Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Ρε φίλε μπήκα να σχολιάσω πως έχει γεμίσει όλο το net με spoils και δε ξέρεις τι να πρωτοκλείσεις για να τα αποφύγουμε ως τη δευτέρα τρίτη και κάνετε και εδώ??Είμαστε σοβαροί? Ας μπει ένας admin να τους ελεγξεί..

Βλεπεις κανενα spoil που δεν βλεπω εγω? για τα ποκεμον? σιγα το πραγμα, χαλαρωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Ρε φίλε μπήκα να σχολιάσω πως έχει γεμίσει όλο το net με spoils και δε ξέρεις τι να πρωτοκλείσεις για να τα αποφύγουμε ως τη δευτέρα τρίτη και κάνετε και εδώ??Είμαστε σοβαροί? Ας μπει ένας admin να τους ελεγξεί..

Τι spoil έκανε ο άνθρωπος ρε; Που είπε ότι έχει 242 entries το Pokedex;;; Χαλαρώστε λίγο, δεν είναι καν spoiler αυτό. Αν είναι να μην σε πούμε ούτε πως λέγεται το game, κατευθείαν την ημέρα της κυκλοφορίας να το δεις γραμμένο. 😂😂

12 λεπτά πριν, christos_75 είπε

ποσο κ@λο μπορει να τα κανει τελικα μια αλυσιδα σε ενα pre order;

στελνουν μειλ απο το Public για steelbook δωρο, ενω εννουν poke ball- cartridge holder.

στελνουν τον κωδικο για την στολη στο mail χωρις το παιχνιδι και χωρις να ενημερωσουν με οδηγιες.

 

  1. Launch the game.
  2. Select Mystery Gift on the X menu.
  3. Select Get via Internet to connect to the internet.

  4 .Enter your code. (The gift arrives in your game and is saved automatically)

 

 

Και εμένα ήρθε μήνυμα από Public για Steelbook ενώ το προπαρήγγειλα μαζί με το Cartridge Holder από της 14 Δεκεμβρίου. Θα τους πάρει ο διάολος αν στείλουν Steelbook. Αρκετή υπομονή κάναμε με τις μεγάλες αλυσίδες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Τι spoil έκανε ο άνθρωπος ρε; Που είπε ότι έχει 242 entries το Pokedex;;; Χαλαρώστε λίγο, δεν είναι καν spoiler αυτό. Αν είναι να μην σε πούμε ούτε πως λέγεται το game, κατευθείαν την ημέρα της κυκλοφορίας να το δεις γραμμένο. 😂😂

Και εμένα ήρθε μήνυμα από Public για Steelbook ενώ το προπαρήγγειλα μαζί με το Cartridge Holder από της 14 Δεκεμβρίου. Θα τους πάρει ο διάολος αν στείλουν Steelbook. Αρκετή υπομονή κάναμε με τις μεγάλες αλυσίδες.

Και ο άλλος είπε για τα starters, δεν ήταν κάτι τρελό σαν σπόιλ αυτό αλλά θέλω να αποφύγω τα χειρότερα..

 

Όσον αφορά το mail απ τα public, και μένα μου ήρθε και λέει στην αρχή για steelbook και μετά για τη pokeball, λογικά έγινε autogenerated και αντί για preorder bonus μπήκε αυτόματα η λέξη steelbook. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε πότε όμως θα παραλάβουμε το preorder bonus. Είναι και αυτό ένα θέμα...

Λέτε να παραλάβουμε αύριο όσοι το βάλαμε για παραλαβή από κατάστημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Να δούμε πότε όμως θα παραλάβουμε το preorder bonus. Είναι και αυτό ένα θέμα...

Λέτε να παραλάβουμε αύριο όσοι το βάλαμε για παραλαβή από κατάστημα;

Και εγώ έχω βάλει παραλαβή από το κατάστημα. Ελπίζω αύριο να το έχουν. Για το preorder bonus δεν γνωρίζω πότε έρχονται. Μακάρι μέσα στην επόμενη εβδομάδα να έρθει και αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Μου στειλε mail μύνημα στο viber το πλαίσιο οτι θα μου το στείλουν αύριο πρωί! 

 

Ωπ ωραίος. Με δική τους μεταφορική έρχεται όποτε θα το παραλάβεις αύριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Ωπ ωραίος. Με δική τους μεταφορική έρχεται όποτε θα το παραλάβεις αύριο;

Ναι, γενικά το πλαίσιο είναι τέρμα γρήγορο με τις παραδώσεις. Επίσης πήρα κ άλλο μήνυμα από public και ίσως το φέρουν κ αυτοί αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Ναι, γενικά το πλαίσιο είναι τέρμα γρήγορο με τις παραδώσεις. Επίσης πήρα κ άλλο μήνυμα από public και ίσως το φέρουν κ αυτοί αύριο.

Ωραίος, θα σου δώσουν και το steelbook μαζί ή αυτό πάει για άλλη μέρα όπως και στα public;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ωραίος, θα σου δώσουν και το steelbook μαζί ή αυτό πάει για άλλη μέρα όπως και στα public;

Με τη Shinning pearl με πήραν τηλέφωνο 1 μήνα μετά για το figurine αλλά τότε υπήρχε καθυστέρηση γενική. Τώρα υποθέτω θα το δώσουν μαζί, θα δείξει.

 

5 λεπτά πριν, radpilot είπε

Το εντόπισε κανείς σε φυσικό κατάστημα σήμερα;

Φίλος που μένει Αθήνα κέντρο το πήρε ήδη από φυσικό κατάστημα, δε ρώτησα από που αλλά υπάρχει σίγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...