Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Μόλις το είδα έκανα προπαραγγελία. Αν το είχα δει νωρίτερα προφανώς και θα το είχα παραγγείλει κατευθείαν. Δυστυχώς όμως (για εμένα) έχω και άλλα πράγματα/δουλειές και δεν γίνεται να είμαι συνέχεια στο κάθε Public και στο κάθε Πλαίσιο για να δω πότε θα ανοίξουν οι προπαραγγελίες και ποιο κατάστημα εν τέλη θα φέρει την τάδε συλλεκτική. Κρίμα πάντως γιατί είναι τούμπανο η συγκεκριμένη. 

Ελπίζω να μην φάμε καμιά ξενέρα και με την συλλεκτική του Rune Factory 5. Από το Public και αυτή κλεισμένη από 2 Φεβρουαρίου.

Αν σου έρθει εν τέλη και δεν την έχεις κλείσει για κάποιον άλλο, σε παρακαλώ στείλε ένα μήνυμα. Θα σου είμαι πραγματικά υπόχρεος. Και σε ευχαριστώ.

Αυτό ακριβώς. Έπρεπε να περάσει σχεδόν μήνας για να δουν αν τελικά μπορούν να εξυπηρετήσουν όλες τις παραγγελίες. Άντε τώρα να βρεις κομμάτι.

Θα σε ενημερώσω αν έρθει φίλε. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.marseilleinc.com/mclassic/

Το έχει τεστάρει κανείς? Αξίζει όντως? Πολλά λεφτά γενικά και πόσο μάλλον στο skroutz που έχει καπέλο +50% της τιμής αλλά φαίνεται να δίνει καλά αποτελέσματα σε κάποια games που δε βλέπονται στο switch (apex, xc, pla ή emulated n64 games κτλ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, I'm_busy είπε

https://www.marseilleinc.com/mclassic/

Το έχει τεστάρει κανείς? Αξίζει όντως? Πολλά λεφτά γενικά και πόσο μάλλον στο skroutz που έχει καπέλο +50% της τιμής αλλά φαίνεται να δίνει καλά αποτελέσματα σε κάποια games που δε βλέπονται στο switch (apex, xc, pla ή emulated n64 games κτλ)

Υπάρχουν πολλά βίντεο στο youtube και από Digital Foundry ακόμα. Προσωπικά δεν με έχει πείσει όσο το έχω δει. Πεταμένα χρήματα μου φαίνονται για αμελητέες διαφορές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, naruto14 είπε

Υπάρχουν πολλά βίντεο στο youtube και από Digital Foundry ακόμα. Προσωπικά δεν με έχει πείσει όσο το έχω δει. Πεταμένα χρήματα μου φαίνονται για αμελητέες διαφορές.

Και γω το ίδιο σκέφτηκα, άμα είχε κανα 30ρι μαξ 50ρι θα ήταν τίμιο.

Επίσης, να κάτι που θα έπρεπε να είχε βάλει στο dock η nintendo, έστω στου OLED που το "βελτίωσαν" μιας και δεν έβγαλαν το pro μοντέλο με το dlss.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, I'm_busy είπε

https://www.marseilleinc.com/mclassic/

Το έχει τεστάρει κανείς? Αξίζει όντως? Πολλά λεφτά γενικά και πόσο μάλλον στο skroutz που έχει καπέλο +50% της τιμής αλλά φαίνεται να δίνει καλά αποτελέσματα σε κάποια games που δε βλέπονται στο switch (apex, xc, pla ή emulated n64 games κτλ)

Και εγώ από αυτά που είδα δεν αξίζει. Αν είχες όπως λες ένα 50άρι max ίσως ναι. Πιο πολύ gimmick είναι. Επίσης δεν γνωρίζω αν δημιουργεί και κάποιο input lag που, για εμένα προσωπικά, είναι μαζί με το stuttering τα πιο σπαστικά όταν παίζεις ένα game. Μόνο μία περίπτωση είδα που κάνει τρομερή διαφορά, στο Xenoblade Chronicles Definitive Edition. Καθαρίζει αρκετά την εικόνα και την θολούρα που έχει το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/2/2022 στις 6:44 ΜΜ, FromDusk_TillDawn είπε

36 χρονια Zelda.Αργησα μια μερα.

Αναμνησεις....

Πολύ καλό post. Ας πουμε και ποια από αυτά έχουμε παίξει

Ας ξεκινησω

original Zelda, A link to the past. Ocarina. Majora's, Link's Awakening, Wind Waker, Minish Cup, Phantom Hourglass, Spirit track, Twilight, Skyward, Between worlds, Breath of the wild

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση για Nintendo switch

Καλημέρα

Σκέφτομαι να αγοράσω το Nintendo switch και έχω την εξής ερώτηση είναι η συσκευασία σφραγισμένη με κάποιο αυτοκόλλητο? γιατί μετά από ψάξιμο η περισσότερη έλεγαν ότι δεν είναι σφραγισμένες η συσκευασίες της Nintendo και να πω την αλήθεια είδα και ένα unboxing βίντεο ενός Έλληνα και ήταν σφραγισμένο το κουτί και με έβαλε σε σκέψεις, άμα το παραγγείλω και το κουτί δεν είναι σφραγισμένο ποιος μου λέει εμένα ότι δεν είναι μεταχειρισμένο.

Ευχαριστώ για την βοήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανονικό "void warranty" αυτοκόλλητο από αυτά που αν το ανοίξεις φαίνεται...

Όταν παραλάβεις το ελέγχεις και ανάλογα το δέχεσαι ή όχι!

Στην περίπτωση μου που πήρα το bundle με το Mario kart ήθελε να βγάλεις το εξωτερικό περίβλημα του bundle για να το δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου είχα διαβάσει, νομίζω εδώ στο φόρουμ, ότι τέτοιο αυτοκόλλητο βάζει μόνο η Nintendo Greece, δεν ξέρω αν ισχύει. Το δικό μου Switch το πήρα απο Άμαζον Γαλλίας και δεν είχε αυτοκόλλητο και η αλήθεια είναι ότι και εγώ απόρησα. Πάντως η κοσνόλα ήταν με τη ζελατίνα του και καινούργια, χωρίς το παραμικρό σημάδι κτλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Nintendo δεν βάζει αυτοκόλλητο στη συσκευασία. Η CD Media (εισαγωγέας εδώ στην Ελλάδα) κολλά δικό της αυτοκόλλητο στις κονσόλες που εισάγει. Στις πρώτες παρτίδες απ'ότι θυμάμαι όμως δεν είχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...