Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, orionas είπε

Ευτυχώς που ακύρωσα την προπαραγγελια.Ακόμη θα περίμενα την pokeball.

Μόλις έλαβα email οτι η pokeball θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Αργήσαμε λίγο αλλά τι να κάνουμε έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα.

Τουλάχιστον πήρα και το preorder bonus αλλιώς τσάμπα η αναμονή. 😛

Άντε καλό μας παιχνίδι.

πηρες σουιτς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

πηρες σουιτς?

Ναι πριν κάτι μήνες. Μεταχειρισμένο με ένα θεματάκι το οποίο το οποίο έφτιαξα με ένα ανταλλακτικό και όλα καλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ναι πριν κάτι μήνες. Μεταχειρισμένο με ένα θεματάκι το οποίο το οποίο έφτιαξα με ένα ανταλλακτικό και όλα καλά.

στειλε να σε κανω αντ, ειμαι πλοκ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vaggospro είπε

Μόλις έλαβα email οτι η pokeball θα παρουσιάσει μικρή καθυστέρηση...

Και εμένα με πήραν τηλ. σήμερα για να περάσω να παραλάβω το game αλλά μου είπαν ότι η pokeball δεν έχει έρθει ακόμη. Μέσα στο site, στην εξέλιξη παραγγελιών, εμφανίζει για την pokeball ''εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Τετάρτη 02/02 έως Πέμπτη 03/02''.

Εννοείται θα περιμένω να τα παραλάβω μαζί, δεν την ξαναπατάω όπως με το steelbook του BD/SP που τελικά δεν το είχαν καν περασμένο μέσα στην προπαραγγελία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Και εμένα με πήραν τηλ. σήμερα για να περάσω να παραλάβω το game αλλά μου είπαν ότι η pokeball δεν έχει έρθει ακόμη. Μέσα στο site, στην εξέλιξη παραγγελιών, εμφανίζει για την pokeball ''εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Τετάρτη 02/02 έως Πέμπτη 03/02''.

Εννοείται θα περιμένω να τα παραλάβω μαζί, δεν την ξαναπατάω όπως με το steelbook του BD/SP που τελικά δεν το είχαν καν περασμένο μέσα στην προπαραγγελία μου.

Τα ίδια και εδώ αλλα αν δεν παραλάβουμε το παιχνίδι σε 5 μέρες θα ακυρωθεί η παραγγελία του, (τουλάχιστον για μένα που ειναι αντικαταβολή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, stafftw είπε

Αναμένουμε ανάλυση @mansa2k

H οικονομική ανάλυση μεταφέρθηκε μόνιμα στο θέμα Οικονομικά Νέα της Βιομηχανίας. Ταιριάζει καλύτερα μιας και παλιότερα υπήρξαν και κάποια "παράπονα" ώστε να επικεντρώνεται το θέμα του NSW περισσότερο στα παιχνίδια κάτι που συμμερίζομαι. 

Επεξ/σία από mansa2k
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, FromDusk_TillDawn είπε

Ενα ενα κάστρο πεφτει 

 

IMG_20220203_111208.jpg

Οι μόνοι αντίπαλοι πια είναι PS2/NDS. Με Metroid Prime 4, κάνα νέο Pokemon βασισμένο στο στυλ του PLA και Botw 2 (και ότι άλλο μπορεί να ετοιμάζουν) θα γράψει όντως ιστορία όσον αφορά τις πωλήσεις και τη πληρότητα στο φάσμα των παιχνιδιών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Οι μόνοι αντίπαλοι πια είναι PS2/NDS. Με Metroid Prime 4, κάνα νέο Pokemon βασισμένο στο στυλ του PLA και Botw 2 (και ότι άλλο μπορεί να ετοιμάζουν) θα γράψει όντως ιστορία όσον αφορά τις πωλήσεις και τη πληρότητα στο φάσμα των παιχνιδιών.

Αμα το ps2 δεν τσιπαριζοταν πριν καλα καλα βγαλουν τη ζελατινα θα το ειχε περασει ηδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, FromDusk_TillDawn είπε

Αμα το ps2 δεν τσιπαριζοταν πριν καλα καλα βγαλουν τη ζελατινα θα το ειχε περασει ηδη.

Προφανώς άμα αναλογιστείς πως το best selling game είναι το GT3 με 15μ πωλήσεις και η κονσόλα να έχει πουλήσει πάνω από 155μ σε 13 ΧΡΟΝΙΑ ζωής (όπως και το NDS στο περίπου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, vaggospro είπε

Τα ίδια και εδώ αλλα αν δεν παραλάβουμε το παιχνίδι σε 5 μέρες θα ακυρωθεί η παραγγελία του, (τουλάχιστον για μένα που ειναι αντικαταβολή)

Update: Ήρθε και η Pokeball αλλα δεν μου άρεσε, αν την θέλει κάποιος ας στείλει pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα σήμερα τελικά. Ήρθε μήνυμα το πρωί ότι έχουν και την Pokeball οπότε πέρασα από το κατάστημα και τα παρέλαβα.

Άντε, καλόπαιχτο παίδες. Ακούω γενικά πολύ καλά σχόλια. Παιχνίδι του 8 με 9. Άντε να δούμε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...