Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/5/2022 στις 6:00 ΜΜ, chek2fire είπε

αυτό εδώ πως μας έχει περάσει κάτω από τα ραντάρ μας? Από τι λένε τρέχει και καλύτερα από τι στο ps4

 

Τρεχει μια χαρά και του πάει η φορητότητα , εντάξει παιχνίδι της Vanillaware είναι ,γενικά είναι ποιο niche προϊόντα , προσωπικά το έχω ξαναπεί μακάρι να πουλήσει όπως και το grim grimoire που θα βγάλουν σε λίγο για να γίνει πορτ το dragon crown και το Odin sphere 

Επεξ/σία από Choronzon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Malthador είπε

Ελπίζεις σε shadow drop ακομα;

Shadowdrop εννοειται οχι.

Ελπιζω μονο να το δειξει καθως εχουν περασει κοντα  στα 2 χρονια που ειχαμε τελευταια νεα του παιχνιδιου.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες να ρωτησω στο παλιο μου ορθοδοξο switch πλεον και οι δυο μικροι μοχλοι κανουν ντριφτ,επειδη παιζω περισσοτερο σε τηλεοραση,αν αγορασω ενα usb (απο οτι εψαξα καλα θεωρουνται τα 8bit)μπορω να συνδεσω μετα το xbox one controller μου?που με βολευει κιολας,το εχει κανεις?Εχει μηπως καποιους περιορισμους/μειονεκτηματα?Ισως σε χρονο αποκρισης η στα κουμπια η κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, rudigarcia222 είπε

παιδες να ρωτησω στο παλιο μου ορθοδοξο switch πλεον και οι δυο μικροι μοχλοι κανουν ντριφτ,επειδη παιζω περισσοτερο σε τηλεοραση,αν αγορασω ενα usb (απο οτι εψαξα καλα θεωρουνται τα 8bit)μπορω να συνδεσω μετα το xbox one controller μου?που με βολευει κιολας,το εχει κανεις?Εχει μηπως καποιους περιορισμους/μειονεκτηματα?Ισως σε χρονο αποκρισης η στα κουμπια η κατι αλλο?

Το έχω εγώ. Δεν έχω θέματα με απόκριση. Το μονό αρνητικό είναι ότι δεν μπορεις να ανοίξεις την κονσόλα από τον καναπέ, θέλει από το power button. Και έχε υπόψιν σου ότι θα χάσεις το γυροσκόπιο σε όσα παιχνίδια το χρησιμοποιούν. (αν συνδέσεις κάποιο dualshock ή sony λειτουργεί και το γυροσκόπιο τους) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Το έχω εγώ. Δεν έχω θέματα με απόκριση. Το μονό αρνητικό είναι ότι δεν μπορεις να ανοίξεις την κονσόλα από τον καναπέ, θέλει από το power button. Και έχε υπόψιν σου ότι θα χάσεις το γυροσκόπιο σε όσα παιχνίδια το χρησιμοποιούν. (αν συνδέσεις κάποιο dualshock ή sony λειτουργεί και το γυροσκόπιο τους) 

Σωστός! Επίσης "προσοχή" @rudigarcia222 από την 8BitDo υποστηρίζεται το controller του xbox one και όχι των Series S/X.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Kapws είπε

Σωστός! Επίσης "προσοχή" @rudigarcia222 από την 8BitDo υποστηρίζεται το controller του xbox one και όχι των Series S/X.

Στο 8bit adapter 2 υποστηρίζει και το series x. Αυτό έχω εγώ και λειτουργεί κανονικά με το series x controller μου. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Στο 8bit adapter 2 υποστηρίζει και το series x. Αυτό έχω εγώ και λειτουργεί κανονικά με το series x controller μου. 

Έχεις δίκιο. Δεν είδα οτι έβγαλαν 2η version του adapter που υποστηρίζει series S/X. Είχα μείνει στο κλασσικό 8bitdo adapter που είχαν ανακοινώσει επίσημα (σχεδόν 6 μήνες μετά την κυκλοφορία των S/X & PS5) οτι δεν θα καταφέρουν να υποστηρίξουν τα νέα controllers της MS.

Επεξ/σία από Kapws
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στη παρέα, πήρα το Switch Sports και παίζουμε αρκετά με τη γυναίκα (παραδόξως). Η ερώτησή μου είναι αν έχει κόσμο στο online να παίζουμε και με άλλους αντίπαλους; Μιας και μέχρι τώρα δεν το έχω βάλει το online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2022 στις 4:38 ΜΜ, rudigarcia222 είπε

παιδες να ρωτησω στο παλιο μου ορθοδοξο switch πλεον και οι δυο μικροι μοχλοι κανουν ντριφτ,επειδη παιζω περισσοτερο σε τηλεοραση,αν αγορασω ενα usb (απο οτι εψαξα καλα θεωρουνται τα 8bit)μπορω να συνδεσω μετα το xbox one controller μου?που με βολευει κιολας,το εχει κανεις?Εχει μηπως καποιους περιορισμους/μειονεκτηματα?Ισως σε χρονο αποκρισης η στα κουμπια η κατι αλλο?

στα 65 ευρω τα κανει ολα ( ναι ξυπναει την ταμπλετα απο sleep mode και υποστηριζει NFC, γουατ δε φακ ?!?! ) και συμφερει 

περιμενω υπομονετικα το δικο μου απο ali express :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...