Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Styl7 είπε

Είναι διαθέσιμο μόνο για παραγγελία(όχι για παραλαβή από κατάστημα) οπότε +3 τα μεταφορικά. Έρχεται σίγουρα σε 24 ώρες;

Αν όχι 24 ώρες, το πολύ 2-3 ημέρες να πάρει η αποστολή ανάλογα και που βρίσκεσαι. Δεν είναι τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Styl7 είπε

Είναι διαθέσιμο μόνο για παραγγελία(όχι για παραλαβή από κατάστημα) οπότε +3 τα μεταφορικά. Έρχεται σίγουρα σε 24 ώρες;

Μπορείς να μιλήσεις και τηλεφωνικά μαζί τους για παραπάνω πληροφορίες αύριο.

Αλλιώς το έχει και ο Γερμανός,και λογικά και τις επόμενες μέρες θα δεις και καταστήματα στο σκρουτζ

https://www.germanos.gr/product/gaming/games/nintendo-switch-games/pokemon-legends-arceus-nintendo-switch/?productId=20406507

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλημέρα είναι κάποιος απο λάρισα να έχει παραλάβει απο πλαίσιο το arceus εμενα μ ρθαν μνμτα για 29 και δεν εχω κάποια ενημερωση κ η μεταφορικη δεν απανταει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση τα Public. :(

Δουλεύω και μεσημέρι αυτή την εβδομάδα οπότε χλωμό το βλέπω εγώ να το παίρνω σήμερα. Καλά με πάει...

 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση τα Public. :(

Δουλεύω και μεσημέρι αυτή την εβδομάδα οπότε χλωμό το βλέπω εγώ να το παίρνω σήμερα. Καλά με πάει...

 

Μια απ τα ιδια κι εδω.. Μετα τα πρωτα mail , αφαντο το public.. Σε εκτεταμενη αναζητηση λεει στο site...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ίδια και σε εμένα. Είχα την ελπίδα να το παραλάβω σήμερα από το κατάστημα αλλά ακόμα δεν υπάρχει ενημέρωση.

Από την Παρασκευή 28/1 είναι στην παρακάτω κατάσταση:

image.png.e4f7f0cd75924db44ed7298ccfc0784e.png

Επεξ/σία από Mike_Ax.
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είχα βρει το steelbook στο πρώτο batch και ήθελα λίγο περισσότερο την pokeball...

Καταραμένο Amazon που δεν το έστελνες εδώ. :(

Μας τα χάλασε και ο χιονιάς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μεθαύριο (02/02) έρχεται από το Πλαίσιο. Με πήραν και τηλέφωνο και με ενημέρωσαν κιόλας. Μπράβο τους για την συνεχή ενημέρωση. Σε αντίθεση το Public είναι ακόμη σε αναζήτηση προϊόντος από 28/01 όπως γράφτηκε και νωρίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να αγορασω πολλα χρονια κονσολα nintendo και σκεφτομαι να τσιμπησω ενα σουιτς,βγαζει ακομα ιδιετερα παιχνιδια η nintendo οπως το body harvest η ουτε καν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έπαιξα λίγο Pokemon Arceus Legends, εντάξει σίγουρα ακόμα μαθαίνω τον χειρισμό, είναι σαφώς πιο πολύπλοκος και realtime από τον εντελώς απλοϊκό των παλαιών. Μέχρι στιγμής μου αρέσει, εντελώς διαφορετικό!

Δεν έχω διαβάσει τίποτα και δεν έχω δει κανένα spoiler πέραν αυτού που ξέφυγε σε ένα μέλος καμία 10ρια σελίδες πιο πίσω εδώ σχετικά με τα starters...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeorgeMan είπε

Έπαιξα λίγο Pokemon Arceus Legends, εντάξει σίγουρα ακόμα μαθαίνω τον χειρισμό, είναι σαφώς πιο πολύπλοκος και realtime από τον εντελώς απλοϊκό των παλαιών. Μέχρι στιγμής μου αρέσει, εντελώς διαφορετικό!

Δεν έχω διαβάσει τίποτα και δεν έχω δει κανένα spoiler πέραν αυτού που ξέφυγε σε ένα μέλος καμία 10ρια σελίδες πιο πίσω εδώ σχετικά με τα starters...

Αλήθεια; Που να μάθεις οτι:

Spoiler

Δεν έχω ιδέα τι γίνεται στο παιχνίδι

Ξέρουμε αν προβλέπονται DLC για το Pokemon όπως π.χ είχαν στο Animal Crossing; Πήρα Animal Crossing και SMTV πρόσφατα, και τα έχω backlog, οπότε αν προβλέπονται DLC να το αφήσω το Pokemon για τώρα, γιατι αν το πάρω θα το βάλω μπροστά στη λίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...