Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το τερμάτισε η nintendo και γενικα οι ιαπωνες παιδια...

κοβω καφέδες , τυρόπιτες και kinder bueno για να βγω , διοτι ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kραταω splatoon 3 και το kirby το οποιο φαινεται πολυ διασκεδαστικο.

Τα dlc του mk8 φανηκε και σε κανενα αλλον προχειροδουλεια??

Επισης μεγαλη ειδηση το xenoblade τον σεπτεμβρη

Το silksong παλι αφαντο.

Σε γενικες γραμμες ομως πολυ δυνατο direct.

 

Επεξ/σία από dekulinkgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Choronzon είπε

το τερμάτισε η nintendo και γενικα οι ιαπωνες παιδια...

κοβω καφέδες , τυρόπιτες και kinder bueno για να βγω , διοτι ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!

Πάσχα έρχεται.Πρέπει να βγούμε για τα Κάλαντα πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, orionas είπε

Πάσχα έρχεται.Πρέπει να βγούμε για τα Κάλαντα πάλι..

πρώτη φορά θέλει να αγοράσω τόσα πολλά παιχνίδια ! μεγάλη εντύπωση μου κάνει η square , λαμβανει σοβαρά υποψιν το fanbase  ... live alive και front mission remake?  και remaster του chrono cross??  το chrono trigger μενει και τα treasure of the rudras και bahamut lagoon ! μακαρι ρε γαμώτο , μακαρι!!!

έρχεται και το klonoa και πλέον το switch ειναι αντικειμενικα η απολυτη πλατφρομα για 2d και 3d platforms!!

Επεξ/σία από Choronzon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε από όλα αυτό το Direct, αρκετά καλό.

Τα NSW Sports και Mario Strikers δεν είχαν ακουστεί καθόλου σαν φήμες. 

Το Wave Pack για το MK8D είναι προτιμότερο σε σχέση με όσα είχαν ακουστεί. Δεν μου άρεσε που δεν προσφέρει και νέες πίστες, χαρακτήρες. Ουσιαστικά με αυτήν την προσθήκη γίνεται το ultimate MK και αναρωτιέμαι τι ακριβώς σχεδιάζουν για το μέλλον της σειράς.

Ύστατη στιγμή η ανακοίνωση του Χenoblade3. Προτιμούσα ένα Χ2 αλλά εντάξει δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο τους ρε - μπράβο τους. Το direct ήταν απολαυστικότατο και παρόλο που έχω series X για main, η Nintendo είναι η μόνη εταιρεία που μου θυμίζει τι θα πει gaming και πως είναι/ήταν τα παιχνίδια κάποτε.

 

 

Το Switch Sports δε - θα πουλήσει τα κέρατα του - hyped AF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Fire Emblem λοιπόν θα είναι slashάκι... Ξενέρωσα.

Κατά τ' άλλα, μερικά remasters αρχαίων τίτλων που δεν είχα την ευκαιρία να παίξω, Advance Wars (που είχα λιώσει πιτσιρικάς) ❤️ και Triangle Strategy που τα ξέραμε ήδη ότι ήταν due για τον επόμενο μήνα.

Αυτή τη φορά είχε υλικό αλλά προσωπικά έχω μείνει και πιο ευχαριστημένος από direct. Θέμα γούστου βέβαια είναι όλα. :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Choronzon είπε

πρώτη φορά θέλει να αγοράσω τόσα πολλά παιχνίδια ! μεγάλη εντύπωση μου κάνει η square , λαμβανει σοβαρά υποψιν το fanbase  ... live alive και front mission remake?  και remaster του chrono cross??  το chrono trigger μενει και τα treasure of the rudras και bahamut lagoon ! μακαρι ρε γαμώτο , μακαρι!!!

έρχεται και το klonoa και πλέον το switch ειναι αντικειμενικα η απολυτη πλατφρομα για 2d και 3d platforms!!

Το πρόβλημα είναι ότι μαζί με το backlog αυξάνεται και η wishlist.Ληστεία, δάνειο, Κάλαντα.Κάτι θα σκεφτώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...