Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποιος δεν προλαβε pre order steelbook, να το κανει τωρα.

ξανα-ανεβασε το Πλαισιο καποια κομματια.

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/titloi-paixnidion/nintendo-pokemon-legends-arceus-nintendo-switch_3750663?qId=4965245cdbd926decedb5a7fd81a7bad&qIx=products

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Για όποιον ενδιαφέρεται (μιας και το game ξαναήρθε κάπως στο προσκήνιο λόγω PC release) ο Γερμανός έχει σε έκπτωση το MH Rise (όπως και τα MH Stories 2 & Pokemon Snap) στα 39 ευρώ. Επιβεβαιώνω επίσης, αφού παρέλαβα σήμερα, οτι περιέχει και τα preorder bonuses στη συσκευασία.

Προσωπικά δεν εχω ξαναπαίξει παιχνίδι της σειράς (και στα 60 ευρώ το σκεφτόμουν) αλλά τώρα ψήθηκα να το δοκιμάσω.

Σ' ευχαριστώ.Παρήγγειλα τα MH.Να δω πότε θα τα παίξω τόσα που έχω μαζέψει.Με κατέστρεψε η Nintendo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω χρησιμοποιήσει eneba για να βάλω σε Αμερικανικό account αρκετές φορές,το αλλο που λες δε το’χω …

..καλα πηγε αυτο,lol 

Επεξ/σία από mAs_81
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/1/2022 στις 10:37 ΜΜ, adamv123 είπε

Μόλις ξεκίνησα το fire emblem three houses και έχω εθιστεί. Μιλάμε για παιχνίδαρα!! Δεν το περίμενα μιας και είναι το πρώτο jrpg που παίζω.

Ευτυχώς γιατί Jrpg δεν είναι 😅. Tactics με στοιχεία rpg. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To οτι το επίπεδο του ενδιαφέροντος για δημιουργία/port τίτλων για το Switch ειναι περίπου οσο για τις προηγούμενης γενιάς κονσόλες , και ειδικά σε αυτο το χρονο ζωής της κονσόλας,ειναι μεγάλο win για εμενα..

TLDR :

Αναφορά σε κείμενο

In the category 'which platforms are you developing your current project for?', below is a sample of the results.

  1. PC - 63%
  2. PlayStation 5 - 31%
  3. Android - 30%
  4. iOS - 30%
  5. Xbox Series X|S - 29%
  6. Xbox One (or One X) - 22%
  7. PlayStation 4 (or Pro) - 21%
  8. Nintendo Switch - 20%

 

Επεξ/σία από mAs_81
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο σημαντικο ειναι στο gaming τελικα να παιζεις ενα παιχνιδι στην εποχη του...απο δω και στο εξης οταν θα βγαινει ενα game που μου αρεσει και αποτελει συνεχεια θα πιανω πρωτα το παλαιοτερο...

Ειχα παιξει την προηγουμενη ανοιξη το tales of arise στο series x που το βρηκα καταπληκτικο...και προχθες αγορασα σε προσφορα στο switch το tales of vesperia...ενω το παιχνιδι ειναι πολυ ωραιο και μου αρεσει πολυ, οι μαχες και γενικα το combat system μου καθησαν στο στομαχι....το συνεχιζω βεβαια κανονικα αλλα γενικα ειναι πολυ δυσκολο να πεισεις τον εαυτο σου οτι παιζεις ενα παλαιοτερο παιχνιδι και να διαγραψεις τις εμπειριες σου...

Τελικα τα παντα ειναι θεμα συγκρισης. 

Γενικα παντως και σε σχεση με το switch, με εχει πιασει μια νοσταλγια και εχω γεμισει την wishlist μου με 16bit style παιχνιδια κυριως rpgs. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hype για πιθανή αποκάλυψη του επόμενου Project της monolith τον άλλο μήνα. Ο Yasunori Mitsuda έδωσε στο Twitter του πληροφορία ότι τον άλλο μήνα θα δείξουν το Project πάνω στο οποίο δουλεύει το οποίο προφανώς είναι το Xenoblade 3 ή κάποιο Xenoblade (X2; X definitive edition; Όλα μαζί αυτά πακέτο;) εκτός και αν μιλάμε για εκείνο το νέο IP που είχαν παρουσιάσει μόνο ότι το δουλεύουν πριν κάποια χρόνια. 

Προσωπικά ποντάρω σε Xenoblade. Το XC2 έχει ήδη 5 χρόνια που υπάρχει οπότε θεωρώ ότι είναι Prime time για το επόμενο της σειράς και μάλιστα με έκπληξη κυκλοφορία φέτος ή νωρίς του χρόνου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Hype για πιθανή αποκάλυψη του επόμενου Project της monolith τον άλλο μήνα. Ο Yasunori Mitsuda έδωσε στο Twitter του πληροφορία ότι τον άλλο μήνα θα δείξουν το Project πάνω στο οποίο δουλεύει το οποίο προφανώς είναι το Xenoblade 3 ή κάποιο Xenoblade (X2; X definitive edition; Όλα μαζί αυτά πακέτο;) εκτός και αν μιλάμε για εκείνο το νέο IP που είχαν παρουσιάσει μόνο ότι το δουλεύουν πριν κάποια χρόνια. 

Προσωπικά ποντάρω σε Xenoblade. Το XC2 έχει ήδη 5 χρόνια που υπάρχει οπότε θεωρώ ότι είναι Prime time για το επόμενο της σειράς και μάλιστα με έκπληξη κυκλοφορία φέτος ή νωρίς του χρόνου. 

Λογικα σε direct.Πονταρω 100% οτι θα εχουμε direct τον Φεβρουαριο καθως δεν εχει καποιο ανακοινωθεν παιχνιδι για τον μηνα αυτον για το switch και επειδη βγαινουν μεγαλα παιχνιδια,elden ring και horizon ,καπως θα πρεπει να τραβηξει τα βλεματα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, mAs_81 είπε

To οτι το επίπεδο του ενδιαφέροντος για δημιουργία/port τίτλων για το Switch ειναι περίπου οσο για τις προηγούμενης γενιάς κονσόλες , και ειδικά σε αυτο το χρονο ζωής της κονσόλας,ειναι μεγάλο win για εμενα..

TLDR :

 

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί αυτή η δημοσκόπηση σε χαροποιει τόσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...