Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, NickTG είπε

Αν και το έχω παίξει ήδη στο Xbox το είχα σε wishlist και μόλις το πέτυχα σε καλή τιμή το πήρα και στο Switch. 

Journey to the Savage Planet λοιπόν. 

Για όποιον δεν το έχει ξαναδεί πρόκειται για first person action adventure, στα χνάρια του Metroid Prime. 

Προφανώς πιο πολύχρωμο και ανάλαφρο ύφος συνολικά εκτός από την ιστορία η όποια χωρίς να είναι πολύπλοκη ή με ιδιαίτερο βάθος απευθύνεται σε λίγο μεγαλύτερη ηλικία από ότι δείχνει η πρώτη εικόνα. 

Από εμένα προτείνεται. 

 

IMG_20220301_151136.jpg

Μόνο και μόνο για το gyroaiming, μαζί σου για τη δεύτερη αγορά.

 

14 λεπτά πριν, Lotof είπε

Νομίζω έχει κουράσει κάπως το σκηνικό και δε μας λέει και τίποτα καινούργιο, απλά προσπαθούν να το κάνουν πάλι confirm..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
23 minutes ago, Lotof said:

cover2.jpg.fbc481b7379634b7a90df8a52cb1f6ed.jpg

-------------------------------

In other news:

'Missions And Rewards' Added To Nintendo Switch Online

Κάνεις κάτι χαζοαποστολές και σου δίνει Platinum Points (είναι τα ίδια που έχει στο my.nintendo). Τα ανταλλάσσεις για πορτραίτα, backgrounds κλπ. Ευελπιστώ στο κοντινό μέλλον να προσθέσουν και themes για το Horizon OS.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μωλις το παρέλαβα .άργησε λίγο η ευρωπαϊκή έκδοση αλλά αξίζει  νομίζω. Το παιχνιδι το έχω παίξει ήδη στο στιμ και ειναι ένα πολύ καλό metroidvania , vibes πολύ κοντά στο symphony of the night 

IMG_20220302_090546.jpg

IMG_20220302_090556.jpg

Επεξ/σία από Choronzon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Malthador είπε

Σας ζηλεύω που ξαναγοράζετε games που έχετε ήδη παίξει, μάλλον δεν έχετε 2000 games backlog όπως εγώ. :(

Κάποιος χρειάζεται rehab απ τις αγορές videogames..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Malthador είπε

Σας ζηλεύω που ξαναγοράζετε games που έχετε ήδη παίξει, μάλλον δεν έχετε 2000 games backlog όπως εγώ. :(

Εεε νομιζεις.Πραγματικα με οσους φιλους gamer εχω μιλησει ολοι εχουμε τεραστιο backlog αλλα συνεχιζουμε και παιρνουμε νεα παιχνιδια που πιθανον να μην παιξουμε ποτε.Καμια λογικη .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Malthador said:

Σας ζηλεύω που ξαναγοράζετε games που έχετε ήδη παίξει, μάλλον δεν έχετε 2000 games backlog όπως εγώ. :(

Έχω backlog από το Ν64. Και δεν εννοώ παιχνίδια του Ν64 που θέλω να παίξω αλλά παιχνίδια που αγόρασα τότε και δεν έχω τελειώσει ακόμα. 😱

Παιχνίδια αγορασμένο day 1 στο GameCube που ακόμα δεν έχω παίξει 1 ώρα. 

Στο Xbox το είχα παίξει μέσω game pass οπότε ήθελα να το έχω σε physical. Δεν σημαίνει ότι θα το παίξω πάλι αλλά ούτε και ότι δεν θα το παίξω! :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/2/2022 στις 10:53 ΠΜ, nikolaos91 είπε

Ερωτηση για Nintendo switch

Καλημέρα

Σκέφτομαι να αγοράσω το Nintendo switch και έχω την εξής ερώτηση είναι η συσκευασία σφραγισμένη με κάποιο αυτοκόλλητο? γιατί μετά από ψάξιμο η περισσότερη έλεγαν ότι δεν είναι σφραγισμένες η συσκευασίες της Nintendo και να πω την αλήθεια είδα και ένα unboxing βίντεο ενός Έλληνα και ήταν σφραγισμένο το κουτί και με έβαλε σε σκέψεις, άμα το παραγγείλω και το κουτί δεν είναι σφραγισμένο ποιος μου λέει εμένα ότι δεν είναι μεταχειρισμένο.

Ευχαριστώ για την βοήθεια

Νικολίνο στο καίριο αυτό ζήτημα που σε ταλανίζει και δε σε αφήνει να κοιμηθείς τα βράδια, θα σου δώσω γω λύση!
Από το Ισπανικό amazon που είχα πάρει το switch lite τον Αύγουστο του 2020, είχε έρθει σφραγισμένο στα πλάγια με ταινία warranty void μπλαμπλα.

Δε ξέρω τί μπορεί να μας κρύβουν και δεν το λένε αν λείπει το αυτοκόλλητο! ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ;

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Choronzon είπε

Μαζεύω ότι μου αρέσει  για όταν(αν)  βγω στη σύνταξη ....

Οχι απαραίτητα, εγώ αγοράζω παιχνίδια και επειδή ξέρω ότι είτε δεν θα τα βρίσκω όταν τα θελήσω είτε θα κοστίζουν τον κούκο αηδόνι. Καλή ώρα τώρα με το Shin megami tensei strange journey...απλά δες τιμές για physical και θα καταλάβεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, mAs_81 είπε

Happy bday bb

Και το μηχάνημα διανύει επίσημα τον έκτο χρόνο ζωής του. Το παράδοξο είναι πως αναμένονται αρκετές κυκλοφορίες κάτι που δεν χαρακτήριζε τα προγενέστερα συστήματα της εταιρίας στον αντίστοιχο χρονικό διάστημα. Μόνη εξαίρεση ίσως είναι το Nintendo DS και αυτό ανάλογα με τα υποκειμενικά κριτήρια του καθενός.

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...