Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλή χρονιά σε όλους.

Πλέον κάτοχος και εγώ (μέσω της κόρης!!).

Για να ρωτήσω...

Αν βάλω κάρτα μνήμης γεμίσει και βάλω άλλη τις αλλάζω κανονικά και οποία είναι διαθέσιμη ανάλογα τι έχω κατεβάσει στην κάθε μία θα είναι ανάλογα διαθέσιμο?

 

Και μιας και πιάνουμε αυτήν την κουβέντα είχα δει προτάσεις παλιότερα από μνήμες.... Έχει κανείς κάποια πρόσφατη προσφορά ή έστω καλή πρόταση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, panosvlass είπε

Καλή χρονιά σε όλους.

Πλέον κάτοχος και εγώ (μέσω της κόρης!!).

Για να ρωτήσω...

Αν βάλω κάρτα μνήμης γεμίσει και βάλω άλλη τις αλλάζω κανονικά και οποία είναι διαθέσιμη ανάλογα τι έχω κατεβάσει στην κάθε μία θα είναι ανάλογα διαθέσιμο?

 

Και μιας και πιάνουμε αυτήν την κουβέντα είχα δει προτάσεις παλιότερα από μνήμες.... Έχει κανείς κάποια πρόσφατη προσφορά ή έστω καλή πρόταση??

Γενικα μια Samsung 256GB προτείναμε συνήθως τα παιδιά. Καλύτερα να πάρεις από τώρα μια μεγάλη αν έχεις σκοπό να αγοράσεις μέσω του shop παιχνίδια για να μη γεμίσει εύκολα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mAs_81 είπε

Χρόνια πολλά παιδια , καλη χρόνια να χούμε με υγεία 

 

B836798D-0350-4D96-80FB-88984E62D818.jpeg

Καλή χρονιά με υγεία!

Το meme μου θυμίζει του τυπάδες που ισχυρίζονται ότι τα Nintendo δεν είναι ''σοβάρα'' και αγοράζουν PS5 και Xbox για να παίζουν Fortnite και τα νέα Fifa και CoD. 😂

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, mAs_81 είπε

 

B836798D-0350-4D96-80FB-88984E62D818.jpeg

Η δεύτερη εικόνα του meme δεν ισχύει πάντως,αν το καλοσκεφτείς 😅

Καλή χρονία με υγεία.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω από PS5 θα ήθελα τα ομαδικά παιχνίδια γνώσεων που έχει, στα ελληνικά.

Απορώ πως η Nintendo δεν έχει κάνει κάτι αντίστοιχο.

https://www.skroutz.gr/s/14180578/Knowledge-is-Power-PS4-Game.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες,
χρειάζομαι για άλλη μια φορά τα φώτα σας.

Έχουμε καμία καλή περίπτωση Dock για Switch που προτείνετε;  Θέλω να μπορώ να έχω mobility και να παίζω switch και σε δεύτερη τηλεόραση, χωρίς να χρειάζεται να αποσυναρμολογώ το dock που έχω στο σαλόνι, να τραβάω καλώδια κτλ.

Κι επειδή είμαι διστακτικός στο να παραγγείλω κάτι απο Κίνα, αν έχετε καμία πρόταση, πείτε μου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, alexpwnz είπε

Καλησπέρα παίδες,
χρειάζομαι για άλλη μια φορά τα φώτα σας.

Έχουμε καμία καλή περίπτωση Dock για Switch που προτείνετε;  Θέλω να μπορώ να έχω mobility και να παίζω switch και σε δεύτερη τηλεόραση, χωρίς να χρειάζεται να αποσυναρμολογώ το dock που έχω στο σαλόνι, να τραβάω καλώδια κτλ.

Κι επειδή είμαι διστακτικός στο να παραγγείλω κάτι απο Κίνα, αν έχετε καμία πρόταση, πείτε μου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Υπάρχει διαθέσιμο το original dock σκέτο, έχει βέβαια γύρω στα 100€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 minutes ago, alexpwnz said:

Καλησπέρα παίδες,
χρειάζομαι για άλλη μια φορά τα φώτα σας.

Έχουμε καμία καλή περίπτωση Dock για Switch που προτείνετε;  Θέλω να μπορώ να έχω mobility και να παίζω switch και σε δεύτερη τηλεόραση, χωρίς να χρειάζεται να αποσυναρμολογώ το dock που έχω στο σαλόνι, να τραβάω καλώδια κτλ.

Κι επειδή είμαι διστακτικός στο να παραγγείλω κάτι απο Κίνα, αν έχετε καμία πρόταση, πείτε μου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Καλησπέρα, η καλύτερη επιλογή μεταχειρισμένο από αγγελίες, θεωρώντας τα 110€ που κοστίζει καινούριο απαγορευτικά.

Αλλιώς αν πας για aftermarket, να κοιτάξεις να έχει πολλά reviews ότι παίζει σίγουρα και δεν δημιουργεί προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 4 χρόνια κατοχής του switch (01-01-2018), είπα να σηκώσω όσα παιχνίδια έχω σε κουτάκια, κάρτες. Έχω και καμία 20αρια+ ηλεκτρονικά (indies όλα εκτός από το civilization).

Έτσι για το καλό.Και να σκεφτείτε ότι τον πρώτο χρόνο αν θυμάμαι καλά τον έβγαλα μόνο με το Breath of the wild και το mario odyssey μόνο :) . ΑΑλλα σιγά σιγά αγόραζα, κάτι εγώ στον γιο μου, κάτι ο Άγιος Βασίλης, κάτι πάλι εγώ και πάλι εγώ και πάλι εγώ χαχαχαχαχαχαχα. Δεν παίζω όμως , ελάχιστα πλέον. Διαβάζω νέα για παιχνίδια, βλέπω βίντεο, κριτικές, διαβάζω πάντα τα σχόλια εδώ, αλλά σαν να γερνάω και να μην με πολυτραβαει γενικά το ηλεκτρονικό παιχνίδι. Παίζω όμως επιτραπέζια αρκετά με τον γιο μου . Βέβαια από ότι βλέπετε μια μικρή συλλογή την έχουμε :) .

 

Μακρυγορησα και δεν κάνει. Καλό βράδυ.

 

IMG_20220102_154132_copy_1392x2476.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ειχα κανει προπαραγγελια το pokemon arceus τη 2η φορα που εγινε διαθεσιμο στο πλαισιο με το steelbook και τωρα δεν ειναι υπαρχει περιπτωση να μην μ δωσουν steelbook?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...