Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, chek2fire είπε

αυτό εδώ δείχνει φοβερά ενδιαφέρον 3d rpg και βγαίνει νομίζω το φθινόπωρο 

 

Θυμίζει έντονα τα old school Shin Megami Tensei των οποίων είμαι fan. Μακάρι να βγει καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ο Griffin ειναι ο υπευθυνος Marketing για το silksong....

Θα το ξαναγραψω και ας βγω παλι λαθος αλλα πιστευω πως θα δουμε επιτελους το silksong στο summer game fest και εννοειται shadow drop!!!! 😁

Bασικα θα το εγραφα σαν προβλεψη για το show της nintendo,αν βεβαια κανει κατι φετος.Αν ειναι παντως να εχει direct λογικα θα το ανακοινωσει αυτην την εβδομαδα.

Παντως δεν μπορω να σκεφτω καποιο αλλο παιχνιδι που μπορει να συναγωνιστει για μενα το elden ring για goty.Μονο αν ανακοινωθει κανενα 3d mario.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ομάδα. Θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρετε κάποια μαγαζιά στη θεσσαλονικη που να εχουν συλλεκτικα αντικειμενα τυπου λουτρινα, μπρελόκ, γενικά μικροπράγματα με θεματολογία από pokemon mario και nintendo χαρακτήρες? Αν δεν επιτρέπεται η αναφορά σε μαγαζι στείλτε μου πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, nikpap2000 είπε

Καλησπέρα ομάδα. Θέλω να σας ρωτήσω αν ξέρετε κάποια μαγαζιά στη θεσσαλονικη που να εχουν συλλεκτικα αντικειμενα τυπου λουτρινα, μπρελόκ, γενικά μικροπράγματα με θεματολογία από pokemon mario και nintendo χαρακτήρες? Αν δεν επιτρέπεται η αναφορά σε μαγαζι στείλτε μου πμ

Otaku Store και Anime House, αυτά τα δύο λογικά σου αρκούν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Charismo είπε

Το Tumble Pop.

tumbleb2.jpg

Ωωωωω τι είπες τώρα!!!! Έχει βγει και αυτό στο switch? Θα το πάρω και αυτό τώρα που το είδα . Θα ψάξω και αυτό αν βγαίνει σε physical , αλλιώς ψηφιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anarchy79 είπε

Ωωωωω τι είπες τώρα!!!! Έχει βγει και αυτό στο switch? Θα το πάρω και αυτό τώρα που το είδα . Θα ψάξω και αυτό αν βγαίνει σε physical , αλλιώς ψηφιακά.

Δυστυχώς το original tumblepop υπάρχει μόνο σε 3DS κι όχι στο Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eντονες φημες οτι το direct θα ειναι την επομενη Τεταρτη.Πιστευω σημερα θα μαθουμε.

Συνεχιζοντας τις φημες εχουμε αναφορα για το sequel του 1-2 switch , το οποιο ειναι  ετοιμο αλλα επειδη πολλοι,μεσα απο την nintendo,αναφερανε για την ποιοτητα του παιχνιδιου δεν γνωριζει τι να το κανει.Περισσοτερα εδω : https://nintendoeverything.com/rumor-nintendo-has-been-making-a-1-2-switch-sequel-unsure-what-to-do-with-it/

Επισης

και

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/6/2022 στις 7:55 ΜΜ, blasterdark86 είπε

Παιδια καλησπερα εκανα προπαραγγελια απο το πλαισιο το ποκεμον βιολετ . Φανταζομαι οταν ανακοινωθει το preorder bonus θα φανει και στην παραγγελια ?

Έτσι έγινε και με το Arceus αρα φαντάζομαι πως ναι. Έριξα και εγω μια παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, vaggospro είπε

Έτσι έγινε και με το Arceus αρα φαντάζομαι πως ναι. Έριξα και εγω μια παραγγελία.

Είχε ανακοινωθεί τόσο νωρίτερα το Arceus χωρίς bonus και μετά το προσθέσανε στην παραγγελία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, KaRouLi είπε

Είχε ανακοινωθεί τόσο νωρίτερα το Arceus χωρίς bonus και μετά το προσθέσανε στην παραγγελία?

Ναι εγω το είχα παραγγείλει χωρις να ανακοινώσουν preorder bonus, αλλα νομίζω οτι το είχαν δείξει σε teaser της nintendo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Ναι εγω το είχα παραγγείλει χωρις να ανακοινώσουν preorder bonus, αλλα νομίζω οτι το είχαν δείξει σε teaser της nintendo.

Αχα, μάλιστα. 

Ελπίζω να βάλουν κάποιο ωραίο preorder bonus, όπως και με το Arceus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, KaRouLi είπε

Αχα, μάλιστα. 

Ελπίζω να βάλουν κάποιο ωραίο preorder bonus, όπως και με το Arceus.

Και εγω γι' αυτό έβαλα παραγγελία και βλέπουμε, αν δεν έχει κάτι καλό απλα ακυρώνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες ερώτηση. 

Σκέφτομαι να αγοράσω το donkey Kong αλλά με προβληματίζει ο βαθμός δυσκολίας. 

Πόσο δύσκολο είναι το donkey Kong του switch?? 

Είχα παίξει ένα στο παλιό wii και δεν την πάλεψα ούτε στο δεύτερο κόσμο. Γενικά μαρεσουν τα platformer έχω τερματίσει όλα τα mario και το rayman αλλά δεν μπορώ την αρρωστημένη δυσκολία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...