Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο για σήμερα έχει εξαργύρωση με τους μισούς πόντους η Alpha bank σε συνεργαζόμενα καταστήματα, οπότε μιας και είχα αρκετούς πήγα στο Κωτσόβολο. 😛

Το GoT είναι δώρο για έναν φίλο. Τελικό κόστος 46,60 (τα έσπασα σε 2 πληρωμές).

BBIcrXj.jpeg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

57 λεπτά πριν, mr.lucifer είπε

σκεφτομαι να ξεκινήσω με αυτα  μιας και πηρα το oled . απο amazon fr ειναι εκτός απο το γαλλικο εξώφυλλο δεν θα υπαρχει καποια αλλη διαφορα ετσι ? amazon.png.22dd83f18ff30b74cf6a5fad28aedc6c.png

Γνώμη μου, δες αγγελίες εδώ, ένα δεκάρικο το καθένα θα το γλιτώσεις χωρίς ουσιαστική διαφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, netgeo είπε

Γνώμη μου, δες αγγελίες εδώ, ένα δεκάρικο το καθένα θα το γλιτώσεις χωρίς ουσιαστική διαφορά!

κοιταω τις αγγελιες εδω και 15 μερες .. δεν παιζει τιποτα και αν παιξει οι τιμες ειναιι 40 ευρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το switch mario edition και εκτός των άλλων περιείχε μια θήκη και ένα screen protector (ζελατινα) την οποία και έβαλα. Τώρα για να τοποθετήσω tempered glass πρέπει να την αφαιρέσω ή περνιέται κι από πάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, letom είπε

Πήρα το switch mario edition και εκτός των άλλων περιείχε μια θήκη και ένα screen protector (ζελατινα) την οποία και έβαλα. Τώρα για να τοποθετήσω tempered glass πρέπει να την αφαιρέσω ή περνιέται κι από πάνω?

Εγώ θα την έβγαζα..δες αν μπορεις να το κανεις προσεκτικά , χωρις να γρατζουνίσεις την οθόνη,φαντάζομαι δεν θαναι δύσκολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Μόνο για σήμερα έχει εξαργύρωση με τους μισούς πόντους η Alpha bank σε συνεργαζόμενα καταστήματα, οπότε μιας και είχα αρκετούς πήγα στο Κωτσόβολο. 😛

Το GoT είναι δώρο για έναν φίλο. Τελικό κόστος 46,60 (τα έσπασα σε 2 πληρωμές).

BBIcrXj.jpeg

Πηρες και το luigi τελικα.Αντε καλο λιωσιμο και περιμενουμε εντυπωσεις!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dekulinkgr είπε

Πηρες και το luigi τελικα.Αντε καλο λιωσιμο και περιμενουμε εντυπωσεις!!

Ναι προτίμησα κάτι που να μην βασίζεται πάρα πολύ σε multiplayer.

Επειδή είχα και γενέθλια θα μου κάνει ένας φίλος δώρο το 3d world +bowser's fury οπότε θα μπει και αυτό στη λίστα απ' ότι φαίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Balantakos είπε

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι Kataza Zero / The Messenger πχ ειναι σε εκπτωση στο steam 

και οτι στο switch...ΑΜΑΝ ΡΕ NINTENDO.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να ευθύνεται η Nintendo για αυτό! Εντάξει για τα δικά της που δεν τα βγάζει ποτε (εκτός από το voucher που με μαγκια προχθές που είχε στα κλειδάδικα την 25άρα Nintendo κάρτα, 21,5€ βγάινει 86€, για 2 games και απορώ πως δεν αναφέρθηκε) για τους υπόλοιπους θεωρώ δεν ευθύνεται που δεν τα βγάζουν σε έκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Balantakos said:

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι Kataza Zero / The Messenger πχ ειναι σε εκπτωση στο steam 

και οτι στο switch...ΑΜΑΝ ΡΕ NINTENDO.

Πριν μερικές μέρες ήταν σε έκπτωση στo Switch και όχι στο Steam! 

Καταραμένο steam! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως περιμένω πως και πως το DLC του Katana0 ,το οποίο εκτός οτι θαναι και δωρεάν , λεει ειναι και πολυ μεγάλο..

Να,αυτα μ’αρεσουνε!!!!!!!!!!!

https://www.nintendolife.com/news/2021/03/katana_zero_dev_says_free_dlc_is_now_so_big_its_more_like_katana_1_5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, Balantakos said:

δεν παιζει τα κοιταω καθε μερα

Στο Black Friday και για την επόμενη βδομάδα αν θυμάμαι καλά το Katana Zero ήταν 40% μείον. 

Κάπου εκεί τριγύρω ήταν και το Messenger 60% μείον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα πολύ να μου αρέσει το Disco Elysium και ενώ είχε γέλιο σε πολλά σημεία και γούσταρα το narration, κάτι δεν μου έκανε κλικ. 

Το τέλος δε με τρέλανε και γενικά θεωρώ πως ενώ είχε τις βάσεις για κάτι εξαιρετικό, του έλειπε κάτι για να το απογειώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...