηποτε να το παιξω αλλα μου φαινονται πολλα τα 30 ευρω που ζητανε.Βεβαια δεν ειναι καμια αρπαχτη καθως εχει πεσει οντως πολυ δουλεια.Το εχει παρει κανεις να μας πει εντυπωσεις?

κάπου διάβασα ότι το multi πρεπει να το κανεις unlock και ξεενρωσα λιγο. Κατα τα αλλα νομιζω ειναι το ιδιο παιχνιδι με το snes πρακτικα , με νεα γραφικα. Οπως λες και συ ειναι ακριβο , θα περιμενω μήπως πεσει λιγο η τιμη ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον παμε για 3rd party direct την τριτη και οχι κανονικο.Επισης οι φημες αναφερουν persona αλλα και red dead redemption 2........Πως θα δουλεψει αυτο βεβαια ενας θεος ξερει....

Ψιλο απογοητευση αν τελικα ειναι οντως 3rd party focused.Οποτε δεν θα εχουμε botw2.

Το μονο που το σωζει ειναι ενα παιχνιδι,που τουλαχιστον πιστευω να μαθουμε ημερομηνια κυκλοφοριας, που εγω δεν χρειαζεται καν να αναφερω 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Μαλλον παμε για 3rd party direct την τριτη και οχι κανονικο.Επισης οι φημες αναφερουν persona αλλα και red dead redemption 2........Πως θα δουλεψει αυτο βεβαια ενας θεος ξερει....

Ψιλο απογοητευση αν τελικα ειναι οντως 3rd party focused.Οποτε δεν θα εχουμε botw2.

Το μονο που το σωζει ειναι ενα παιχνιδι,που τουλαχιστον πιστευω να μαθουμε ημερομηνια κυκλοφοριας, που εγω δεν χρειαζεται καν να αναφερω 😁

αν το σκέφτεις η Ν έχει σταθερό πρόγραμμα κυκλοφοριών για τους επομενους μήνες, ένα third party direct θα ηταν λογικο . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choronzon είπε

αν το σκέφτεις η Ν έχει σταθερό πρόγραμμα κυκλοφοριών για τους επομενους μήνες, ένα third party direct θα ηταν λογικο . 

Ειναι λογικο αλλα πιστευω ολοι μας θελουμε να δουμε επιτελους το botw2,το metroid prime 4.Ισως καποιο καινουργιο mario.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Ειναι λογικο αλλα πιστευω ολοι μας θελουμε να δουμε επιτελους το botw2,το metroid prime 4.Ισως καποιο καινουργιο mario.

Έτσι είναι αν και πιστεύω το prime να αρχίζει πολύ . Θα ήθελα το prime trilogy να πω την αλήθεια , πλέον είναι πολύ ακριβό και σχετικά δυσεύρετο για το Wii . Γνώμη μου είναι ότι το direct θα είναι κανονικό αλλά θα επικεντρωθεί σε third party με ίσως μια δυο ανακοινώσεις από νιτεντο . Για μένα πάντως αν ανακοινώσουν ,persona 3-5 , hollow knight και ένα δύο ακόμα καλά third party θα γίνει χαμός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 Νομιζω οι περισσότεροι με εμπλουτισμό του backlog ασχολούμαστε πλέον 😅😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Choronzon είπε

 Νομιζω οι περισσότεροι με εμπλουτισμό του backlog ασχολούμαστε πλέον 😅😆

Ποσο δικιο.

@NickTG εννοειται πως δεν εχουμε τελειωσει ολα τα παιχνιδια που διαθετουμε

Απλως λογου ηλικιας πλεον,ελλειψη χρονου δηλαδη,αναμενω συνεχεια το next big thing για να παιξω-λιωσω.Ας πουμε ελιωσα το elden ring και τωρα δεν εχω τι να παιξω,ενω εχω τεραστιο backlog.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το backlog πονεμένο κομμάτι. Επιπλέον έχω παιχνίδια που θέλω να παίξω αλλά πρέπει να είμαι σε διάθεση. Δεν πρόκειται να παίξω παράδειγμα Resi 7 με ντάλα ήλιο έξω. Θέλω βράδυ και προτιμώ έξω να ρίχνει βατράχια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Το backlog πονεμένο κομμάτι. Επιπλέον έχω παιχνίδια που θέλω να παίξω αλλά πρέπει να είμαι σε διάθεση. Δεν πρόκειται να παίξω παράδειγμα Resi 7 με ντάλα ήλιο έξω. Θέλω βράδυ και προτιμώ έξω να ρίχνει βατράχια. 

Τετοιο παιχνιδι νομιζω θελει υπολογιστη. Δεν ξερω βεβαια και με την τηλεοραση που συνδεεται το switch, ποσο καλα γραφικα θα εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

A new Nintendo Direct Mini: Partner Showcase
WILL ARRIVE ON Tuesday, 28th June 2022

 

The VOD will feature roughly 25 minutes of info on upcoming third-party
Nintendo Switch games

 

27th June, 2022 – Watch on-demand via Nintendo’s YouTube channel from 14.00 UK time / 15:00 CEST on 28th June for roughly 25 minutes of info on upcoming third-party Nintendo Switch games.

To tune in, check out the Nintendo Direct website or the Nintendo UK YouTube channel.

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει βάλει σκοπό η Ν να μας πρήξει για τα καλά. Ελπίζω τουλάχιστον να ακολουθήσει -κάποια στιγμή- ένα ουσιαστικό Direct.

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, christos_75 είπε

A new Nintendo Direct Mini: Partner Showcase
WILL ARRIVE ON Tuesday, 28th June 2022

 

The VOD will feature roughly 25 minutes of info on upcoming third-party
Nintendo Switch games

 

27th June, 2022 – Watch on-demand via Nintendo’s YouTube channel from 14.00 UK time / 15:00 CEST on 28th June for roughly 25 minutes of info on upcoming third-party Nintendo Switch games.

To tune in, check out the Nintendo Direct website or the Nintendo UK YouTube channel.

Sunbreak!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, christos_75 είπε

A new Nintendo Direct Mini: Partner Showcase
WILL ARRIVE ON Tuesday, 28th June 2022

 

The VOD will feature roughly 25 minutes of info on upcoming third-party
Nintendo Switch games

 

27th June, 2022 – Watch on-demand via Nintendo’s YouTube channel from 14.00 UK time / 15:00 CEST on 28th June for roughly 25 minutes of info on upcoming third-party Nintendo Switch games.

To tune in, check out the Nintendo Direct website or the Nintendo UK YouTube channel.

MAIN DIRECT θελουμεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...