Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κολέκτορα δεν θα βγάλουν?

2 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Tην Τεταρτη στις 5 το απογευμα.Ελπιζω την αλλη εβδομαδα να εχουμε οντως το φημολογουμενο direct.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, Malthador είπε

1000% θα βγάλουν CE.

Το θέμα είναι ότι άλλες φορές τον είχαν κυκλοφορήσει ήδη για preorder αλλά τώρα δύο μήνες πριν την επίσημη κυκλοφορία του game δεν έχουμε κάποιο νεο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, chek2fire είπε

Το θέμα είναι ότι άλλες φορές τον είχαν κυκλοφορήσει ήδη για preorder αλλά τώρα δύο μήνες πριν την επίσημη κυκλοφορία του game δεν έχουμε κάποιο νεο

Οπως αναφερει πιο πανω ο malthador θα βγαλουν σιγουρα.Μεθαυριο στο direct θα το ανακοινωσουν λογικα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vaggospro είπε

Μόλις πήγα να το πάρω και βλέπω οτι σήμερα έληξε η προσφορά...

πιστευω θα ξαναμπει αν κανουν ενα ακομα καλοκαιρινο σειλ. Το παιχνιδι ειναι απιστευτο παντως, τερμα oldschool και παρα πολυ δυσκολο, που ηταν ο λογος που το πηρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα. Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με τον λογαριασμο στο switch και τα παιχνιδια. Τι πρεπει να προσεξω σε περιπτωση αγορας μεταχειρισμενου switch; Τι παιζει με τον λογαριασμο; Μπορω να φτιαξω δικο μου; Ποσο ευκολα γινεται να σου μπαναρουν τον λογαριασμο; Σχετικα με τα psysical παιχνιδια. Τι αντοχη εχουν στο χρονο; Θυμαμαι οτι παλαιοτερες κονσολες οπως game boy και ds ειχαν θεμα με τις κασετες μετα απο χρονια. Τελος, ισχυει οτι τα ψηφιακα παιχνιδια δε μπορεις να τα πουλησεις; Ειναι κλειδωμενα στο λογαριασμο σου; 

Και η τσατσοερωτηση. Στο τουρκικο store οι τιμες ειναι χωμα ή οχι; Φλερταρεις με το μπαν;

Επεξ/σία από Witcher1st
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Καλησπερα. Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με τον λογαριασμο στο switch και τα παιχνιδια. Τι πρεπει να προσεξω σε περιπτωση αγορας μεταχειρισμενου switch; Τι παιζει με τον λογαριασμο; Μπορω να φτιαξω δικο μου; Ποσο ευκολα γινεται να σου μπαναρουν τον λογαριασμο; Σχετικα με τα psysical παιχνιδια. Τι αντοχη εχουν στο χρονο; Θυμαμαι οτι παλαιοτερες κονσολες οπως game boy και ds ειχαν θεμα με τις κασετες μετα απο χρονια. Τελος, ισχυει οτι τα ψηφιακα παιχνιδια δε μπορεις να τα πουλησεις; Ειναι κλειδωμενα στο λογαριασμο σου; 

Και η τσατσοερωτηση. Στο τουρκικο store οι τιμες ειναι χωμα ή οχι; Φλερταρεις με το μπαν;

Τι θέμα είχαν οι κασέτες σε gameboy και ds; Ακόμη και κασέτες από SNES/NES/Mega Drive μια χαρά λειτουργούν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, dekulinkgr είπε
Tην Τεταρτη στις 5 το απογευμα.Ελπιζω την αλλη εβδομαδα να εχουμε οντως το φημολογουμενο direct.

Μάλλον η Ν έχει αρκετό περιεχόμενο να δείξει και ξεπετάει το Xenoblade 3. Ήδη γνωρίζουμε τα Fire Emblem Warriors: Three Hopes,Bayonetta 3, Splatoon 3 και Pokemon. Επίσης για το 2023 τα Breath of the Wild 2 και Mario + Rabbits. Αν βάλουμε φήμες παλιές και πρόσφατες τότε παραφουσκώνει το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, vag.patrick είπε

Καλησπερες, εχει δει κανεις αυτες τιςμερες κανα Oled σε ραφι καταστηματος?

https://www.bestprice.gr/item/2156843564/nintendo-switch-oled.html?qo=switch+oled

Και από Γερμανό με bundle

https://www.germanos.gr/search-results/?q=switch oled

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Witcher1st είπε

Καλησπερα. Θα ηθελα να ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με τον λογαριασμο στο switch και τα παιχνιδια. Τι πρεπει να προσεξω σε περιπτωση αγορας μεταχειρισμενου switch; Τι παιζει με τον λογαριασμο; Μπορω να φτιαξω δικο μου; Ποσο ευκολα γινεται να σου μπαναρουν τον λογαριασμο; Σχετικα με τα psysical παιχνιδια. Τι αντοχη εχουν στο χρονο; Θυμαμαι οτι παλαιοτερες κονσολες οπως game boy και ds ειχαν θεμα με τις κασετες μετα απο χρονια. Τελος, ισχυει οτι τα ψηφιακα παιχνιδια δε μπορεις να τα πουλησεις; Ειναι κλειδωμενα στο λογαριασμο σου; 

Και η τσατσοερωτηση. Στο τουρκικο store οι τιμες ειναι χωμα ή οχι; Φλερταρεις με το μπαν;

Εφοσον παρεις μεταχειρισμενο θα φτιαξεις δικο σου λογαριασμο, εκτος αν σου δωσει ο πωλητης τον δικο του μαζι με τους κωδικους του, για να κρατησεις και τα παιχνιδια που εχει digital. Μαλλον δεν εισαι απολυτα καλυμμενος ομως, γιατι μπορει ο αλλος να αλλαξει κωδικους και να μεινεις με το switch στο χερι.

Στα psysical δεν εχω ακουσει κανεναν να εχει προβλημα, αλλα η κονσολα ειναι πενταετιας, οποτε μακροπροθεσμα δεν μπορουμε να ξερουμε αν υπαρχει φθορα. Μεχρι στιγμης, προσωπικα δεν εχω συναντησει καποιο προβλημα, ουτε εχω ακουσει απο αλλον.

Σε οτι εχει να κανει με τα ψηφιακα, εγω εχοντας παρει μτχ switch, δεν μπορουσα να παιξω 2 παιχνιδια που ειχε ο προηγουμενος, παρολο που ηταν κατεβασμενα. Ισως να εχω κανει εγω καποιο λαθος βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για την απλη εκδοση του XC3 τρεχει pre order παντως με καλουδια

https://www.public.gr/product/gaming/games/nintendo-switch/nintendo-switch-game--xenoblade-chronicles-3/1692905

για συλλεκτικη XC3 μονο απο το Nintendo eshop

https://store.nintendo.co.uk/en_gb/xenoblade-chronicles-3-collectors-edition.html

 

γενικα με αυτην την συλλεκτικη τα εκαναν λιγο..μην το πω....

 

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, christos_75 είπε

για συλλεκτικη XC3 μονο απο το Nintendo eshop

https://store.nintendo.co.uk/en_gb/xenoblade-chronicles-3-collectors-edition.html

γενικα με αυτην την συλλεκτικη τα εκαναν λιγο..μην το πω....

Είχαν ανακοινώσει ότι όποιος θέλει την collector's να δηλώσει ενδιαφέρον με το mail του. Και δεν φτάνει που όλο αυτό μοιάζει με κλήρωση και σε όποιον κάτσει, θα στείλουν το παιχνίδι στις 29 Ιουλίου και ξεχωριστά το steelbook μαζί με το artbook κααάποια στιγμή το φθινόπωρο. Ό,τι να'ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...