Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
10 ώρες πριν, nkarafo είπε

Το καλό με αυτό το παιχνίδι είναι ότι έχει πάνω από 100 ασκήσεις. Κακό είναι ότι μερικές φορές μπορεί να μην τις πάρει σωστά τις κινήσεις από τον παίκτη αλλά εντάξει μικρό το κακό γιατί ασκείσαι και πάλι. Δεν είναι ότι θα σε κόβει. Το πολύ δυσάρεστο είναι η παρουσίαση και τα γραφικά γενικότερα. Για την μουσική δεν ξέρω. Αλλά τα γραφικά είναι κάκιστα. Δηλαδή μετά έβλεπα το RFA με τα physics, με τον ιδρώτα πάνω στο σώμα, με τα εφέ, που κυματίζονται τα ρούχα στον άνεμο και άλλες τέτοιες λεπτομέρειες και λες οκ, τελικά για παιχνίδι γυμναστικής έκαναν πολύ καλή δουλειά. Η διαφορά είναι μεγάλη. Αλλά τέλοσπαντων, και εγώ το έχω λιώσει το RFA, είμαι στο 2ο playthrough αλλά λίγο το έχω βαρεθεί. Δουλειά κάνει αλλά έχω την εντύπωση ότι το Let's Get Fit είναι λίγο καλύτερο στο να χάσεις κιλά.

Νομιζω θα το χτυπησω κάποια στιγμή. Τωρα τα γραφικά σε τεροια παιχνίδια δεν θα σου πω πως με καινε ιδιαίτερα γιατί δεν πολυστεκομαι εκεί. Καλοδεχουμενα φυσικά αν υπάρχουν, δε λεω 😀 

Μια που αναφέρουμε τέτοιου ειδους παιχνίδια, ειχα παρει το fitness boxing παλιότερα, μαπα τελειως 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2022 στις 10:27 ΜΜ, SoFGR είπε

στα 65 ευρω τα κανει ολα ( ναι ξυπναει την ταμπλετα απο sleep mode και υποστηριζει NFC, γουατ δε φακ ?!?! ) και συμφερει 

περιμενω υπομονετικα το δικο μου απο ali express :)

ηρθε χθες απο Ουγγαρια :D  

20220603_173020.jpg

πρωτες εντυπωσεις αριστες !! ισως τα καλυτερα  65  ευρω που εχω δωσει ποτε σε χειριστηριο,  δεν εχω δοκιμασει πολλα πραγματα μονο λιγο mario kart, ξεκιναει το strikers σε μιαμιση ωρα οποτε  .... :D 

 

IMG-d5b8131df83b9bac1a6db905223e48a0-V.j

 

( ενα N64 controller  μου λειπει τωρα και ας ερθει μετα πανω μου μετεωριτης  :P ) 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιζω και mario kart με τις πελατισσες :P  

 

edit : ισα που προλαβα ενα ματσακι online ( ητανε ανοιχτο 14:00 - 15:00 )  και πραγματικα εκλασα στα γελια !! λίγο ο ρυθμος λιγο το ατελειωτο fan service που προσφερουν  απλοχερα οι πλοκαμηδες ... εχω ηδη κανει προπαραγγελια  για physical και μαλιστα  2 φορες !! (  οποιος τρωει - ξανατρωει  😛  ) ετσι ωστε να παιζω με τον φιλο μου διπλο (  oled vs lite ) οταν θα ειμαστε στο beach bar xD 

 

 
 
Επεξ/σία από SoFGR
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπορω να δω με καποιον τροπο,την ενδειξη μπαταριας που εχει ενα nintendo switch pro controller στο Pc σε windows 11?

Επεξ/σία από jimmy1973
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα εκανα προπαραγγελια απο το πλαισιο το ποκεμον βιολετ . Φανταζομαι οταν ανακοινωθει το preorder bonus θα φανει και στην παραγγελια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πάρω το snow bros brothers special κάπως έτσι λέγεται να θυμηθώ ΞΑΝΑ τα παλιά παιχνίδια που λιωναμε στα φλιπεραδικα.  Αλλά αν και έχει βγει στο shop, είδα ότι τέλος μήνα θα βγει σε physical και περιμένω.

Γέρασα μάγκες, όλα αυτά τα παιχνίδια, τα έπαιζα και δεν ήμουν και μικρός μικρός. Περνανε τα χρόνια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Εγώ θα πάρω το snow bros brothers special κάπως έτσι λέγεται να θυμηθώ ΞΑΝΑ τα παλιά παιχνίδια που λιωναμε στα φλιπεραδικα.  Αλλά αν και έχει βγει στο shop, είδα ότι τέλος μήνα θα βγει σε physical και περιμένω.

Γέρασα μάγκες, όλα αυτά τα παιχνίδια, τα έπαιζα και δεν ήμουν και μικρός μικρός. Περνανε τα χρόνια :)

Το Snow Bros ήταν κλασικό παιχνίδι, κομμένο και ραμμένο για ουφάδικο. 

Αυτό και το Joe & Mac ήταν τα στάνταρ που έβρισκες στα ουφάδικα στη γειτονιά μου.

Επεξ/σία από Charismo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 λεπτά πριν, Charismo είπε

Το Snow Bros ήταν κλασικό παιχνίδι, κομμένο και ραμμένο για ουφάδικο. 

Αυτό και το Joe & Mac ήταν τα στάνταρ που έβρισκες στα ουφάδικα στη γειτονιά μου.

Οπως επισης και ενα αλλο με κατι ηλεκτρικές σκουπες και ουρανια τοξα, το οποιο νομιζω το ειχε παρει το ματι μου στο Switch, αλλα δεν ορκίζομαι κιολας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stormrain είπε

Οπως επισης και ενα αλλο με κατι ηλεκτρικές σκουπες και ουρανια τοξα, το οποιο νομιζω το ειχε παρει το ματι μου στο Switch, αλλα δεν ορκίζομαι κιολας..

Το Tumble Pop.

tumbleb2.jpg

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...