Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39 λεπτά πριν, yazidis είπε

Εγώ πάλι λατρεύω το attack Doom του Άρη, επειδή πηγαίνω Φουλ επίθεση κατά πάνω τους, και στοχεύω μετά και στα +% που δίνει. Με twin fists έκανα ένα run στα 19 λεπτά, το οποίο δεν ξέρω αν είναι καλό αλλά μου φάνηκε προσωπικά wow!

Χεχε 19 λεπτά λέει, εμένα καλό μου φαίνεται :P Είμαι πιο passive player εγώ μάλλον, στα 41 λεπτά είναι τα runs μου, αλλά παίζω αρκετά με το adamant, θα δοκιμάσω και κανα πιο επιθετικό στυλ με τα fists να δω τι γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, Malthador είπε

Αύριο ανοίγει η beta του Sports, όσοι έχετε ΝSO μπορείτε να μπείτε στο my.nintendo και να πάρετε κωδικό. Τσεκάρετε εδώ για τις ώρες που θα είναι ανοιχτό το play test.

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζει το παρακάτω tweet:

Για καποιο λογο ήμουν ξυπνιος και 5 η ωρα ξημερωματα μπηκα. Αρχικα για κανενα 5λεπτο ειχε θεματα και κανενας δεν μπορουσε να μπει (εβλεπα και streamers στο twich με το ιδιο θεμα). Μπορουσες να παίξει random ενα απο τα 3 bowling, tennis και το αλλο με τα σπαθιά. Επαιξα και τα 3. Το τεννις μου αρεσε πολυ και το bowling ειναι πολυ καλο. Το bowling ιδιως που παιζεις με 15 αλλα ατομα και πρεπει να περνας γυρους ειναι πολυ διασκεδαστικό. Ο χειρισμος ήταν πολυ ομαλος. Εμενα μου αρεσε πολυ

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/2/2022 στις 10:00 ΜΜ, Bourdoulas είπε

Με κλειστά μάτια. Και αν αρέσκεσαι στο online θα βρεις θετικό το γεγονός ότι δεν έχει γίνει ακόμη τοξικό. 

Εγώ το ξεκίνησα πρόσφατα, καλό φαίνεται, αλλά ήθελα λίγη παραπάνω τοξικότητα όπως στο smash :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Hades-.   

Τρίτος κόσμος. Φτάνω στο μινοταυρο του ρίχνω αρκετές και την κοπαναει. Λέω εντάξει όταν φτάσω στο τέλος θα τον φάω άνετα, φτάνω στο τέλος λοιπόν και εκεί ήταν ο Μινώταυρος Μαζί Με τον Θησέα!!! Σκέφτηκα ότι θα έχω και βοήθεια, αλλά αυτοί οι δύο πακετακι!!!! Σοβαρά?

Τις μάζεψα και έφυγα, αλλά δεν πάει έτσι !!! Μαζί οι δύο αυτοί δεν πάνε.

Τελοσπαντων. Θα συνεχίσω ένα δύο run το βράδυ.

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

-Hades-.   

Τρίτος κόσμος. Φτάνω στο μινοταυρο του ρίχνω αρκετές και την κοπαναει. Λέω εντάξει όταν φτάσω στο τέλος θα τον φάω άνετα, φτάνω στο τέλος λοιπόν και εκεί ήταν ο Μινώταυρος Μαζί Με τον Θησέα!!! Σκέφτηκα ότι θα έχω και βοήθεια, αλλά αυτοί οι δύο πακετακι!!!! Σοβαρά?

Τις μάζεψα και έφυγα, αλλά δεν πάει έτσι !!! Μαζί οι δύο αυτοί δεν πάνε.

Τελοσπαντων. Θα συνεχίσω ένα δύο run το βράδυ.

 

 

 

 

Απλά να απομακρυνθείς μακριά απ το Θησέα στην άλλη μεριά του ταμπλό, και συγχρόνισε το dash σου για να μη σε βαράει με το spear του. Σκοτώνεις τον Αστέρη και μετά πας για τον Θησέα.

Επεξ/σία από yazidis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, yazidis είπε

Απλά να απομακρυνθείς μακριά απ το Θησέα στην άλλη μεριά του ταμπλό, και συγχρόνισε το dash σου για να μη σε βαράει με το spear του. Σκοτώνεις τον Αστέρη και μετά πας για τον Θησέα.

Αν ξαναφτασω ποτέ , θα το κάνω έτσι ;). Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από anarchy79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, anarchy79 είπε

Αν ξαναφτασω ποτέ , θα το κάνω έτσι ;). Ευχαριστώ.

Επίσης φρόντισε να έχεις αναβαθμίσει αρκετά κάποιο dash boon 

Θα πρότεινα να έχεις του Dionysus η του Ares.

Κάνοντας απλα dash όταν σε κυνηγαει ο Μινώταυρος,μπορεις να του φας το μισό life περίπου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, NickTG είπε

Αν τυχόν έχει κανείς έξτρα παραγγελία για τη limited του Triangle Strategy ας στείλει ένα PM γιατί το Public αποφάσισε ότι δεν έχει κομμάτια. 

Και εμένα μου έστειλαν email πριν κανένα δίωρο. Ξενέρωσα...  Έκανα την παραγγελία 4/2 και τώρα αποφάσισαν ότι δεν έχουν κομμάτια. Εντωμεταξύ θέλω να βρω πότε άνοιξαν οι προ παραγγελίες του παιχνιδιού στο Public διότι είμαι σίγουρος ότι παίζει να είχαν ανοίξει οι παραγγελίες αν όχι 4/2 μια ημέρα νωρίτερα. Τι στον κόρακα;;; 2 κομμάτια παραγγέλνουν;;; Και δεν βρίσκω και πουθενά αλλού την Limited Edition. 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3/2 υπηρχε ηδη για προπαραγγελια στο Public. και πιο πανω ειπα οτι και το Πλαισιο ειχε ανεβασει νωριτερα (10.01)το pre order και σε μια μερα ξεπουλησε, πιστευεις δηλαδη οτι 4/2 θα υπηρχε περιπτωση να ειχε μεινει τιποτα;

καντε προ παραγγελια το απλο οσο προλαβαινετε.

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/nintendo-triangle-strategy-nintendo-switch_3887626?qId=44e3cce416ed0d6e8555000a37d61c81&qIx=products

Επεξ/σία από christos_75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, maniacos93 είπε

Και εμένα μου έστειλαν email πριν κανένα δίωρο. Ξενέρωσα...  Έκανα την παραγγελία 4/2 και τώρα αποφάσισαν ότι δεν έχουν κομμάτια. Εντωμεταξύ θέλω να βρω πότε άνοιξαν οι προ παραγγελίες του παιχνιδιού στο Public διότι είμαι σίγουρος ότι παίζει να είχαν ανοίξει οι παραγγελίες αν όχι 4/2 μια ημέρα νωρίτερα. Τι στον κόρακα;;; 2 κομμάτια παραγγέλνουν;;; Και δεν βρίσκω και πουθενά αλλού την Limited Edition. 😔

Εγω έκανα προπαραγγελια 2/2 κ προς το παρόν δεν μου έχει έρθει κάποιο μήνυμα για ακύρωση, θα δείξει βέβαια γτι το public πλέον δεν το εμπιστεύομαι. Έχω όμως κ ένα preorder καβατζα από amazon uk. Αν έρθουν κ τα 2 πολύ ευχαρίστως να δώσω το 1 σε κάποιον από εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφαγα και εγώ άκυρο για το triangle strategy collector από το Public. Ξενέρωμα γιατί είναι φοβερή έκδοση και δείχνει και πολύ καλό game. Τώρα να δούμε μήπως βρω τίποτα από amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, NickTG είπε

Αν τυχόν έχει κανείς έξτρα παραγγελία για τη limited του Triangle Strategy ας στείλει ένα PM γιατί το Public αποφάσισε ότι δεν έχει κομμάτια. 

Την έφαγα κι εγώ. Κύριοι το Public. Μας έφτιαξαν πάλι τους ευχαριστούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια από τα ίδια! Κρίμα και είχα κουρδιστεί να τα σκάσω!

Πάντως επρεπε νωρίτερα να κανουν έλεγχο διαθεσιμότητας και να ενημερώσουν..Τώρα αντε να βρεις διαθεσιμες για πώληση....

Επαγγελματισμός πάνω από όλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το είδα έκανα προπαραγγελία. Αν το είχα δει νωρίτερα προφανώς και θα το είχα παραγγείλει κατευθείαν. Δυστυχώς όμως (για εμένα) έχω και άλλα πράγματα/δουλειές και δεν γίνεται να είμαι συνέχεια στο κάθε Public και στο κάθε Πλαίσιο για να δω πότε θα ανοίξουν οι προπαραγγελίες και ποιο κατάστημα εν τέλη θα φέρει την τάδε συλλεκτική. Κρίμα πάντως γιατί είναι τούμπανο η συγκεκριμένη. 

Ελπίζω να μην φάμε καμιά ξενέρα και με την συλλεκτική του Rune Factory 5. Από το Public και αυτή κλεισμένη από 2 Φεβρουαρίου.

21 ώρες πριν, rovgio είπε

Εγω έκανα προπαραγγελια 2/2 κ προς το παρόν δεν μου έχει έρθει κάποιο μήνυμα για ακύρωση, θα δείξει βέβαια γτι το public πλέον δεν το εμπιστεύομαι. Έχω όμως κ ένα preorder καβατζα από amazon uk. Αν έρθουν κ τα 2 πολύ ευχαρίστως να δώσω το 1 σε κάποιον από εδώ. 

Αν σου έρθει εν τέλη και δεν την έχεις κλείσει για κάποιον άλλο, σε παρακαλώ στείλε ένα μήνυμα. Θα σου είμαι πραγματικά υπόχρεος. Και σε ευχαριστώ.

19 ώρες πριν, gust είπε

Μια από τα ίδια! Κρίμα και είχα κουρδιστεί να τα σκάσω!

Πάντως επρεπε νωρίτερα να κανουν έλεγχο διαθεσιμότητας και να ενημερώσουν..Τώρα αντε να βρεις διαθεσιμες για πώληση....

Επαγγελματισμός πάνω από όλα!

Αυτό ακριβώς. Έπρεπε να περάσει σχεδόν μήνας για να δουν αν τελικά μπορούν να εξυπηρετήσουν όλες τις παραγγελίες. Άντε τώρα να βρεις κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...