Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Reggie Talks About Nintendo's Slow Adoption Of Online Play

«The second thing I would highlight is – and this is where it gets into some of the cultural differences. Culturally, the company didn’t see a huge opportunity in online. It was an area that the Americas and Europe constantly was trying to educate the company in Japan about the value of online play, investing in the online infrastructure which needed to be done in order for the experience to be a positive one.»

Αναμενόμενο.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Trinity Trigger, new action RPG from FuRyu for PS5, PS4, and Switch, launches September 15 in Japan

World Design: Nobuteru Yuuki (Trials of Mana, Chrono Cross)

Character Design: Raita Kazama (Xenoblade, Puzzle & Dragons)

Scenario: Yuura Kubota (Octopath Traveler, Bravely Default II)

Music: Hiroki Kikuta (Secret of Mana, Trials of Mana)

 

Το λες και εντυπωσιακό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας

Ειχα βρει αυτο για να συνδεω την κονσολα με την tv

https://www.public.gr/product/gaming/accessories/nintendo-switch/cables-and-chargers/steelplay-mini-dock-hdmi-adapter--leuko/1547450

Δεν υπαρχει διαθεσιμο πλεον 

Υπαρχει κατι αντιστοιχο στην αγορα που να κανει καλη δουλεια για το switch ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Κυκλοφορια 18 Νοεμβριου

Άμα εξαιρέσεις τα legendary και τα γαρφικά (υποθέτω πως θα στρώσουν ως ένα σημείο μέχρι το release), ενθουσιάστηκα αρκετά. Περιμένω το νέο gimmick και τα νέα πόκεμον πως θα πλάσουν τη meta φάση στο online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κανείς το Let's Get Fit ? Αν ναι, αξίζει; Συγκριτικά με το Ring Fit Adventure? Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά δεν έχω διαβάσει και πολλές κριτικές (ελάχιστες θα έλεγα) και δεν ξέρω αν τελικά αξίζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, nkarafo είπε

Έχει αγοράσει κανείς το Let's Get Fit ? Αν ναι, αξίζει; Συγκριτικά με το Ring Fit Adventure? Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά δεν έχω διαβάσει και πολλές κριτικές (ελάχιστες θα έλεγα) και δεν ξέρω αν τελικά αξίζει...

Aυτο θα με ενδιέφερε κι εμενα.  To Ring Fit το ειχα λιώσει στην αρχη, αν αυτο εχει καλο database ασκήσεων και αποδίδει σωστά τις κινήσεις, θα ειναι καλη φαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, stormrain είπε

Aυτο θα με ενδιέφερε κι εμενα.  To Ring Fit το ειχα λιώσει στην αρχη, αν αυτο εχει καλο database ασκήσεων και αποδίδει σωστά τις κινήσεις, θα ειναι καλη φαση.

Το καλό με αυτό το παιχνίδι είναι ότι έχει πάνω από 100 ασκήσεις. Κακό είναι ότι μερικές φορές μπορεί να μην τις πάρει σωστά τις κινήσεις από τον παίκτη αλλά εντάξει μικρό το κακό γιατί ασκείσαι και πάλι. Δεν είναι ότι θα σε κόβει. Το πολύ δυσάρεστο είναι η παρουσίαση και τα γραφικά γενικότερα. Για την μουσική δεν ξέρω. Αλλά τα γραφικά είναι κάκιστα. Δηλαδή μετά έβλεπα το RFA με τα physics, με τον ιδρώτα πάνω στο σώμα, με τα εφέ, που κυματίζονται τα ρούχα στον άνεμο και άλλες τέτοιες λεπτομέρειες και λες οκ, τελικά για παιχνίδι γυμναστικής έκαναν πολύ καλή δουλειά. Η διαφορά είναι μεγάλη. Αλλά τέλοσπαντων, και εγώ το έχω λιώσει το RFA, είμαι στο 2ο playthrough αλλά λίγο το έχω βαρεθεί. Δουλειά κάνει αλλά έχω την εντύπωση ότι το Let's Get Fit είναι λίγο καλύτερο στο να χάσεις κιλά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...