Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για να φυγουμε και λιγο απο τα Pokemon, εχει ασχοληθει καποιος με τα προηγουμενα να μας πει μια γνωμη;

https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-rune-factory-5-limited-edition/prod14317724pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Balantakos είπε

 

Τα γραφικά δεν είναι το δυνατό του σημείο όντως αλλά φαίνεται πολύ όμορφο, δε ξέρω γιατί τόσος ντόρος και hate γύρο απ αυτό το θέμα. Στα τρέιλερ φαινόταν μακράν χειρότερο (ίσως και γι αυτό να μην απογοητεύτηκα), έβαλε το χέρι της και η Monolith (zelda botw, warface κτλπ) και επίσης για την ώρα το έχω παίξει μόνο σε handheld και έχω να πω 6/10 γραφικά = playable 😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επομενο παιχνιδι της yacht club games το οποιο φαινεται υπεροχο και βγαζει vibes gameboy,κατι που εχουν αναφερει και οι ιδιοι.Βεβαια το παραδοξο ειναι οτι το βγαλανε kickstarter ενω φαινεται ετοιμο.Ασε που δεν θεωρειται πλεον μικρο studio για να εχουν θεμα με τα λεφτα.

Πιασανε το στοχο παντως.Ειναι για κυκλοφορια τον δεκεμβρη του 23.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Το επομενο παιχνιδι της yacht club games το οποιο φαινεται υπεροχο και βγαζει vibes gameboy,κατι που εχουν αναφερει και οι ιδιοι.Βεβαια το παραδοξο ειναι οτι το βγαλανε kickstarter ενω φαινεται ετοιμο.Ασε που δεν θεωρειται πλεον μικρο studio για να εχουν θεμα με τα λεφτα.

Πιασανε το στοχο παντως.Ειναι για κυκλοφορια τον δεκεμβρη του 23.

 

Το ειδα .. αυτοί δεν ειναι που κανανε το shovel knight??

Οντως λιγο κουλό το θεμα με τα χρήματα αλλα οκ, ωραίο φαινεται παντως το παιχνίδι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Το ειδα .. αυτοί δεν ειναι που κανανε το shovel knight??

Οντως λιγο κουλό το θεμα με τα χρήματα αλλα οκ, ωραίο φαινεται παντως το παιχνίδι 

Nαι οι ιδιοι.Δεν ειναι πως εχουν και αναγκη.Εγω προσωπικα δεν το εκανα backed αλλα θα αγοραστει σιγουρα το παιχνιδι οταν με το καλο βγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αργήσαμε λίγο αλλά τι να κάνουμε έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα.

Τουλάχιστον πήρα και το preorder bonus αλλιώς τσάμπα η αναμονή. 😛

Άντε καλό μας παιχνίδι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά λίγη βοήθεια, έκανα παραγγελία το Arceus από το γνωστό πορτοκαλί μαγαζι που αφήνει και την pokeball, δεν κράτησα ο βλάκας screenshot από την περιγραφή, υπάρχει περίπτωση κάποιος να έχει screenshot από την περιγραφή που δίνει την pokeball ώστε να τους το στείλω ; Άντε ρε παιδιά γιατί κοιτάνε να μου το φάνε. Και όχι στις παραγγελίες δεν υπάρχει σαν 0,01 η pokeball.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, christos_75 είπε

για να φυγουμε και λιγο απο τα Pokemon, εχει ασχοληθει καποιος με τα προηγουμενα να μας πει μια γνωμη;

https://www.public.gr/product/nintendo-switch-game-rune-factory-5-limited-edition/prod14317724pp/

Είχα λιώσει στο 3ds με το 4. Είναι ουσιαστικά harvest moon με dungeons και αν δεν κάνω λάθος είναι από το ίδιο στούντιο/δημιουργούς. Rpg farming dungeons και ωραία ιστορία. Έχει αρκετά το στοιχείο του adventure και έτσι σπάει την μονοτονία του farming σε περίπτωση που απασχολεί κάποιον αυτό το κομμάτι.

Αγόρασα και την σπέσιαλ έκδοση του 4 όταν είχε βγει στο switch, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο για τα λεφτά του αν είσαι ουδέτερος. Δες και ένα review στο youtube απο την special έκδοση του 4 στο youtube γιατί το ίδιο κουτί/πράγματα περιέχει και το 5.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dev1l είπε

Παιδιά λίγη βοήθεια, έκανα παραγγελία το Arceus από το γνωστό πορτοκαλί μαγαζι που αφήνει και την pokeball, δεν κράτησα ο βλάκας screenshot από την περιγραφή, υπάρχει περίπτωση κάποιος να έχει screenshot από την περιγραφή που δίνει την pokeball ώστε να τους το στείλω ; Άντε ρε παιδιά γιατί κοιτάνε να μου το φάνε. Και όχι στις παραγγελίες δεν υπάρχει σαν 0,01 η pokeball.

Δεν έχω δυστηχώς, νομίζω κάποιος το είχε ανεβάσε εδώ, εντωμεταξύ εμένα ήρθε το παιχνίδι αλλα η pokeball ακόμα όχι, θα περιμένω να τα παραλάβω μαζί να είμαι σίγουρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Δεν έχω δυστηχώς, νομίζω κάποιος το είχε ανεβάσε εδώ, εντωμεταξύ εμένα ήρθε το παιχνίδι αλλα η pokeball ακόμα όχι, θα περιμένω να τα παραλάβω μαζί να είμαι σίγουρος..

Εμένα ήρθε το παιχνίδι αλλά πουθενά ενημέρωση για την pokeball και όταν τους έστειλα μήνυμα και τους εξήγησα μου είπαν θα το προωθήσουν στο αρμόδιο τμήμα… δηλαδή μπορούσα να το πάρω και πιο φθηνά από άλλου χωρίς το preorder bonus αλλά επέλεξα το μαγαζι για το bonus. Έκανα το preorder και τώρα τίποτα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Εμένα ήρθε το παιχνίδι αλλά πουθενά ενημέρωση για την pokeball και όταν τους έστειλα μήνυμα και τους εξήγησα μου είπαν θα το προωθήσουν στο αρμόδιο τμήμα… δηλαδή μπορούσα να το πάρω και πιο φθηνά από άλλου χωρίς το preorder bonus αλλά επέλεξα το μαγαζι για το bonus. Έκανα το preorder και τώρα τίποτα ;

Δεν έπρεπε να παραλάβεις πριν δεις το preorder bonus στις παραγγελίες σου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, vaggospro είπε

Δεν έπρεπε να παραλάβεις πριν δεις το preorder bonus στις παραγγελίες σου 

Ευτυχώς που ακύρωσα την προπαραγγελια.Ακόμη θα περίμενα την pokeball.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...