Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, NickTG είπε

https://www.skroutz.gr/s/27232161/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Switch-Game.html?from=catspan

 

Edit:

Αν και τώρα βλέπω πως έχει βγει πρόσφατα και έκδοση χωρίς τα DLCs αλλά δεν ξέρω αν έχει βγει και physical. 

Θα έκανα μια ερώτηση να δω ποια έχουν στα μαγαζιά του link. 

Ψάχνω το complete edition που είναι μαζί με τα DLC. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σας, είχα δώσει πριν καιρό το switch μου, είχα κάνει όμως backup της microSD κάρτας, μπορώ να βάλω πάλι πίσω τα αρχεία μου γιατί πήρα πρόσφατα την καινούργια κονσόλα ; Δεν θέλω να χάσω τα save μου από το Pokemon Sword, έριξα πολύ αγώνα, μην τα χάσω χωρις λόγο. Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Καλησπέρα σας, είχα δώσει πριν καιρό το switch μου, είχα κάνει όμως backup της microSD κάρτας, μπορώ να βάλω πάλι πίσω τα αρχεία μου γιατί πήρα πρόσφατα την καινούργια κονσόλα ; Δεν θέλω να χάσω τα save μου από το Pokemon Sword, έριξα πολύ αγώνα, μην τα χάσω χωρις λόγο. Ευχαριστώ!

Τα Save πανε άκλαφτα, μένουν στην κονσόλα, ή Online αν πληρώνεις Online. Για αυτό και μόνο τα σκαώ στο Online. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, papp0us είπε

Τα Save πανε άκλαφτα, μένουν στην κονσόλα, ή Online αν πληρώνεις Online. Για αυτό και μόνο τα σκαώ στο Online. 

Κρίμα, καλά τι να κάνουμε, πάλι από την αρχή, είχα online αλλά το pokemon sword δεν υποστηριζει cloud saves γμ την nintendo μου.

Επεξ/σία από Dev1l
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Dev1l είπε

Κρίμα, καλά τι να κάνουμε, πάλι από την αρχή, είχα online αλλά το pokemon sword δεν υποστηριζει cloud saves γμ την nintendo μου.

 Από ότι ξέρω ο μόνος τρόπος να κάνεις μεταφορά τα saves από games που δεν έχουν cloud saves είναι να έχεις και την παλιά και τη νέα κονασόλα δίπλα δίπλα και να κάνεις data transfer. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 hour ago, dekulinkgr said:

25 Μαρτιου ημερομηνια κυκλοφοριας

Εντάξει, αρρωστημένο, The Legend of Kirby ξερω 'γω. Έσκασε από το πουθενά μιλάμε, πολύ πιθανό day one για μένα, παρόλο που δεν είμαι φαν του Kirby. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Malthador είπε

Εντάξει, αρρωστημένο, The Legend of Kirby ξερω 'γω. Έσκασε από το πουθενά μιλάμε, πολύ πιθανό day one για μένα, παρόλο που δεν είμαι φαν του Kirby. 

Εγω που ειμαι φαν,το τελευταιο του switch το βρηκα αρκετα απογοητευτικο.Εε δεν πολυ ψηνομουν για το καινουργιο,αλλα μετα απο αυτο το trailer  με κερδισε.Θα περιμενω παντως reviews για να δω αρχικα ποσο διαρκεια θα εχει σαν παιχνιδι και αν θα αξιζει φυσικα.

Παντως κατι που μου αρεσει και γινεται πλεον σε ολα τα παιχνιδια της nintendo ειναι πως τα αρχικα trailer των παιχνιδιων  της δεν ειναι κατι σπουδαια αλλα οσο φτανουμε προς την κυκλοφορια του παιχνιδιου ειναι λες και βλεπουμε αλλο παιχνιδι.

Επεξ/σία από dekulinkgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και γω δεν ειμαι φάν του Kirby,φαινεται πολυ ωραίο οντως στο τρέιλερ..

Λιτά πέρασα/ψώνισα στις γιορτές μιας που εχουμε νεογέννητο , κατάφερα όμως να τσιμπήσω GhostRunner , Inside , Red Faction Guerrilla .

….μάζευε και ας ειν’και ρώγες 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

Αν και γω δεν ειμαι φάν του Kirby,φαινεται πολυ ωραίο οντως στο τρέιλερ..

Λιτά πέρασα/ψώνισα στις γιορτές μιας που εχουμε νεογέννητο , κατάφερα όμως να τσιμπήσω GhostRunner , Inside , Red Faction Guerrilla .

….μάζευε και ας ειν’και ρώγες 😁

Να σου ζήσει ρε φίλε. Πρώτο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, anarchy79 είπε

Να σου ζήσει ρε φίλε. Πρώτο ?

Ευχαριστω πολυ!!!Ναι , πρώτο μας ειναι!!.….ειναι η μακριά η εποχή που θα παιζουμε διπλό,αλλα που θα πάει..θα ερθει !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...