Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
On 09/04/2022 at 00:57, KaRouLi said:

Δε το είχα δει αυτό, κρίμα για το παιχνίδι. Δεν βλέπω καμία διαφορά να καθυστερήσει το παιχνίδι, ακόμα και αν υπάρχουν παραλληλισμοί με το Blue Moon /Russia. Λες και δεν παίζουν πάντα CoD / Counter Strike τόσα χρόνια και μια χαρά γίνονται πόλεμοι στον κόσμο. Anyway.

Και το original είχε καθυστερήσει λόγω 11ης Σεπτεμβρίου, διδύμων πύργων κλπ... :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, iznodur είπε

λεω να παρω και ενα arceus Pokemon , δεν θα έχω χρόνο για το Botw

Αν δεν πάρεις το breath of the wild, δεν θα πάρεις το καλύτερο παιχνίδι της νιντεντο όλων των εποχών. Είναι φανταστικό, απλά χάνεσαι, είναι μαγικό. Αντικειμενικά.

 

Εγώ σκέφτομαι να πάρω ΞΑΝΑ μετά από την εποχή του gameboy το links awakening, αλλά πιτσιρικάς τότε έκανα 3-4 μήνες να το μηδενισω αν θυμάμαι καλά και δεν θέλω να κολλήσω ξανά λόγω χρόνου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
7 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Αν δεν πάρεις το breath of the wild, δεν θα πάρεις το καλύτερο παιχνίδι της νιντεντο όλων των εποχών. Είναι φανταστικό, απλά χάνεσαι, είναι μαγικό. Αντικειμενικά.

 

Εγώ σκέφτομαι να πάρω ΞΑΝΑ μετά από την εποχή του gameboy το links awakening, αλλά πιτσιρικάς τότε έκανα 3-4 μήνες να το μηδενισω αν θυμάμαι καλά και δεν θέλω να κολλήσω ξανά λόγω χρόνου. 

Δεν θα αλλαζα ουτε κομμα σε αυτο το ποστ. Και για το Awakening 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, dekulinkgr said:

Παιχνιδαρα το botw αλλα με δεν θεωρω οτι ειναι το  καλυτερο παιχνιδι της nintendo ολων των εποχων.

Κι εγώ το είχα όταν είχα το Switch και το πούλησα κάνα χρόνο πριν πουλήσω το Switch. :-) Παραήταν open world τόσο που χανόμουν και δε του έδωσα δεύτερη ευκαιρία. Ίσως το ξαναπιάσω στο μέλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το εχω το BOTW,αλλα δε τόχω αρχίσει ακομα , λόγω έλλειψης χρόνου μια που εχουμε τωρα το μπέμπη ..

Βασικα και το Metroid Dread εχω αφήσει στη μέση , και ψεύτο παίζω μονο οταν προλαβαίνω το borderlands 2 ..

Κάτσε να φύγει το καλοκαίρι με τα βαφτίσια και τα ρέστα και θα το λιώσω - τόσα χρόνια εχω καταφέρει κ εχω αποφύγει spoiler ελπιζω να συνεχίσω ετσι :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Κι εγώ το είχα όταν είχα το Switch και το πούλησα κάνα χρόνο πριν πουλήσω το Switch. :-) Παραήταν open world τόσο που χανόμουν και δε του έδωσα δεύτερη ευκαιρία. Ίσως το ξαναπιάσω στο μέλλον...

Γενικα αξιζει να το ξαναδοκιμασεις.Αυτο ειναι και η μαγεια του οτι ειναι τερμα open world οποτε δεν εχεις δεσμευσεις.

12 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Και εγω το εχω το BOTW,αλλα δε τόχω αρχίσει ακομα , λόγω έλλειψης χρόνου μια που εχουμε τωρα το μπέμπη ..

Βασικα και το Metroid Dread εχω αφήσει στη μέση , και ψεύτο παίζω μονο οταν προλαβαίνω το borderlands 2 ..

Κάτσε να φύγει το καλοκαίρι με τα βαφτίσια και τα ρέστα και θα το λιώσω - τόσα χρόνια εχω καταφέρει κ εχω αποφύγει spoiler ελπιζω να συνεχίσω ετσι :D 

Εεε με παιδι λογικο.Ελευθερος χρονος σχεδον καθολου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχει κάτι λιγότερο από 3 βδομάδες που έχω πάρει switch. Αγόρασα botw, ring fit και Mario kart. Το τελευταίο το είχα λιώσει αρκετά και στο cemu στο pc οπότε ήταν σίγουρη αγορά. Έχω ήδη 20 ώρες.

Και κοντά στις 50 έχω και στο botw έχοντας ξεκλειδώσει το μισό μαπ. Το παιχνίδι είναι απλά εθισμός. Έλεγα ότι θα είναι το παιχνίδι που ανοίγω και παίζω ανά μισάωρο σε διάφορες φάσεις της ημέρας αλλά ξεκινάω και θα φύγουν ώρες ενώ χάνομαι στον κόσμο του. Με διαφορά το καλύτερο open world που έχω παίξει μαζί με το Red Dead redemption 2, το καθένα για ξεχωριστούς λόγους. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

you can never have too many  handhelds που λενε και στο χωριο μου 😛 

κατεβασα rocket league - firewatch και επαιξα μια παρτιδα lego star wars : the complete saga  

ανελπιστα καλη η οθονη, φοβουμουνα μηπως ξενερωσω επειδη εχω συνηθισει πια στην oled του διακοπτη 

πρεπει βεβαια να  δω τι παιζει με κινουμενη εικονα και "σκοτεινα" games για να κρινω αντικειμενικα 

μου αρεσαν επισης τα ενσωματομενα ηχεια, οι μοχλοι και γενικα το ολο πιασιμο, γεμιζει το χερι σου ρε παιδακι μου :D 

παω οπως ειμαι κατευθειαν  για micro SD και τζαμακι, περιμενω προτασεις για  stand + games που παιζονται  local coop σε tabletop mode, εχω ηδη 2-3 bluetooth  χειριστηρια να καθονται  ...

 

 

20220412_180247.jpg

  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, SoFGR είπε

you can never have too many  handhelds που λενε και στο χωριο μου 😛 

κατεβασα rocket league - firewatch και επαιξα μια παρτιδα lego star wars : the complete saga  

ανελπιστα καλη η οθονη, φοβουμουνα μηπως ξενερωσω επειδη εχω συνηθισει πια στην oled του διακοπτη 

πρεπει βεβαια να  δω τι παιζει με κινουμενη εικονα και "σκοτεινα" games για να κρινω αντικειμενικα 

μου αρεσαν επισης τα ενσωματομενα ηχεια, οι μοχλοι και γενικα το ολο πιασιμο, γεμιζει το χερι σου ρε παιδακι μου :D 

παω οπως ειμαι κατευθειαν  για micro SD και τζαμακι, περιμενω προτασεις για  stand + games που παιζονται  local coop σε tabletop mode, εχω ηδη 2-3 bluetooth  χειριστηρια να καθονται  ...

 

 

20220412_180247.jpg

Που το βρήκες ρε θηρίο το Steamdeck ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, SoFGR είπε

you can never have too many  handhelds που λενε και στο χωριο μου 😛 

κατεβασα rocket league - firewatch και επαιξα μια παρτιδα lego star wars : the complete saga  

ανελπιστα καλη η οθονη, φοβουμουνα μηπως ξενερωσω επειδη εχω συνηθισει πια στην oled του διακοπτη 

πρεπει βεβαια να  δω τι παιζει με κινουμενη εικονα και "σκοτεινα" games για να κρινω αντικειμενικα 

μου αρεσαν επισης τα ενσωματομενα ηχεια, οι μοχλοι και γενικα το ολο πιασιμο, γεμιζει το χερι σου ρε παιδακι μου :D 

παω οπως ειμαι κατευθειαν  για micro SD και τζαμακι, περιμενω προτασεις για  stand + games που παιζονται  local coop σε tabletop mode, εχω ηδη 2-3 bluetooth  χειριστηρια να καθονται  ...

 

 

20220412_180247.jpg

Δίνει το ξυστό τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Δεν περίμενα ακόμα να έχει τόσο μεγάλη ζήτηση το BOTW, ψάχνω στα μεταχειρισμένα και δεν υπάρχει τίποτα.

Τσέκαρε και αγγελίες facebook/ebay.

Επίσης με την κυκλοφορία του sequel του χρόνου, θα ανέβει και η ζήτηση για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...