Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, lebron15 είπε

Πάντως, αν σκεφτεί κανείς ότι κοστίζει όσο ένα PS5 digital... Ε δεν δικαιολογεί καθόλου την τιμή του. Κανένα vs αλλά απλή παρατήρηση.

Απλα το κακό με το PS5 είναι ότι έχει μικρή οθόνη και αυτονομία... Oh wait... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

50 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε


Οπως το εβλεπα λεω η team cherry το βγαζει??Θα τιμηθει λογικα,οταν με το καλο κυκλοφορησει.

Πραγματικά. Ακόμα και κάποια assets μου φαίνονται πανομοιότυπα με το Hollow Knight. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 minutes ago, papp0us said:

εεε ρεε κάτι μηνύσεις που θα πέσουν

Προσωπικά δεν θα το κάνω backed, θεωρώ ότι θα σκάσει το project, συστήνω να κάνετε το ίδιο.

Ούτως ή άλλως έγινε funded, το πολύ πολύ να το πάρετε μόλις βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Malthador είπε

Το αφήνω εδώ, αμφιβάλλω ότι δουλεύει, αλλά είναι αρκετά απλό και δεν χάνει κάτι όποιος θέλει να το δοκιμάσει:

 

Με πρόλαβες μπήκα για να ανεβάσω και εγώ το βίντεο.. Όντως δείχνει απλό και κάτι πιο απλό για διόρθωση του drift στα joycon είναι το σπρέι ηλεκτρικών επαφών για πρώτη δοκιμή στο πρόβλημα.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκει θα κυμαινοταν και προσωπικα δεν ειναι για παραπανω.Βεβαια το αρχικο του wii ειχε 93 ...................

Οπως εχω γραψει πολλακις,κατανταω κουραστικος ξερω,το μεγαλο αρνητικο του παινχιδιου για μενα ηταν  το pacing.Kατι που οπως φαινεται και ηταν λογικο δεν μπορουσαν να το φτιαξουν.Εχει αρκετα strong points,ιστορια-dungeons-gameplay-μουσικη αλλα ηταν ξεκαθαρο οτι λογου limitations του wii το "οpen world" την πληρωσε.

Βεβαια οσοι δεν το εχουν παιξει αξιζει να το παιξουν,αρκει βεβαια να γνωριζουν τα ελλατωματα του παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
40 minutes ago, Fulgore said:

Κάπου εκεί το περίμενα κι εγώ, αλήθεια λένε τα reviews.

Eίναι μάλλον το χειρότερο Ζelda μετά το Adventure of Link και μάλλον αυτό που πάσχει από την περισσότερη τζαπανίλα (με την κακή έννοια - έχει περισσότερα κρίντζι σημεία από αυτά που του αναλογούν).

Όσοι το παίξετε για πρώτη φορά να έχετε low expectations, μην περιμένετε τίτλο επιπέδου ΟοΤ/ΤP/BotW και σίγουρα μην το δοκιμάσετε σε φορητό mode, το game ειναι φτιαγμένο να παίζεται με ένα χειριστήριο σε κάθε χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...