Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια και παίζω αυτό το καιρό το mario golf να γράψω γιατί κάποιος είχε ρωτήσει και σε αυτό το νήμα ότι το motion controll παίζει άψογα με το game λες και παίζεις κανονικά golf είναι :D και πανεύκολο να το συνηθίσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Παιδιά, υπάρχει νήμα για το Steam Deck εδώ.

Αφήνω ότι έχει ποσταριστεί ήδη, από εδώ και πέρα όμως, τα μηνύματα που αφορούν το Deck θα μεταφέρονται εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

METROID DREAD REPORT VOL. 3: SEVEN POINTS THAT DEFINE THE 2D SAGA

1. Samus Aran
2. Metroid
3. 35 years
4. Exploration
5. Arsenal and abilities
6. The Chozo
7. The X parasite

Βασικά δεν αναφέρουν τίποτα σπουδαίο που δεν είναι γνωστό στους φίλους της σειράς. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, 010110011100101 είπε

 

Μου έφτιαξε 2 joycon με terminal που λέμε drift....τα είχα για πέταμα εκτός εγγύησης.

Ακόμα κάνουν μικρό drift αλλά όσο παίζω θα μειωθεί από ότι λέει.

Χρησιμοποίησα κομμένη πιστωτική κάρτα.

Ωραίος. Ήθελα και εγώ να το δοκιμάσω αυτό το σαβ/κο αλλά χαίρομαι που δοκιμάζεται από χρήστες και λένε ότι δουλεύει. Εγώ έχω 1 drift στα 4 joy cons και στα άλλα κάποια πλήκτρα δεν δουλεύουν σωστά. Ε ρε αυτή η Nintendo τα σκατωσε αυτή τη φορά με τα μικρά χειριστήρια. Ποτέ άλλοτε δεν είχαμε τόσο μεγάλο πρόβλημα. Εγώ έχω πχ GameCube χειριστήρια και wave bird και όλα δουλεύουν τέλεια μέχρι τώρα. Ας ελπίσουμε να βάλουν μυαλό και σε νέο μηχάνημα να βγάλουν κάτι αξιόπιστο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, chek2fire είπε

Μια και παίζω αυτό το καιρό το mario golf να γράψω γιατί κάποιος είχε ρωτήσει και σε αυτό το νήμα ότι το motion controll παίζει άψογα με το game λες και παίζεις κανονικά golf είναι :D και πανεύκολο να το συνηθίσεις 

Ειχες πει και για το mario tennis 😅....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mtifosi είπε

Ειχες πει και για το mario tennis 😅....

το μάριο τεννις μια χαρά δουλεύει έχω κλείσει εκεί πάνω από 200 ώρες από λάθος θα το είχα γράψει γιατί το golf ήθελα να πάρω τώρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα!! γνωρίζει κανείς αν τα καινούρια joicons που βγάζουν όπως τα μπλε από Zelda skyward 

θα παρουσιάσουν drift ??

Επεξ/σία από mahattos
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, mahattos said:

καλησπέρα!! γνωρίζει κανείς αν τα καινούρια joicons που βγάζουν όπως τα μπλε από Zelda skyward 

θα παρουσιάσουν drift ??

Nαι, σίγουρα.

Tο drift είναι feature, μην ανησυχείς, δεν πρόκειται να το αφαιρέσει η Ν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mahattos είπε

καλησπέρα!! γνωρίζει κανείς αν τα καινούρια joicons που βγάζουν όπως τα μπλε από Zelda skyward 

θα παρουσιάσουν drift ??

Πως να το γνωριζουμε αυτο απο την στιγμη που κυκλοφορησαν πριν 1-2μερες στην αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Fulgore είπε

Πως να το γνωριζουμε αυτο απο την στιγμη που κυκλοφορησαν πριν 1-2μερες στην αγορα?

μπορεί να έχει συζητηθεί ή να είπε κάτι η nintendo σχετικα μ αυτο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα πήρε στην κρανούμπα η Ν και διαψεύδει το άρθρο του bloomberg όπου το NSW Oled έχει επιπλέον κόστος κατασκευής μόλις $10:

Όπως και να έχει θα ακολουθήσουν σχετικές αναλύσεις με την κυκλοφορία και θα μάθουμε τελικά τι ακριβώς ισχύει καθώς επίσης αν η Oled οθόνη είναι τελευταίας ή παλαιότερης τεχνολογίας.

Πρώτη φορά τέτοια αντίδραση από την Ν, προφανώς δυσανασχέτησαν πολύ. 

Επεξ/σία από mansa2k
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και εγώ αυτό το fix τελικά αλλά δεν μου το διόρθωσε. Μήπως υπάρχουν διαφορετικών ειδών drift? Δεν ξέρω. Πάντως και στην αρχή, πριν ανοίξω το joy-con όταν το πίεζα από πάνω με τα δάχτυλά μου, και πάλι δεν διορθωνόταν. Οπότε δεν ξέρω κατά πόσο είναι η ιδανική λύση. Έβαλα κομμάτι από πιστωτική κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...