Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, vasilisga είπε

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η δημοσκόπηση σε χαροποιει τόσο...

Γτ να μη με χαροποιεί το οτι developers δείχνουν ενδιαφέρον για το NSW δλδ??

Επεξ/σία από mAs_81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Γτ να μη με χαροποιεί το οτι developers δείχνουν ενδιαφέρον για το NSW δλδ??

Γιατί να μη δείχνουν;

Το ότι ασχολούνται περισσότερο με κονσόλες προηγούμενης γενιάς εμένα προσωπικά με απογοητεύει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Γτ να μη με χαροποιεί το οτι developers δείχνουν ενδιαφέρον για το NSW δλδ??

Η κονσόλα κοντεύει τα 110μύρια σε πωλήσεις ,γιατί να μην υπάρχει ενδιαφέρον από developers ειδικά σε indie μεριά(γιαυτό και τα ποσοστά για pc είναι τόσο ψηλά)?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 χρονια gamer και με νικησε το pokemon briliant diamond δεν μπορεσα να νικησω την Cynthia αφου παιδευτηκα για κανα 3 ωρο το παρατησα. Δεν ξερω γιατι αλλα ειναι το πρωτο παιχνιδι poekmon που εκανε να βαρεθω. Μου φανηκε λιγο πιο αργο απο τα υπολοιπα ισως φταιει οτι το επαιξα docked και χαανει την μαγεια του δεν ξερω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα βρε παιδια το αντίθετο , αν διαβάσετε το άρθρο λεει ακομα καλύτερα οτι το ενδιαφέρον απο πολλούς ειδικά και indie developers οπως αναφέρετε ειναι ακομα πιο υψηλο

Αναφορά σε κείμενο

When asked more vaguely 'which platforms interest you as a developer right now' the result is even better, with Switch in 3rd (behind PC and PS5) on 39%.

…και αυτο,οπως ειπα και στο αρχικό ποστ μου,ειναι win για μενα 

..δεν ειναι αναγκαίο να κανει σε όλους την ίδια εντύπωση το κάθε άρθρο 

👍🏼

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, lak10 είπε

25 χρονια gamer και με νικησε το pokemon briliant diamond δεν μπορεσα να νικησω την Cynthia αφου παιδευτηκα για κανα 3 ωρο το παρατησα. Δεν ξερω γιατι αλλα ειναι το πρωτο παιχνιδι poekmon που εκανε να βαρεθω. Μου φανηκε λιγο πιο αργο απο τα υπολοιπα ισως φταιει οτι το επαιξα docked και χαανει την μαγεια του δεν ξερω

Η cynthia είναι όντως μπελάς αν δεν είσαι competitive player. Όσον αφορά τις bdsp, η 4η γεννιά έχει αργό ρυθμό και αν και την αγαπώ δε τ αγόρασα, δοκίμασα τη BP στο pc και ήταν ότι ακριβώς περίμενα και το παράτησα μετά από κάποιες ώρες.

Αναμένουμε Legend Arceus προσπαθώντας με νύχια και με δόντια να αποφύγουμε τα spoils (και δε θα λεγα οτι το καταφέρνω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα must play παιχνίδια του switch για αυτόν ?? Είμαι ανοιχτός σε όλα τα είδη. 

ΥΓ. Εχω fire emblem three houses και zelda botw.

Επεξ/σία από adamv123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, adamv123 είπε

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα must play παιχνίδια του switch?? Είμαι ανοιχτός σε όλα τα είδη. 

ΥΓ. Εχω fire emblem three houses και zelda botw.

Super Mario Odyssey. Πολύ fun game με πίστες που έχουν πολύ ζουμί ειδικά αν πας για 100%.

Monster Hunter Rise. Κάψιμο με πολλών ειδών τέρατα, φοβερό περιβάλλον κτλ.

Metroid Dread. Λίγο πιο ειδικό με μελαγχολικό setting. Αν σου αρέσουν τα metroidvania είναι must. 

Link's Awakening. Remake του παλιού. Όχι τόσο open όσο το BotW αλλά για εμένα αξίζει ειδικά αν δεν έπαιξες το original στα 90s.

Αυτά θυμάμαι τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, adamv123 είπε

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα must play παιχνίδια του switch για αυτόν ?? Είμαι ανοιχτός σε όλα τα είδη. 

ΥΓ. Εχω fire emblem three houses και zelda botw.

Αφού έχεις ήδη το botw πρέπει να παίξεις Xenoblade Chronicles.Και μόνο γι' αυτό το παιχνίδι αξίζει να αγοράσεις το Σουίτς.Και Super Mario 3d world.Στο WiiU ήταν απόλαυση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, adamv123 είπε

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα must play παιχνίδια του switch για αυτόν ?? Είμαι ανοιχτός σε όλα τα είδη. 

ΥΓ. Εχω fire emblem three houses και zelda botw.

Monster Hunter XX μιας κ το rise δεν είναι αποκλειστικό 

1.000 ώρες το λιγότερο 

Pokemon sw/sh 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, adamv123 said:

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια είναι τα must play παιχνίδια του switch για αυτόν ?? Είμαι ανοιχτός σε όλα τα είδη. 

ΥΓ. Εχω fire emblem three houses και zelda botw.

Super Smash Bros. Ακόμα και αν δεν παίξεις ποτέ online αξίζει να το δεις.

Mario Kart υποθέτωντας ότι δεν έχεις WiiU.

Fast RMX αν σου αρέσουν τα futuristic racing παιχνίδια που δυστυχώς πλέον δεν υπάρχουν τόσο.

Αν δεν έχεις παίξει τα Bayonetta υπάρχουν και τα 2 και μαζί βλέπεις και το Astral Chain από την ίδια εταιρεία.

Luigi's Mansion 3. Κρίμα που δεν έχουν βγάλει και τα άλλα 2 στο Switch.

Pikmin 3. Αγαπήμενη όλη η σειρά.

Ότι έχει βγει σε Xenoblade. 

Super Mario 3D world και Donkey Kong.

Θα βάλω ακόμα ένα προσωπικό αγαπημένο, West of Loathing. Υπάρχει και σε PC αλλά ο σωστός τρόπος να παιχτεί είναι το Switch.

Και αν σου αρέσει το είδος προφανώς το Animal Crossing.

Έχει και άλλα όμως τελείωσε κάποια και βλέπουμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, NickTG είπε

Θα βάλω ακόμα ένα προσωπικό αγαπημένο, West of Loathing. Υπάρχει και σε PC αλλά ο σωστός τρόπος να παιχτεί είναι το Switch.

Θυμάμαι το είχα τερματίσει στο PC αυτό πριν 3-4 χρόνια. Όντως πολύ καλό και βγάζει πολύ γέλιο. Στο Switch τι διαφορές έχει; Γιατί είναι ο σωστός τρόπος να παιχτεί εκεί; Έχει εξτραδάκια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, maniacos93 said:

Θυμάμαι το είχα τερματίσει στο PC αυτό πριν 3-4 χρόνια. Όντως πολύ καλό και βγάζει πολύ γέλιο. Στο Switch τι διαφορές έχει; Γιατί είναι ο σωστός τρόπος να παιχτεί εκεί; Έχει εξτραδάκια;;;

Το ίδιο παιχνίδι είναι απλά εδώ είμαστε στο θέμα του Switch. :P

Σε πιο σοβαρά, μιας και δεν είναι κάποιο βαρύ παιχνίδι να χάνεις σε γραφικά το προτιμώ στο Switch λόγω φορητότητας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, NickTG είπε

Το ίδιο παιχνίδι είναι απλά εδώ είμαστε στο θέμα του Switch. :P

Σε πιο σοβαρά, μιας και δεν είναι κάποιο βαρύ παιχνίδι να χάνεις σε γραφικά το προτιμώ στο Switch λόγω φορητότητας. 

Αααα, οκ. Έτσι όπως το έγραψες νόμιζα ότι έβαλαν έξτρα περιεχόμενο οπότε θα άξιζε ένα ακόμη playthrough στο Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...