Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Ευχαριστω πολυ!!!Ναι , πρώτο μας ειναι!!.….ειναι η μακριά η εποχή που θα παιζουμε διπλό,αλλα που θα πάει..θα ερθει !!

Εμένα γίνεται 10 χρονων σε λίγες μέρες δηλαδή, θα μεγαλώσει και το δικό σου παιδάκι. Ζήσε κάθε στιγμή και έχε υπομονή τα πρώτα σχεδον δύο χρόνια, μετά αλληλεπιδρας αλλιώς και είναι "ευκολότερο". Θα τα μάθεις στην πορεία. Ωραίο ταξίδι ξεκίνησε, πίστεψε με.

Θα παίξετε μαζί στην επόμενη γενιά του Νιντεντο ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζω με τη κόρη μου 6 χρόνων το super Mario odyssey, και έχει ξετρελαθεί μέσα στις γιορτές περάσαμε ατέλειωτες ώρες. Έχετε να μου προτείνεται κατι αντίστοιχο για την ηλικία της ; Έβλεπα το animal crossing αν το γράφω σωστά και το super Mario maker 2 τι λέτε θα μπορεί να τα παίξει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, TitanX είπε

Παίζω με τη κόρη μου 6 χρόνων το super Mario odyssey, και έχει ξετρελαθεί μέσα στις γιορτές περάσαμε ατέλειωτες ώρες. Έχετε να μου προτείνεται κατι αντίστοιχο για την ηλικία της ; Έβλεπα το animal crossing αν το γράφω σωστά και το super Mario maker 2 τι λέτε θα μπορεί να τα παίξει; 

Το animal crossing θα θέλει αγγλικά φαντάζομαι (δεν το έχω). Το maker να σου πω την αλήθεια το έχω, έπαιξε λίγο ο μικρός όμως, έφτιαξε πίστες, τις ανέβαζε και του πέρασε εύκολα. Ίσως το kirby να είναι για αυτή την ηλικία, ή το mario kart θα έλεγα καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mario Kart, Yoshi, Kirby (βγαινει και νεο kirby σε 2 μηνες), ισως και κανένα Warioware ή Mario Party. Αυτα μου φαίνονται ιδανικα για την ηλικία που λες. Και ειναι πιο βατα και ευκολα για 6χρονο από Mario Maker κ animal crossing.

Επεξ/σία από Skywalker333
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 hours ago, anarchy79 said:

Το animal crossing θα θέλει αγγλικά φαντάζομαι (δεν το έχω). Το maker να σου πω την αλήθεια το έχω, έπαιξε λίγο ο μικρός όμως, έφτιαξε πίστες, τις ανέβαζε και του πέρασε εύκολα. Ίσως το kirby να είναι για αυτή την ηλικία, ή το mario kart θα έλεγα καλύτερα.

Εμείς με παιδιά σε αυτές τις ηλικίες παίζουμε Kart, Smash και Party κατά βάση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πεφτει πολυ κραξιμο για το Arceus, απο δω και απο εκει που διαβαζω..αδειος κοσμος, βαρετο κλπ κλπ..

Εγω θα περιμενω 1-2 μερες αφου βγει να δω τι γινεται τελικα, και μετα θα το τσιμπησω.

Επεξ/σία από Balantakos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Balantakos είπε

Πεφτει πολυ κραξιμο για το Arceus, απο δω και απο εκει που διαβαζω..αδειος κοσμος, βαρετο κλπ κλπ..

Εγω θα περιμενω 1-2 μερες αφου βγει να δω τι γινεται τελικα, και μετα θα το τσιμπησω.

Έχουν δώσει ήδη το game σε reviewers; Τόσο νωρίς;;; Παράξενο μου φαίνεται... Συνήθως τα μεγάλα μέσα έχουν τα review copies μια εβδομάδα, το πολύ, νωρίτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Έχουν δώσει ήδη το game σε reviewers; Τόσο νωρίς;;; Παράξενο μου φαίνεται... Συνήθως τα μεγάλα μέσα έχουν τα review copies μια εβδομάδα, το πολύ, νωρίτερα. 

οχι δεν μιλησα για reviewers, γενικα ο κοσμος με τα τρειλερ που βλεπει κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Balantakos είπε

οχι δεν μιλησα για reviewers, γενικα ο κοσμος με τα τρειλερ που βλεπει κλπ.

Ααα οκ, ο κόσμος ότι θέλει λέει και γράφει ειδικά στην εποχή του internet. Μέχρι να βγει, να το παίξουμε και να το κρίνουμε υπομονή. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
31 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Το Marvell ultimate alliance 3, παίζει offline κ single?

Ναι. Και παρεμπιπτόντως νομιζω πως ειναι underrated παιχνίδι για την κονσολα, δεν πολυαναφερεται αλλα εχει ωραιο στορι και φοβερούς ήρωες (αν και θα ήθελα παραπανω).

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι φαν των pokemon αλλά βλέποντας το preview σκέφτηκα ότι αν η Gamefreak συνεργαζόταν με την Monolith Soft το αποτέλεσμα θα ήταν φανταστικό. Κάτι αντίστοιχο με την περίπτωση του BotW. 

Ελπίζω να δούμε το επόμενο παιχνίδι της Monolith Soft φέτος, τουλάχιστον ένα trailer για να ξέρουμε περί τίνος πρόκειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να παίξω Pokémon απο το OG Gameboy(δε θυμάμαι ποιο/πως λεγόταν)και δεν ειμαι φανατικός ,  όμως φαινεται ταμάμ για το switch αυτο,θα το’χω στα υποψη μου…

 

..άλλωστε γι αυτο δεν ειναι το backlog??🤪

 

..ηδη απο την 256αρα sd έχουν μείνει 67 περίπου..

Να πάω για 500αρα η να παρω κι άλλη 256 και να τις αλλάζω?..Ως επι το πλείστον θελω/ειναι digital η συλλογή μου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, mAs_81 said:

.ηδη απο την 256αρα sd έχουν μείνει 67 περίπου..

Να πάω για 500αρα η να παρω κι άλλη 256 και να τις αλλάζω?..Ως επι το πλείστον θελω/ειναι digital η συλλογή μου.. 

Εγώ πάντως που ότι υπάρχει σε physical το προτιμώ έχω ήδη γεμίσει την 256 που έχω. 

Οπότε αν ήθελα κυρίως digital σίγουρα θα προτιμούσα την 500+.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...