Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αχα, μου ήρθε SMS για νέα καταχώρηση παραγγελίας στα public. Είναι το preorder bonus.

Τετάρτη με Πέμπτη λέει θα το παραλάβω.

Εντωμεταξύ η παραγγελία για το παιχνίδι δεν γράφει ημερομηνία. 😛

42 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Έπαιξα λίγο Pokemon Arceus Legends, εντάξει σίγουρα ακόμα μαθαίνω τον χειρισμό, είναι σαφώς πιο πολύπλοκος και realtime από τον εντελώς απλοϊκό των παλαιών. Μέχρι στιγμής μου αρέσει, εντελώς διαφορετικό!

Δεν έχω διαβάσει τίποτα και δεν έχω δει κανένα spoiler πέραν αυτού που ξέφυγε σε ένα μέλος καμία 10ρια σελίδες πιο πίσω εδώ σχετικά με τα starters...

Εγώ ήμουν αυτός με το spoiler. 😐

 

Τελικά υπάρχει κανείς που δεν θέλει το steelbook; 😛

 

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Εγώ, 50 ευρά 😎

Ντάξει ρε φίλε, είπαμε λίγο να μας τον ακουμπήσεις αλλά βάλε λίγο βαζελίνη να πούμε. :l

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ευτυχώς το έλαβα πολύ γρήγορα το παιχνίδι μαζί με το steelbook, ελπίζω αύριο να το παίξω! Ελπίζω να το πάρετε όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, KaRouLi είπε

Εγώ ευτυχώς το έλαβα πολύ γρήγορα το παιχνίδι μαζί με το steelbook, ελπίζω αύριο να το παίξω! Ελπίζω να το πάρετε όσο πιο γρήγορα γίνεται.

Ο χρόνος είναι spoil, βιαστείτε!

ΥΓ: Το hisuian garurumon γ*****

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Ο χρόνος είναι spoil, βιαστείτε!

ΥΓ: Το hisuian garurumon γ*****

Κάτσε έχουμε και digimon τώρα μέσα στο game; 😛

Αυτό δεν είναι spoil δηλαδή; 😛

Όπως έγραψα πριν μάλλον για Τετάρτη - Πέμπτη πάνε οι παραγγελίες από public.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως καλή φάση. Υποτίθεται κάνεις preorder για να έχεις το game πρώτος και εν τέλη το παίρνουμε μετά από μία εβδομάδα (και αν). Α ρε αθάνατο ελληνικό εμπόριο!🤣

Επεξ/σία από maniacos93
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θα το εθετα έτσι γιατί για να το έχεις πρώτος εξαρτάται και από άλλους παράγοντες. Θα το εθετα ότι το κάνεις pre order για να το προλάβεις σε περίπτωση σαν και αυτή που ενδέχεται η ζήτηση να είναι πολύ μεγαλύτερη της προσφοράς και να το έχεις σίγουρα. pre order έχουν νόημα σε συλλεκτική, σε τίτλο με pre order item κτλ

Όπως δείχνουν τα πράγματα ακόμα και οι επόμενες παραλαβές δεν θα προλάβουν να βγουν στο ράφι. Η καθυστέρηση του να παραδώσει το πορτοκαλί κατάστημα τις προοαραγγελιες του ανέβασε στο διπλό την ζήτηση, και η τιμή στα σκρουτζομαγαζα πήρε την ανιούσα. Μεγάλο ρόλο έπαιξε και οι θετικές βαθμολογίες αλλά και ότι μιλάμε για ένα καλό παιχνίδι αν όχι το καλύτερο pokemon των τελευταίων χρόνων. 

 

Χωρίς να θέλω να υπερβάλλω η όλη φάση μου θύμισε λανσάρισματα άλλων εποχών 

Επεξ/σία από christos_75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το πολυπόθητο SMS παιδιά. Έτοιμο για παραλαβή.

Δυστυχώς το preorder bonus σαν παραγγελία δεν γράφει ότι είναι έτοιμο.

Δεν ξέρω αν θα προλάβω να πάω σήμερα πριν τη δουλειά για να ενημερώσω τους υπόλοιπους τι έγινε και με το preorder bonus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Soler777 είπε

Εχω να αγορασω πολλα χρονια κονσολα nintendo και σκεφτομαι να τσιμπησω ενα σουιτς,βγαζει ακομα ιδιετερα παιχνιδια η nintendo οπως το body harvest η ουτε καν;

Πού να την βρει την πρωτοτυπία η Νιντέντο;Μας έχει ταράξει στο ΣουπερΝτούπερHD 8Κ, στα 240 hz και στους 128 πύρηνους επεξεργαστές.Φρου-φρου και αρώματα είναι μόνο.Παλιομάγαζο.

Επεξ/σία από orionas
Πρόσθεση λέξης
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Ντάξει ρε φίλε, είπαμε λίγο να μας τον ακουμπήσεις αλλά βάλε λίγο βαζελίνη να πούμε. :l

Ολα τα οχι εχουν την τιμη τους. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ήρθε το πολυπόθητο SMS παιδιά. Έτοιμο για παραλαβή.

Δυστυχώς το preorder bonus σαν παραγγελία δεν γράφει ότι είναι έτοιμο.

Δεν ξέρω αν θα προλάβω να πάω σήμερα πριν τη δουλειά για να ενημερώσω τους υπόλοιπους τι έγινε και με το preorder bonus.

Καλημερα , καλο μηνα !!Εμενα απο public μου ηρθαν μηνυματα και για το παιχνιδι και για το pre order bonus οτι ειναι ετοιμα για παραλαβη !

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, johnny77 είπε

Καλημερα , καλο μηνα !!Εμενα απο public μου ηρθαν μηνυματα και για το παιχνιδι και για το pre order bonus οτι ειναι ετοιμα για παραλαβη !

 

Σε ποιο κατάστημα αν επιτρέπεται; Εγώ το έχω στο Mall είναι η αλήθεια και ακόμη δυστυχώς τίποτα για το preorder bonus, στο site επίσης δεν γράφει ότι είναι έτοιμο για παραλαβή.

Καλό μήνα.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Σε ποιο κατάστημα αν επιτρέπεται; Εγώ το έχω στο Mall είναι η αλήθεια και ακόμη δυστυχώς τίποτα για το preorder bonus, στο site επίσης δεν γράφει ότι είναι έτοιμο για παραλαβή.

Καλό μήνα.

Κορυδαλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, johnny77 είπε

Καλημερα , καλο μηνα !!Εμενα απο public μου ηρθαν μηνυματα και για το παιχνιδι και για το pre order bonus οτι ειναι ετοιμα για παραλαβη !

Επιβεβαιώνω από κατάστημα Νέας Ερυθραίας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...