Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Παντως διαβαζοντας τα τελευταια μηνυματα σχετικα με το pokemon και την καθυστερηση του(σας νιωθω παντως καθως ολοι το εχουμε περασει) παντα λεω τελος απο εδω και περα μονο ψηφιακα.Εχεις το game day οne και τελος.Βεβαια δεν το εχω κανει ποτε 😂 .Παντα βρισκω το game πιο φθηνα απο skroutzoμαγαζο σε σχεση με το shop της καθε κονσολας.Χαρακτηριστικο παραδειγμα το elden ring που το προπαραγγειλα 10 ευρω φθηνοτερο.

 

Καλά σε πάει δηλαδή το digital only. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Παντως διαβαζοντας τα τελευταια μηνυματα σχετικα με το pokemon και την καθυστερηση του(σας νιωθω παντως καθως ολοι το εχουμε περασει) παντα λεω τελος απο εδω και περα μονο ψηφιακα.Εχεις το game day οne και τελος.Βεβαια δεν το εχω κανει ποτε 😂 .Παντα βρισκω το game πιο φθηνα απο skroutzoμαγαζο σε σχεση με το shop της καθε κονσολας.Χαρακτηριστικο παραδειγμα το elden ring που το προπαραγγειλα 10 ευρω φθηνοτερο.

 

Εντωμεταξύ πάντα προτιμώ  physical copy λόγω ότι μπορείς να τα πουλήσεις στο μέλλον .Καμία φορά κιόλας κράζω τα digital.

Και μια αγγελία όμως όλα αυτά τα χρόνια δεν έχω βάλει 😂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dekulinkgr είπε

Παντως διαβαζοντας τα τελευταια μηνυματα σχετικα με το pokemon και την καθυστερηση του(σας νιωθω παντως καθως ολοι το εχουμε περασει) παντα λεω τελος απο εδω και περα μονο ψηφιακα.Εχεις το game day οne και τελος.Βεβαια δεν το εχω κανει ποτε 😂 .Παντα βρισκω το game πιο φθηνα απο skroutzoμαγαζο σε σχεση με το shop της καθε κονσολας.Χαρακτηριστικο παραδειγμα το elden ring που το προπαραγγειλα 10 ευρω φθηνοτερο.

 

Εεε καλά, το backlog ολονών μας είναι τόσο μεγάλο που και καθυστέρηση 5 χρόνια να έχει πάλι θα έχουμε κάτι να παίξουμε. Τέλος πάντων, δεν έγινε και τίποτα να περιμένουμε 3-4 ημέρες παραπάνω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάποιος που παρέλαβε σήμερα, ξέρει τι παίζει με τα codes για τα costumes; Διάβασα ότι στο public τα έστελναν με email, στο πλαίσιο δεν έστειλαν κάτι προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Pandemonios είπε

Παιδιά κάποιος που παρέλαβε σήμερα, ξέρει τι παίζει με τα codes για τα costumes; Διάβασα ότι στο public τα έστελναν με email, στο πλαίσιο δεν έστειλαν κάτι προς το παρόν.

Εμένα μου έστειλαν με email από πλαίσιο σήμερα χωρίς να έχω παραλάβει λόγω επαρχίας ακόμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pandemonios είπε

Παιδιά κάποιος που παρέλαβε σήμερα, ξέρει τι παίζει με τα codes για τα costumes; Διάβασα ότι στο public τα έστελναν με email, στο πλαίσιο δεν έστειλαν κάτι προς το παρόν.

Στέλνουν κανονικότατα, και συγκριτικά με το απλό email του Public, το Πλαίσιο είναι έτη φωτός μπροστά όσον αφορά τις οδηγίες ενεργοποίησης.

Public: 

Spoiler

1389329267_CapturePublic.JPG.e3d27713b7097c287ed2627050f4c885.JPG

Πλαίσιο:

Spoiler

Capture.JPG.2f2ea027b8bf3b18390051d9e62623a4.JPG

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά όσοι πήρατε το game + steelbook από το πλαίσιο σήμερα. Στο mail της παραγγελίας έλεγε κάτι για steelbook;

Με ρώτησε ένας φίλος μου επειδή δεν βλέπει κάτι για steelbook, οπότε μήπως το ακυρώσει και το πάρει digital (προφανώς το θυμήθηκε αργά σήμερα αλλιώς θα είχε ρωτήσει στο chat του Facebook για την παραγγελία).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Παιδιά όσοι πήρατε το game + steelbook από το πλαίσιο σήμερα. Στο mail της παραγγελίας έλεγε κάτι για steelbook;

Με ρώτησε ένας φίλος μου επειδή δεν βλέπει κάτι για steelbook, οπότε μήπως το ακυρώσει και το πάρει digital (προφανώς το θυμήθηκε αργά σήμερα αλλιώς θα είχε ρωτήσει στο chat του Facebook για την παραγγελία).

Στο email έχουν χρεωμένο ένα επιπλέον προϊόν, εκτός του game, 0.01 ευρώ. Όπως γράφτηκε και νωρίτερα, λογικά είναι το steelbook και το χρεώνουν έτσι για καλύτερο tracking. Αν όντως κάποιος το πήρε σήμερα, ας ενημερώσει πάντως για σιγουριά.

Aυτό εννοώ:

Spoiler

Capture.JPG.f4253fffd1d4d68494efba85f3cd20dd.JPG

 

Επεξ/σία από maniacos93
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Στο email έχουν χρεωμένο ένα επιπλέον προϊόν, εκτός του game, 0.01 ευρώ. Όπως γράφτηκε και νωρίτερα, λογικά είναι το steelbook και το χρεώνουν έτσι για καλύτερο tracking. Αν όντως κάποιος το πήρε σήμερα, ας ενημερώσει πάντως για σιγουριά.

Aυτό εννοώ:

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Capture.JPG.f4253fffd1d4d68494efba85f3cd20dd.JPG

 

Confirm. Έτσι ήταν σε εμένα, με ένα έξτρα προϊόν.

Επεξ/σία από Pandemonios
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vaggospro είπε

Σε εμένα που πήρα απο Public δεν έχει κάτι τέτοιο

Για το Πλαίσιο γράφουμε, όχι για το Public. To Public σου στέλνει ούτως ή άλλος email που αναφέρει το preorder δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα που μπορώ να πάρω το Pokemon Legends Arceus; Δυστυχως άργησα για τα pre-order bonus αλλα ούτε το παιχνίδι δεν το βρίσκω πουθενά.

Στο γαλλικό amazon το βρήκα στα 50 ευρώ αλλα δεν ξέρω αν θελω να περιμένω τόσο

Edit: στον Κωτσόβολο είδα ότι ήταν διαθέσιμο αλλά μόλις μπηκα να το παραγγείλω λεει μη διαθεσιμο..

Επεξ/σία από Styl7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Styl7 είπε

Τώρα που μπορώ να πάρω το Pokemon Legends Arceus;

https://www.kotsovolos.gr/gaming-gadgets/nintendo-switch/games-nintendo-switch/233302-game-pokemon-legends-arceus-sw

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Είναι διαθέσιμο μόνο για παραγγελία(όχι για παραλαβή από κατάστημα) οπότε +3 τα μεταφορικά. Έρχεται σίγουρα σε 24 ώρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...